Konflikt Rosja-Ukraina

Rosja jakby chciała to dawno by zdmuchnęła Ukrainę z planszy. Ale raz nie opłaca się im to, a dwa że jeśli UE i NATO się wkurwi to rozjedzie Rosję jak ona Ukrainę.
 
Niech więcej pisiory szczekają to będziemy mieć za jednym zamachem wojnę u siebie, bo ci idioci najpierw się pokłócą z całą Unią, wpierdolą się w nie swoją wojnę a później od tej samej unii będą liczyć na pomoc.
Puki te siwe chuje z Warszawy nie wyginą to w naszym kraju nigdy nie będzie lepiej, bo oni nie pomyślą żeby poplanowac coś długofalowo, ci idioci myślą tylko w przedziale 4 lat, a z resztą o czym taki kaczor ma myśleć jak on ma już z 70 lat i szybciej się przekręci niż Putin.
U nas mieszkań nie ma dla młodych Polaków a te kurwy jakieś zbiórki na Ukraińców robią i zapraszają na NASZE jeszcze nie wybudowane mieszkania.
Będziemy mieli tak jak Niemcy, tyle że zamiast ciapakow będziemy mieli Ukraińców, i te patusy z Ukrainy zostaną w Polsce na socialach a reszta tych bardziej ogarniętych ruszy na zachód, oto nasza polityka TFU!
A przypomnijcie sobie co jeszcze niedawno ich polityka mówiła, i mówi pewnie nadal tyle że to teraz nieistotne z ich punktu widzenia... O naszej wspólnej historii, a przez nasz rząd przemawia nie to co powinno tylko prywatna chęć kaczynskiego zemsty na Rosji za zestrzelenie tupolewa, i za to wszystko zapłacimy my i nasze rodziny, a ja szczerze mówiąc i tupolewa i ukraincow mam głęboko w chuju.
 
Sugeruję, że powinnismy robić wszystko by była to strefa naszego oddziaływania i wpływów a nie ruskich
Tak - "powinniśmy", niestety nie taką rolę nam narzucono
zamiast rozgrzebywać wiecznie zaszłości historyczne
Zwykłe pielęgnowanie pamięci u nas wystarczy i sprzeciwianie się gloryfikacji banderyzmu - u nich. Jeśli te dwa aspekty zaliczasz jako "rozgrzebywanie" to uchowajcie nas bogowie od takich doradców.
Kto się pójdzie bić za ukrów?
My?
"Szef MSZ Ukrainy ujawnił, że wkrótce ma być podpisany pakt między Wielką Brytanią, Polską i Ukrainą."
 
Last edited:
Kto się pójdzie bić za ukrów?
My?
"Szef MSZ Ukrainy ujawnił, że wkrótce ma być podpisany pakt między Wielką Brytanią, Polską i Ukrainą."
 
Rosja jakby chciała to dawno by zdmuchnęła Ukrainę z planszy. Ale raz nie opłaca się im to, a dwa że jeśli UE i NATO się wkurwi to rozjedzie Rosję jak ona Ukrainę.
Co nie zmienia faktu że u nas będzie zagłębie militarne i strefa działań wojennych, nasze państwo znów zostanie rozjebane a setki tysięcy, jak nie miliony Polaków po prostu zginie. Dla NATO i USA wojna jest do przyjęcia, we wschodniej Europie, nigdzie więcej, dlatego dopóki tutaj się to wszystko będzie rozgrywać, czyli we wschodnich okolicach naszego kraju to wszystko będzie w jak najlepszym porządku.

A teraz wyobraźcie sobie że Putin się wkurwi na Polaków że tak gadają na niego i postanowi przy okazji zaczepić nasze państwo, kto nam pomoże, Niemcy i amerykance sankcjami czy Litwa i kraje skandynawskie? Śmiechu warte.
Nie zapominajcie że już będziemy osłabieni pod względem jednostek jak i sprzętu, bo przecież chwilę wcześniej "pomagaliśmy" Ukraińcom.

