Konflikt Rosja-Ukraina

dopisujesz mi słowo "tysiecy". Sa tak zajebiscie prawdziwe, ze w Kijowie ludzie imprezują i chodzą najebani po mieście a ja czytam l, że rakiety tam spadają. Najbardziej prawdziwy news to pewnie ten, że rakieta spadła na o iekt w centrum miasta Lwów xd.
Jak ktoś ma wizję wojny wyniesioną z Call of Duty, to może być rozczarowany tym co się dzieje na Ukrainie
To, że na 2-3 milionowe miasto spadnie kilka rakiet, nie oznacza, że każdy mieszkaniec będzie siedział w podziemiach.

Nie oszukujmy się. Wojna jest ale to co podają media głównego nurtu a to co tam się dzieje to jest diamentralna różnica. Po 2msc można już jak najbardziej postawić taką teze.
Ja myślę, że jest tak: Ukry I ruski łoją razem wódę, a CIA fabrykuje zdjęcia i filmiki.
#SquidGame nadchodzi obudź się!
:crazy:
 
Jak ktoś ma wizję wojny wyniesioną z Call of Duty, to może być rozczarowany tym co się dzieje na Ukrainie
To, że na 2-3 milionowe miasto spadnie kilka rakiet, nie oznacza, że każdy mieszkaniec będzie siedział w podziemiach.


Ja myślę, że jest tak: Ukry I ruski łoją razem wódę, a CIA fabrykuje zdjęcia i filmiki.
#SquidGame nadchodzi obudź się!
:crazy:
Tak, tak. Czytałem Twój wywód na temat tego jak wyglądała 2WŚ i, że mamy złe spostrzeżenie jak ta wojna wyglądała w rzeczywistości. Samo wtrącenie w tym temacie 2wś było już nie na miejscu. Także daruj sobie teksty o wyobrażeniach wojny z coda bo wojen w przeciagu 20 lat troche było i każdy zdaje sobie sprawe jak One wyglądają.No chyba, ze masz jakieś doświadczenia wojenne i wiesz lepiej jak to wygląda. Nie zmienia to faktu, że media to wszystko bardzo mocno wyolbrzymiają.
 
Jak ktoś ma wizję wojny wyniesioną z Call of Duty, to może być rozczarowany tym co się dzieje na Ukrainie
To, że na 2-3 milionowe miasto spadnie kilka rakiet, nie oznacza, że każdy mieszkaniec będzie siedział w podziemiach.


Ja myślę, że jest tak: Ukry I ruski łoją razem wódę, a CIA fabrykuje zdjęcia i filmiki.
#SquidGame nadchodzi obudź się!
:crazy:
A Wy skąd macie wizję wojny? Z doświadczenia? Badania każdej z ostatnich 500 lat? Czy od ekspertów okularników z jutuba?

Fachowcy od wszystkiego. Najpierw wirusologia, teraz znawcy pola bitwy. I to wszystko z ekspresowego kursu szkoleń przed monitorem. Brawo wojowie!
 

To może być prawda. Już 4 czy 5 lat temu jak byłem na kursie to słyszałem że sprawdzają wartość auta jak chcesz pomoc socjalną. Inaczej na to patrzą jak mieszkasz na zadupiu i musisz mieć samochód a inaczej w mieście.
 
aż spojrzałem czy to nie Jacek Wilk

Łącznie z wyborem prezydenta
:korwinlaugh:

Ale teraz nie dobra o tym mówić ;) Trzeba robić lachę.
to skomplikowane. Igor Kołchmojski dostał sankcje od USA: zgadnij kto był lobystą w tej sprawie? :roberteyeblinking:

Ta "Gron o Tron" na Ukrainie od lat 90 nadaje się na serial typu: ,,zawrzeć tylko prawdę a widzowie powiedzą: ale ci scenarzyści mają wyobraźnie".
No w Polsce są prawilni chłopcy podniecający się Pruszkowem i słuchaniem opowieści Różala o prawilności: oj ci ukraińscy oligarchowie wyśmialiby takie osiągniecia.
Ba: gdyby ich współpracownicy przyszli z ofertą "reprywatyzacji" takiej jak za czasów profesorki prawa w Warszawie to jeszcze padłby tekst ,,do mnie z takimi groszami? Co jeszcze? Napad na listonosza mi zaproponujesz?"
 
