Konflikt Rosja-Ukraina

:najmancoty: jedyne co zyskaliśmy to rekordowa inflacja i najdroższe paliwo.
I jeszcze totalne rozbrojenie armii oddawaniem za damski chuj sprzętu.

I jeszcze zyskaliśmy super ustawę w której jest dużo ciekawych punktów jebiących, a jakże by inaczej nas.

I najważniejsze na poczcie można kupić książkę o wspaniałym i nieskazitelnym prezydencie nie skalanym żadnymi aferami :roberteyeblinking: pdk
 
:najmancoty: jedyne co zyskaliśmy to rekordowa inflacja i najdroższe paliwo.

Turcja ma rekordową inflację i nie wspiera Ukrainy, więc nie manipuluj. Więcej trzeba było dawać emerytur, jeszcze bardziej obniżyć wiek emerytalny, robić polski ład i 500 plus, a w kowidzie gdy skarbiec pusty zamrozić gospodarkę i dosypać pieniędzy, a na deser obniżyć w takim momencie stopy procentowe.
 
Turcja ma rekordową inflację i nie wspiera Ukrainy, więc nie manipuluj. Więcej trzeba było dawać emerytur, jeszcze bardziej obniżyć wiek emerytalny, robić polski ład i 500 plus, a w kowidzie gdy skarbiec pusty zamrozić gospodarkę i dosypać pieniędzy, a na deser obniżyć w takim momencie stopy procentowe.
Tu nie ma potrzeby manipulacji,bo widać wpływ wojny gołym okiem.25 ton paliwa za frajer i wzrost cen o kilkadziesiąt groszy na litrze na dzien dobry.14 emerytur,500 plusy i inne gówna swoje dokładają,ale głownie dopierdalają nas teraz benefity dla Twoich ukroli,oraz ich liczba w naszym kraju.
 
Tu nie ma potrzeby manipulacji,bo widać wpływ wojny gołym okiem.25 ton paliwa za frajer i wzrost cen o kilkadziesiąt groszy na litrze na dzien dobry.14 emerytur,500 plusy i inne gówna swoje dokładają,ale głownie dopierdalają nas teraz benefity dla Twoich ukroli,oraz ich liczba w naszym kraju.
Ja tam się w wasze przypychanki nie chcę mieszać ale akurat jeżeli chodzi o inflację to już przed wojną była 10% i wielu ekonomistów zakładało 15% w drugiej połowie roku. Wojna swoje dołożyła ale głównym czynnikiem jest ostanie 5-6 lat chujowej polityki. Dla rządzących wojna stała się wygodną wymówką.
 
Ja tam się w wasze przypychanki nie chcę mieszać ale akurat jeżeli chodzi o inflację to już przed wojną była 10% i wielu ekonomistów zakładało 15% w drugiej połowie roku. Wojna swoje dołożyła ale głównym czynnikiem jest ostanie 5-6 lat chujowej polityki. Dla rządzących wojna stała się wygodną wymówką.
I tu karatece racje przyznałem,że rozdawnictwo od 2015 jest głowną przyczyną,tylko on uważa,że pomoc i zbędne benefity dla Ukrainców nie mają wcale na to wpływu zasłaniając się chociażby przykładem Turcji.
 
Jak w oczach us&a jak to głównie oni są odpowiedzialni za to co się teraz dzieje.

Ty nie pamiętasz że to CIA było motorem euromajdanu?

Ukraina chciała do Rosji, bo tamtejsze ZHP nie usunęło obowiązku przysięgania na Boga u Zuchów. Jebani Amerykanie natomiast chcieli wciągnąć Ukrainę w całe to LGBT. Na szczęście Putin czuwał i nie pozwolił
 
Trzeba wykorzystać ten moment.
putinlaugh.gif
 
Ukraina chciała do Rosji, bo tamtejsze ZHP nie usunęło obowiązku przysięgania na Boga u Zuchów. Jebani Amerykanie natomiast chcieli wciągnąć Ukrainę w całe to LGBT. Na szczęście Putin czuwał i nie pozwolił
Człowiek by czasem z Tobą podyskutował,ale jak zwykle,albo wypierasz argumenty,albo posiłkujesz się chujową ironią.Stany nad którymi się spuszczasz mają udział w większości obecnych konfliktów i o wiele więcej krwi na rękach od rosjan.
 
W tv nie liczą juz chyba dni. Powoli koniec sie zbliza. Znaczy jak z donbasem, walki beda trwaly ale juz #nikogo.
 
Ukraina chciała do Rosji, bo tamtejsze ZHP nie usunęło obowiązku przysięgania na Boga u Zuchów. Jebani Amerykanie natomiast chcieli wciągnąć Ukrainę w całe to LGBT. Na szczęście Putin czuwał i nie pozwolił
Idź na pocztę kup książkę o bohaterze dzięki któremu teraz umierają miliony.

:waldeklaugh:
 
Człowiek by czasem z Tobą podyskutował,ale jak zwykle,albo wypierasz argumenty,albo posiłkujesz się chujową ironią.Stany nad którymi się spuszczasz mają udział w większości obecnych konfliktów i o wiele więcej krwi na rękach od rosjan.

W takim razie porozmawiajmy bez ironii.

Jakie argumenty przemawiają za rosyjską agresją na Ukrainę? Chęć przyłączenie Ukrainy do UE zapoczątkowana Euromajdanem?
 