Zdanie moje jest takie, kto jest w stanie niech pomaga, a te państwa których zdanie jest mało ważne i nie są w stanie zaoferować realnej pomocy powinny siedzieć na piździe i nawet nie mrugnąć.
A poza tym to była zaplanowana akcja, Putin rzucił nam koło ratunkowe angażując nas na granicy z Białorusią żebyśmy się w konflikt ukraiński nie wpierdalali, niestety nasi politycy jak na razie postanawiają z tego nie skorzystać, poszczekają sobie przed kamerami do ruskich, a cenę zapłaci zwykły obywatel raz utrzymując Ukraińca a dwa będąc przez rządzących narażonym na konflikt zbrojny na własnym podwórku.

Polacy będą mieli prawo się udzielać w takich kwestiach gdy będą współpracować ściśle z jakimś mocarstwem typu Chiny, dzięki czemu mielibyśmy pewien "parasol" ochronny a tak to idź pan w pizdu i szykuj się na..... Odpalanie świeczek pod postami.

A tym śmieszno żałosnym sojuszykiem z Ukraińcami i wielką Brytanią zgłaszamy się na ochotnika żeby wraz z tymi pierwszymi udostępnić swój kraj jako plansze do tejże światowej rozgrywki, Hans z chęcią Polaka na pole w razie co przyjmie, o ile ten zdąży spierdolic przed czołgami, bo tu nawet kwestie patriotyczne nie będą wchodzić w gre, to nie czasy partyzantki, nie ta technologia, nie te położenie geograficzne.
 
Ale ty wiesz, że między nimi są 3 lata różnicy? Kaczor 72, a Putin 69.
No i co z tego, pół żartem pół serio to Putinowi niebieską krew pompują nową co weekend.

Twoja uwaga nic nie wnosi, a wręcz pokazuje ułomność naszego kraju, Putin rządzi +20 lat, on od początku działa dla Rosji, a u nas? Byleby kurwa znów nas wybrali za 4 lata i macie tego właśnie efekt, kłótnie o pierdoły w UE żeby pokazać że poprzednicy byli źli i wieczne obrzucanie się winą, non stop ten sam schemat, ludzie 55+ powinni nie mieć prawa wyborczego.

A do tego te wieczne wbijanie szpilek za rządów PiS w stronę Rosji, szczekanie kundla na rottweilera i to się zemści za naszego życia.
 
Jedyne to uważam, to że wyciągnąłeś sobie ten wniosek z dupy
Nie zrozumiałeś mnie, bo nigdzie nie postawiłem takiej tezy, że tak uważasz. Wyraźnie napisałem: "jeśli". Po odpowiedzi wnoszę, że się ze mną zgadzasz, iż te dwie wartości o których wspominam do takiego rozgrzebywania nie należą. Mam nadzieję, że forma odpowiedzi zastosowana przez Ciebie powyżej ("z dupy"), to jedynie efekt chwilowego emocjonalnego wzburzenia w oparciu o opaczne zrozumienie więc nie odpowiadam w podobnym tonie ;)
 
Last edited:
Nie zrozumiałeś mnie, bo nigdzie nie postawiłem takiej tezy, że tak uważasz. Wyraźnie napisałem: "jeśli". Po odpowiedzi wnoszę, że się ze mną zgadzasz, iż te dwie wartości o których wspominam do takiego rozgrzebywania nie należą. Mam nadzieję, że forma odpowiedzi zastosowana przez Ciebie powyżej ("z dupy"), to jedynie efekt chwilowego emocjonalnego wzburzenia w oparciu o opaczne zrozumienie więc nie odpowiadam w podobnym tonie ;)
Mogłeś też o to po prostu zapytać zamiast stawiać taką hipotezę. Potraktowałem to jako formę zaczepną i tak też odpowiedziałem. Anyway bo to tu nie jest istotne. Tak, zgadzam się w 100% z tym co napisałeś :)
 
Jedyne to uważam, to że wyciągnąłeś sobie ten wniosek z dupy
Z dupy są twoje urojone ochy i achy nt Ukrainy. Kraj przeżarty korupcją do szpiku kości, którym trzęsie kilku oligarchów. Jaka tam musi być pataolgia, jeśli już teraz półtora miliona Ukraińców woli wegetować w Polsce niż żyć w ukraińskim raju. Po opłaceniu wynajętej chaty i wydaniu kasy na życie, zostają im grosze. Mimo wszystko wolą od lat siedzieć tu niż tam. Na wojnę z Kacapami mają totalnie wyjebane, ponieważ nie chcą umrzeć lub zostać kaleką w walce za złodziejów(oligarchów).
Burdel na maxa dopiero się zacznie po dzisiejsze decyzji ukraińskiego parlamentu nt powszechnego dostępu do broni palnej. Kurdupel i Pinokio deklarują nielimitowane przyjęcie Banderowców. Część z nich, raczej duża część przyjedzie do Polski z giwerami. Życzę szczęścia...
 
