Konflikt Rosja-Ukraina

Niech więcej pisiory szczekają to będziemy mieć za jednym zamachem wojnę u siebie, bo ci idioci najpierw się pokłócą z całą Unią, wpierdolą się w nie swoją wojnę a później od tej samej unii będą liczyć na pomoc.
Puki te siwe chuje z Warszawy nie wyginą to w naszym kraju nigdy nie będzie lepiej, bo oni nie pomyślą żeby poplanowac coś długofalowo, ci idioci myślą tylko w przedziale 4 lat, a z resztą o czym taki kaczor ma myśleć jak on ma już z 70 lat i szybciej się przekręci niż Putin.
U nas mieszkań nie ma dla młodych Polaków a te kurwy jakieś zbiórki na Ukraińców robią i zapraszają na NASZE jeszcze nie wybudowane mieszkania.
Będziemy mieli tak jak Niemcy, tyle że zamiast ciapakow będziemy mieli Ukraińców, i te patusy z Ukrainy zostaną w Polsce na socialach a reszta tych bardziej ogarniętych ruszy na zachód, oto nasza polityka TFU!
A przypomnijcie sobie co jeszcze niedawno ich polityka mówiła, i mówi pewnie nadal tyle że to teraz nieistotne z ich punktu widzenia... O naszej wspólnej historii, a przez nasz rząd przemawia nie to co powinno tylko prywatna chęć kaczynskiego zemsty na Rosji za zestrzelenie tupolewa, i za to wszystko zapłacimy my i nasze rodziny, a ja szczerze mówiąc i tupolewa i ukraincow mam głęboko w chuju.
Analiza polityczna jak mojego wujka po pół litra na głowę :juanlaugh: Jak myślisz, że Putin "zahaczy" Nas czołgami, bo jakiś Jasiek z Pisu źle o nim mówi, to nieźle przekminiłeś. Chyba Bartosiak wszedł za mocno.
Jeszcze te chłopy co piszą, że Ukraincy z bronią Nam zrobią drugą rzeź wołyńską :beczka:
No i wisienką na torcie taryfiarz, co by Podkarpacie do Ukrainy wcielił. Panowie, ale takie fobie i upośledzenia społeczne to się leczy psychiatrycznie :D
 
Skurwysyny walą wszędzie + komandosi weszli do Odessy. Ruski wywiad odrobił lekcje i kacapy bombardują cele militarne + lotniska od Odessy po Kijów (zbombardowano choćby bazę w Mikołajewie, gdzie stacjonują Bayraktary). Przed chwilą czytałem, że syreny wyją nawet we Lwowie. Uderzenie militarne zostało poprzedzone potężnym atakiem cybernetycznym. To jest pełnoskalowa inwazja, a żeby było śmieszniej to RB ONZ przewodzi akurat... Rosja xD. Jeszcze to pierdolenie Putina o denazyfikacji czy groźby, że obce mocarstwa jest postawią nogę na Ukrainie to spotkają się z konsekwencjami... Ze względu na potężny atak cybernetyczny jest potężna dezinformacja, ale ekonomia nie kłamie - ruska giełda zamknięta, kurs rubla leci na łeb na szyję... Ja pierdole, kto by się spodziewał, że za naszego życia dojdzie do takiego rozpierdolu tak blisko naszych granic
 
Włączam TV a tam przemówienie Ursuli... jakbym widział kto rządzi USA i UE to na miejscu Putina też bym sobie wjeżdżał na pełnej kurwie gdzie mi się tylko podoba ::really::
Uważaj bo Moskale mogą Wasze rejony też przejąć. Ja bym się z Ruskimi wymienił CAŁE WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE ZA OBWÓD KALININGRADZKI
 
Jednym dniem Putin rozpierdolił kilka lat rozwoju gospodarki
granice zamkniete, towary wracaja do nadawców ukraince odmawiaja
Jak ktos mysl ze go to nie dotyczy co sie dzieje na Ua to sie myli , Ukraina to jest duzy rynek zbytu i posrednio albo besposrednio gorpodarka w tym nasza dostanie po pizdzie
 
Matkę też byś sprzedał jakby Putin zaproponował Ci komplet dwuletnich zimówek ruska onuco?
O zaginiony Covidianin się znowu ujawnił :hi:
Z ruskimi mi tak po drodze jak ze szwabami, ukrami czy góralami z gór Synaj zamieszkującymi obecnie tereny USraela
Jednym dniem Putin rozpierdolił kilka lat rozwoju gospodarki
granice zamkniete, towary wracaja do nadawców ukraince odmawiaja
Jak ktos mysl ze go to nie dotyczy co sie dzieje na Ua to sie myli , Ukraina to jest duzy rynek zbytu i posrednio albo besposrednio gorpodarka w tym nasza dostanie po pizdzie
Już od dawna to prorokowałem.
Tak się rodzi Polin
-TAM GDZIE STAWIA STOPĘ USrAelski żołnierz tam ZACZYNA SIĘ WOJNA - pamiętasz jak to mówiłem ?
Kto pamięta jak krytykowałem śmiecia Bartosiaka, który mówił "Polska musi połamać łokcie Rosji" "Rosja to potwór na glinianych nogach" ?
Ten śmieć snuł scenariusze jak to NASI bohaterscy żołnierze będą taktycznie niszczyć Ruskich ... mocarstwo atomowe z największą ilością ładunków nuklearnych.
 