W takim razie porozmawiajmy bez ironii.

Jakie argumenty przemawiają za rosyjską agresją na Ukrainę? Chęć przyłączenie Ukrainy do UE zapoczątkowana Euromajdanem?
Chłopie,dlaczego na siłe robisz ze mnie jakiegoś zwolennika Rosji? Wielokrotnie pisałem,że rusków nie lubię i ta wojna,to kurestwo.
Poprzednio dyskutowaliśmy o szkodliwej polityce naszego rządu w sprawie pomagania Ukrainie przez co przeciętny Polak dostaje po dupie.
Ja o jednym,Ty zupełnie o czym innym :beczka:
 
Chłopie,dlaczego na siłe robisz ze mnie jakiegoś zwolennika Rosji? Wielokrotnie pisałem,że rusków nie lubię i ta wojna,to kurestwo.
Poprzednio dyskutowaliśmy o szkodliwej polityce naszego rządu w sprawie pomagania Ukrainie przez co przeciętny Polak dostaje po dupie.
Ja o jednym,Ty zupełnie o czym innym :beczka:

Bo odpisałeś mi w tym wątku, więc odpisałem w nitce pod którą się podpisałeś zgodnie z jej tematem
 
Bo odpisałeś mi w tym wątku, więc odpisałem w nitce pod którą się podpisałeś zgodnie z jej tematem
Chyba mnie zle zrozumiałeś.Nie broniłem Rosji w żadnym ze swoich wpisów,jedynie Ci zaznaczyłem,że Stany wcale nie są lepsze,a jedynie mają dobry PR bo to niedobra mówić o ich przewinach.
 
Chyba mnie zle zrozumiałeś.Nie broniłem Rosji w żadnym ze swoich wpisów,jedynie Ci zaznaczyłem,że Stany wcale nie są lepsze,a jedynie mają dobry PR bo to niedobra mówić o ich przewinach.

Ale ja Stanów nie broniłem :) To co zrobili na Bliskimi Wschodzie to zło w czystej postaci
 


Ładnie vel Sęk pojechał po Niemczech w niemieckiej TV. W końcu zaczynają przyjmować zaproszenia i na żywo ich roastować. Tak trzeba z tymi Szwabami walczyć.

Ciekawą sprawą są te NGOsy. Ruskie onunce ruskimi onuncami, są oczywiście szkodliwi, ale...
... ile w Polsce działo tych fundacji, stowarzyszeń, które dają kasę na promowanie niemieckiej polityki w Polsce?
Sprawdźcie np. kto finansował Campus Trzaskowskiego...

Oczywiście ta morda Traczyk, wypowiedzi niemal kopiuj-wklej niemieckiego MSZ na twitterze i spójrzcie na tą fundacje/stowarzyszeni, kto na to płaci...




Pytanie co z tym robić? Plus jeszcze ambasador Niemiec już kompletnie niedyplomatyczny?
MOże warto zagrać w ich grę? Polski ambasador w DE i jakieś fundacje finansowane przez polski MSZ mówiące: ,,wyrażamy zaniepokojenie prześladowaniami społeczności żydowskiej w DE. Pamiętajmy o nigdy więcej. Jesteśmy w stanie udzielić azylu gminom żydowskim, które nie czują się bezpiecznie przez ataki Arabów"
,,potępiamy marsze ludzie ze swastykami i rasistowskim tekstami/działania Antify. Jesteśmy zaniepokojeni rosnącym radykalizmem, wszyscy wiemy jak w latach 30 to się skończyło -czy Niemcy dorosły do państwa prawa?"

,,jesteśmy zaniepokojeni przestrzeganiem praw kobiet w DE. Ilość morderstw honorowych rośnie z roku na rok i sądowych zakazów zbliżania sie. Kiedyś były morderstwa Żydów czyżby w DE rolę Żydów zastąpil ktoś inny?"

Tak się powinno jechać po Szwabach w niemieckiej TV...
 
Ja tam się w wasze przypychanki nie chcę mieszać ale akurat jeżeli chodzi o inflację to już przed wojną była 10% i wielu ekonomistów zakładało 15% w drugiej połowie roku. Wojna swoje dołożyła ale głównym czynnikiem jest ostanie 5-6 lat chujowej polityki. Dla rządzących wojna stała się wygodną wymówką.
dokładnie. Nawet to demonizowane 500 plus nie było takie złe (chociaż lepsza byłaby zwiększona kwota wolna od podatku, chociaż są koledzy Midela uważający, że bankrutowali przez 500 plus :korwinlaugh:. Ale są niestety patole pokazywani np. w Sprawie dla reportera, rodzinny które teraz nagle chcą dzieci odzyskać, bo 500 plus dali, a jak jest dziecko w rodzinnie zastępczej to kasy rodzic nie dostaje...). W USA i w DE też rosną ceny więc...
... chociaż zwalając wszystko na Ukrainę można próbować sobie podbić wyniki w sondażach tylko, kurczę nie wychodzi to Konfederacji :muttley:

Gdyby bawić się w historię alternatywną to jestem ciekawy jak wyglądałaby teraz inflacja, jeśli w 2015 roku podwyższono by stopy procentowe, zaostrzono politykę kredytową, zakazano reklamowania kredytów przed 22:00 oraz zamiast tego 500 plus dać to 300 plus oraz jakieś nie wiem zniżki 70% na komunikacje miejską, pociągi itp.
 
Back
Top