Z dupy są twoje urojone ochy i achy nt Ukrainy. Kraj przeżarty korupcją do szpiku kości, którym trzęsie kilku oligarchów. Jaka tam musi być pataolgia, jeśli już teraz półtora miliona Ukraińców woli wegetować w Polsce niż żyć w ukraińskim raju. Po opłaceniu wynajętej chaty i wydaniu kasy na życie, zostają im grosze. Mimo wszystko wolą od lat siedzieć tu niż tam. Na wojnę z Kacapami mają totalnie wyjebane, ponieważ nie chcą umrzeć lub zostać kaleką w walce za złodziejów(oligarchów).
Burdel na maxa dopiero się zacznie po dzisiejsze decyzji ukraińskiego parlamentu nt powszechnego dostępu do broni palnej. Kurdupel i Pinokio deklarują nielimitowane przyjęcie Banderowców. Część z nich, raczej duża część przyjedzie do Polski z giwerami. Życzę szczęścia...
Pokaz mie te ochy i achy
 
No żadnych dlatego Putin postraszy i tyle. Weźmie co swoje i elo.
Tak będzie.
Już od kilku lat to twierdzę.
Wrzucałem jak się spotykali główni gen wojny Usraela i Kacapii.
Lokalnie w Krainie-U będzie wojna ale podział terenu już jest dawno dogadany.
Pozostałość zachodnią Krainy-U dołączą do NAS i POWSTANIE POLIN !!!
--------------------------------------------------------------------------------
Wedle mnie, to mogliby dołączyć nasze wschodnie części kraju do Krainy-U, bo to i tak patologia.
 
Z dupy są twoje urojone ochy i achy nt Ukrainy. Kraj przeżarty korupcją do szpiku kości, którym trzęsie kilku oligarchów. Jaka tam musi być pataolgia, jeśli już teraz półtora miliona Ukraińców woli wegetować w Polsce niż żyć w ukraińskim raju. Po opłaceniu wynajętej chaty i wydaniu kasy na życie, zostają im grosze. Mimo wszystko wolą od lat siedzieć tu niż tam. Na wojnę z Kacapami mają totalnie wyjebane, ponieważ nie chcą umrzeć lub zostać kaleką w walce za złodziejów(oligarchów).
Burdel na maxa dopiero się zacznie po dzisiejsze decyzji ukraińskiego parlamentu nt powszechnego dostępu do broni palnej. Kurdupel i Pinokio deklarują nielimitowane przyjęcie Banderowców. Część z nich, raczej duża część przyjedzie do Polski z giwerami. Życzę szczęścia...
To jest była kolonia karna ruskich. Tam zsyłali syf, który degenerował centralną Rosję.
U%r@!ń(y to NAJBARDZIEL PLUGAWY NARÓD EUROPY
 
Nieoficjalnie Ruscy atakują dziś około 4 rano czasu lokalnego (3 nad ranem w Polsce).
 
Niech więcej pisiory szczekają to będziemy mieć za jednym zamachem wojnę u siebie, bo ci idioci najpierw się pokłócą z całą Unią, wpierdolą się w nie swoją wojnę a później od tej samej unii będą liczyć na pomoc.
Chłopiec ty nie rozumiesz co się dookoła ciebie dzieje.
Pisiory szczekają bo taka ich rola wysterowana od ich właścicieli z Waszyngtonu.
To jest scenariusz by zrobić, tu Polin a realizacja trwa z pełnym powodzeniem dzięki głupocie i naiwności polaczków.
 
Вы гребаные ненавистники cohones! Я ничего не буду делать, да? Подержите мое пиво. . . :putinlaugh:
 
Back
Top