Last edited:
Powiem tak. Niech Polska zamknie pizde bo takie prowadzenie polityki antyrosyjskiej jeszcze sie Nam odbije. Szczegolnie, ze Putin wyciagał do Nas reke nie raz.
Teraz bedziemy mogli zobaczyc ile patriotyzmu jest w Ukrainnach. Nie sadze, zeby mlodzi ukraincy mieszkajacy w Polsce teraz wracali bic sie tam za kraj...

A USA... Nie wiem. Albo sa normalnie ugadani z Rosja albo po prostu stalo sie juz faktem, ze USA to zadne mocarstwo i nic nie moze zeobic
 
Myślicie, że ukraińscy kibole pierwsi ruszyli do walki z ruskimi żeby inni mogli uciec?

:beczka:
Wpłynąli na suchego przestwór oceanu,
Nurzają się w zieloność i jak łódka brodzą,
Śród fali łąk szumiących, śród kwiatów powodzi,
Omijają koralowe ostrowy burzanu.

Już mrok zapada, nigdzie drogi ni kurhanu;
Patrzą w niebo, gwiazd szukają przewodniczek łodzi;
Tam z dala błyszczy obłok? tam jutrzenka wschodzi?
To błyszczy UPA kibolskiego stanu.
 
Jednym dniem Putin rozpierdolił kilka lat rozwoju gospodarki
granice zamkniete, towary wracaja do nadawców ukraince odmawiaja
Jak ktos mysl ze go to nie dotyczy co sie dzieje na Ua to sie myli , Ukraina to jest duzy rynek zbytu i posrednio albo besposrednio gorpodarka w tym nasza dostanie po pizdzie
jaki masz id na transie ? :)
 
O zaginiony Covidianin się znowu ujawnił :hi:

Z ruskimi mi tak po drodze jak ze szwabami, ukrami czy góralami z gór Synaj zamieszkującymi obecnie tereny USraela

Możesz być ruskim pachołkiem nawet o tym nie wiedząc.
Rosjanie korzystają z propagandy, dezinformacji i mieszania w wewnętrznej sytuacji przeciwników już od dziesiątek lat, Stalin miał to opanowane do perfekcji.
Dzisiaj to nie tylko ordynarne ruskie trole i chujowe memy. To także wyszukiwanie jednostek najbardziej podatnych na określony przekaz i konsekwentne karmienie nim. I to wcale nie musi być prorosyjski przekaz - wystarczy tylko, że spowoduje on napuszczanie na siebie ludzi wewnątrz kraju i powiększanie sztucznych podziałów wewnątrz społeczności. I tak się składa, że na taki przekaz najbardziej podatni są ludzie podszycie paranoją, ksenofobiczni itd.. Gdzieś kiedyś na komputerze jakiegoś rosyjskiego analityka algorytm który zaczął mielić dane o tym co Tytek czyta i piszew Internecie podkreślił go z wykrzyknikami na czerwono i opisał "Pierdolona perełka! Dbać i karmić odpowiednim przekazem!"

Bądźcie teraz wyczuleni na taki przekaz w Internecie, jestem przekonany, że niedługo czeka nas wysyp pożytecznych idiotów piszących o tym, że powinniśmy korzystać z okazji i brać Lwów, albo, że wprawdzie "no Rosja chujowa ale Amerykanie też mącą więc jeden chuj" - to na 99 % ruski trol, świadomy bądź nie, to już nie jest duża różnica.
 
Możesz być ruskim pachołkiem nawet o tym nie wiedząc.
Rosjanie korzystają z propagandy, dezinformacji i mieszania w wewnętrznej sytuacji przeciwników już od dziesiątek lat, Stalin miał to opanowane do perfekcji.
Dzisiaj to nie tylko ordynarne ruskie trole i chujowe memy. To także wyszukiwanie jednostek najbardziej podatnych na określony przekaz i konsekwentne karmienie nim. I to wcale nie musi być prorosyjski przekaz - wystarczy tylko, że spowoduje on napuszczanie na siebie ludzi wewnątrz kraju i powiększanie sztucznych podziałów wewnątrz społeczności. I tak się składa, że na taki przekaz najbardziej podatni są ludzie podszycie paranoją, ksenofobiczni itd.. Gdzieś kiedyś na komputerze jakiegoś rosyjskiego analityka algorytm który zaczął mielić dane o tym co Tytek czyta i piszew Internecie podkreślił go z wykrzyknikami na czerwono i opisał "Pierdolona perełka! Dbać i karmić odpowiednim przekazem!"

