Konflikt Rosja-Ukraina


Nie ma huja, że rosja zgodzi się na ewakuacje żołnierza. I tak jestem zdziwiony, że cywili puścili.
 
Smutne jak polscy scenarzyści spierdolą oryginał, chociaż Polsat to nie TVN.




Kocham PO: babcia Kasia konfidentka oraz profesorka prawa rzadząca miastem z hienową "reprywatyzacją" mają zostać honorowymi obywatelkami Warszawy-pokonają PiS, jak nic, geniusze...
 
280711788_4981655745264074_9041941745498307653_n.jpg
 

to jest ciekawe zarówno ze strony ukraińskiej jak i niemieckiej.
Ukraińcy: niby przemówienie w Bundestagu prezydenta Ukrainy gdzie nieźle się po Niemcach przejechał, olanie prezydenta Niemiec ale za to wizyta szefa CDU w Kijowie, ambasador Ukrainy w DE jeszcze pare dni temu jedzie po Niemcach (zresztą od początku wojny jedzie, ta mina dziennikarzy ZDF po słowach, że usłyszał od MSZ niemieckiego ,,po co wam broń skoro i tak Ukraina upanie w przeciągu paru dni" xD)...
... jednocześnie SPD niby kanclerz zmienia zdanie, ale też wypuszczają krzykaczy z SPD, że przecież dostawy broni są złe, kto dostarcza broń ten przyczynia się do śmierci ludzi, a tak w ogóle Ukraina powinna się poddać bo tacy tam inteligenci taki tam list podpisali, a to są tęgie głowy, światowe. Nawet sondaże zaczynają spadać SPD i zaczyna zyskiwać CDU CSU (chociaż ten mieli aferę z politykiem, który groził dziennikarzowi, że go zniszczy) oraz Zieloni.
Coś z obu stron strategia: jedna ręka głaszcze druga uderza?

Parę dni temu minister MON wzieła swojego syna służbowym helikopterem na urlop, komentarze ,,tyle ma szacunku ile syna nauczyła" afera jak można tak wykorzystywać władzę (śmieszne i ciekawe: Merkel to aferzystka ale białych rękawiczkach, jakoś uważała aby nie wyłożyć się na takich wpadkach), jak można myśleć o urlopie w takich czasach. Jak można robić czystki w armi?

I nagle cyk: przyjacielska wizyta? Akurat w czasie kryzysu wizerunkowego?
Ktoś w DE kupuje sobie dobry PR?

"Polska odbudowująca Ukrainę" to jeden z najlepszych żartów ostatnich lat. Wciąż nie mogę pojąć skąd tylu frajerów wśród nas?
Amerykańskie będą miały żniwa większe niż w Iraku

------

Staroć ale ciekawy: czyżby ten Azovstal to była kolejna próba robienia legendy wojennej ala 300 Spartan tylko tym razem z mniej fajnymi ludźmi aby nie skończyć jak poprzedni prezydent Ukrainy? Chyba na początku jest dzielnica willowa :korwinlaugh:
 

Kiepska sprawa.
W zadość uczynienie opluję dzisiaj jakiegoś ukraińca. W ogole zauwazylem, ze Oni we mnie wzbudzają patola. Co spotykam jakiegoś ukra co w sklepie kupuje wóde to mu wjeżdzam na banie, że jest dezerterem i jego bracia giną a on poza granicami siedzi najebany. Patola w huj ale jak widze ich oblęd w oczach to nie mogę się nacieszyć tym widokiem. Dwa razy miałem przez to niezła afere i mi się wyrwało na jape raz (kurwa no chłop mnie pięknie ustrzelił musze przyznać) . Ale nie żałuje, dzisjaj pewnie znowu złapie jakiś delikwentów w sklepie bo spotkać w sklepie ukraińca kupującego wóde to raczej nie problem :p.
 
To nie dobra o tym mówić, Panowie! Pamiętajcie, że to wybitny i anielski naród, który broni nas przed Rosją!


Mało tego, nawet jakiś cmentarz posprzątali podobno.

Ja czekam na łączenie rodzin, wtedy Polska i jej rozwój wystrzeli w kosmos! Dzięki nim, będziemy mieć tu Bizancjum :antonio:

Slava Ukraini!
 
To nie dobra o tym mówić, Panowie! Pamiętajcie, że to wybitny i anielski naród, który broni nas przed Rosją!


Mało tego, nawet jakiś cmentarz posprzątali podobno.

Ja czekam na łączenie rodzin, wtedy Polska i jej rozwój wystrzeli w kosmos! Dzięki nim, będziemy mieć tu Bizancjum :antonio:

Slava Ukraini!
Zapomniałeś o gierojach
 
To nie dobra o tym mówić, Panowie! Pamiętajcie, że to wybitny i anielski naród, który broni nas przed Rosją!
Bajki z telewizji, większość z nich to dzicz niestety. W Trójmieście już nie raz widziałem jak to ukry się "bawią". Nie można im odebrać tego, że są pracowici i często wykonują gówno prace, których Polacy nie chcą, ale ogólnie to zaczyna powoli wyglądać tak, że nie uczą się polskiego nawet w uberze czy na kasie w Biedronce nie idzie się dogadać. Ale co zrobisz jak nic nie zrobisz. A gdy hiperinflacja dojebie i zaczniemy "spłacać" pisiorów, covid, putina i ukrainców - w zawyżonych podatkach i wyjebanych cenach towarów, to wtedy zacznie się prawdziwa lipa.
 
Back
Top