Bądźcie teraz wyczuleni na taki przekaz w Internecie, jestem przekonany, że niedługo czeka nas wysyp pożytecznych idiotów piszących o tym, że powinniśmy korzystać z okazji i brać Lwów, albo, że wprawdzie "no Rosja chujowa ale Amerykanie też mącą więc jeden chuj" - to na 99 % ruski trol, świadomy bądź nie, to już nie jest duża różnica.
Jaka to miła odmiana przeczytać coś rozsądnego na tym przesiąkniętym paranoją, absurdem i uprzedzeniami forum. Zdrowia bracie :conorsalute:
 
Możesz być ruskim pachołkiem nawet o tym nie wiedząc.
Rosjanie korzystają z propagandy, dezinformacji i mieszania w wewnętrznej sytuacji przeciwników już od dziesiątek lat, Stalin miał to opanowane do perfekcji.
Dzisiaj to nie tylko ordynarne ruskie trole i chujowe memy. To także wyszukiwanie jednostek najbardziej podatnych na określony przekaz i konsekwentne karmienie nim. I to wcale nie musi być prorosyjski przekaz - wystarczy tylko, że spowoduje on napuszczanie na siebie ludzi wewnątrz kraju i powiększanie sztucznych podziałów wewnątrz społeczności. I tak się składa, że na taki przekaz najbardziej podatni są ludzie podszycie paranoją, ksenofobiczni itd.. Gdzieś kiedyś na komputerze jakiegoś rosyjskiego analityka algorytm który zaczął mielić dane o tym co Tytek czyta i piszew Internecie podkreślił go z wykrzyknikami na czerwono i opisał "Pierdolona perełka! Dbać i karmić odpowiednim przekazem!"

Bądźcie teraz wyczuleni na taki przekaz w Internecie, jestem przekonany, że niedługo czeka nas wysyp pożytecznych idiotów piszących o tym, że powinniśmy korzystać z okazji i brać Lwów, albo, że wprawdzie "no Rosja chujowa ale Amerykanie też mącą więc jeden chuj" - to na 99 % ruski trol, świadomy bądź nie, to już nie jest duża różnica.
A co z osobami, ktore nie sa trollami tylko zwyczajnie sa prorosyjskie? Mnostwo takich w Polsce. Wydaje mi sie, ze Wy w ogole nie rozumiecie powagi sytuacji w jakiej Polska moze sie znalezc w najblizszych latach. Prowadzimy najgorsza taktycznie polityke jaka mozemy.
 
Sugerujesz, że mentalnie nie są przyklejeni do ruskich? Dobre :D Gwarantuję ci, że gdyby u Kacapów mieli robotę na poziomie płacowym jak w PL, to nie byłoby tu ani jednego, a jest półtora miliona.
Nieaktualne, dwa miliony ponad. Tyle mogło być w zaokrągleniu 3 lata temu
Plus coraz więcej Białorusinów i Gruzinów. Białoruś ma 15% społeczeństwa na emigracji. Jak wyjedzie im więcej młodych to cholera wie z czego emerytury będą wypłacać...
 
@Shoocker najlepsze jest to że to nie była żadna analiza, pisałem to ciągiem, bez większego przemyślenia, po prostu dzieje się to co mówiłem bliskim 2 lata temu że będzie się działo i wychodzi na moje, więc postanowiłem się z wami podzielić.
A co do tego Jasia i Putina,
Nie uważam że to będzie główny powód, jednak ta kropla może przelać czarę goryczy, szczególnie gdy Władek zobaczy że zachód jest bezradny w kwestii Ukrainy.
A ten bartosinski to gość co był kiedyś u stanoskiego w hejt parku? Jest więcej podobnych materiałów?

Summa summarum ratuje nas to że mimo iż Putin nas nie lubi, to w jakiś sposób szanuje nasz naród, w przeciwieństwie do narodu Ukraińców. Jednak polityka dopierdalania się o wszystko do największego sąsiada, jednego ze światowych mocarstw, zaprowadzi nas kiedyś w bardzo złe miejsce. To tak jakby wioska pchała się na wojnę z dużym miastem.

Chciałbym poznać twoje zdanie na temat całej tej sytuacji rodyjsko-ukrainskiej.

Chciałbym też dowiedzieć się co w tamtym poście napisałem nie tak, z czym się nie zgadzasz? Tylko pamiętaj, argument typu "bo nie" się nie liczy ;)
 
A co z osobami, ktore nie sa trollami tylko zwyczajnie sa prorosyjskie? Mnostwo takich w Polsce. Wydaje mi sie, ze Wy w ogole nie rozumiecie powagi sytuacji w jakiej Polska moze sie znalezc w najblizszych latach. Prowadzimy najgorsza taktycznie polityke jaka mozemy.
Jak ktoś w Polsce jest prorosyjski to znaczy, że swoją wiedzę o historii opiera na "4 pancernych i psie". Ja bardzo dobrze rozumiem powagę sytuacji i w tym temacie akurat zgadzam się ze słowami Kaczyńskiego (tego nieżyjącego) o Gruzji, Ukrainie i Polsce. Nie wiem jak bardzo naiwnym trzeba być, żeby wierzyć w to, że w przypadku gdy zajęcie Ukrainy pójdzie Putinowi gładko nie zacznie on robić gruntu pod poszerzanie swoich wpływów.
 
Back
Top