Czytałem Twój wywód na temat tego jak wyglądała 2WŚ i, że mamy złe spostrzeżenie jak ta wojna wyglądała w rzeczywistości. Samo wtrącenie w tym temacie 2wś było już nie na miejscu.
Poszła odpowiedź do użytkownika, który z czapy przywalił się, że mało Ukraińców angażuje się w walkę.
Także daruj sobie teksty o wyobrażeniach wojny z coda bo wojen w przeciagu 20 lat troche było i każdy zdaje sobie sprawe jak One wyglądają.
Chyba nie do końca, skoro nie możesz przetrawić tego, że mieszkańcy dużego miasta w miarę normalnie funkcjonują przy sporadycznych atakach rakietowych.

Wtedy pisano o 328 rakietach, które spadły na całą Ukrainę, a nie na Lwów, czy Kijów.

Oczywiście Ukraińcy koloryzują, media są za bardzo stronnicze, pojawiają fake newsy. Ale spokojnie. Wojna się skończy, to pojawią się publikacje, książki. Nie ma potrzeby wymyślać teraz niestworzonych historii i tajemnic.

Fachowcy od wszystkiego. Najpierw wirusologia, teraz znawcy pola bitwy. I to wszystko z ekspresowego kursu szkoleń przed monitorem. Brawo wojowie!
Wszystko pięknie, ładnie:applause:
Tylko pokaż tematy o covidzie w których się udzielam :roberteyeblinking:
 
Last edited:
Poszła odpowiedź do użytkownika, który z czapy przywalił się, że mało Ukraińców angażuje się w walkę.

Chyba nie do końca, skoro nie możesz przetrawić tego, że mieszkańcy dużego miasta w miarę normalnie funkcjonują przy sporadycznych atakach rakietowych.

Wtedy pisano o 328 rakietach, które spadły na całą Ukrainę, a nie na Lwów, czy Kijów.

Oczywiście Ukraińcy koloryzują, media są za bardzo stronnicze, pojawiają fake newsy. Ale spokojnie. Wojna się skończy, to pojawią się publikacje, książki. Nie ma potrzeby wymyślać teraz niestworzonych historii i tajemnic.


Wszystko pięknie, ładnie:applause:
Tylko pokaż tematy o covidzie w których się udzielam :roberteyeblinking:
Nie no. To było tak ogólnie do tego co się w ogóle dzieje. Nawet nie do Ciebie personalnie. Ale chuj z tym. Tak jak @Uller (nie, kurwiu, nigdy nie udawałem fachowca od wirusów :beczka: ) napisał: niepotrzebnie w ogóle zaczynam :awesome:
 
Są jakieś informacje ilu żołnierzy zostało jeszcze z tego azow? O nadniesstrze i Mołdawie nie pytam bo znowu nie dostanę odpowiedzi bo call of duty, wizja wojny, nie mas pojecia, ja wiem lepiej bo siedze przed ekranem monitora a bron w reku mialem tylko w grach. Ale ten Azow mnie interesuje bo powoli się wykruszają i jestem ciekawe czy jest jakaś w miarę wiarygodna informacja np od samego pułku czy coś.

 
Są jakieś informacje ilu żołnierzy zostało jeszcze z tego azow? O nadniesstrze i Mołdawie nie pytam bo znowu nie dostanę odpowiedzi bo call of duty, wizja wojny, nie mas pojecia, ja wiem lepiej bo siedze przed ekranem monitora a bron w reku mialem tylko w grach. Ale ten Azow mnie interesuje bo powoli się wykruszają i jestem ciekawe czy jest jakaś w miarę wiarygodna informacja np od samego pułku czy coś.

Gdzieś było info o 2000 żołnierzy, ale nie wiem, czy azov, czy wszystkich. Wczoraj podali o 40 rannych, a z tydzień lub 2 temu było info o 500. Czyli musieli rannych ewakuować jakoś.
 
Są jakieś informacje ilu żołnierzy zostało jeszcze z tego azow? O nadniesstrze i Mołdawie nie pytam bo znowu nie dostanę odpowiedzi bo call of duty, wizja wojny, nie mas pojecia, ja wiem lepiej bo siedze przed ekranem monitora a bron w reku mialem tylko w grach. Ale ten Azow mnie interesuje bo powoli się wykruszają i jestem ciekawe czy jest jakaś w miarę wiarygodna informacja np od samego pułku czy coś
Im mniej tym lepiej :roberteyeblinking:
 
O nadniesstrze i Mołdawie nie pytam bo znowu nie dostanę odpowiedzi bo call of duty, wizja wojny, nie mas pojecia, ja wiem lepiej bo siedze przed ekranem monitora a bron w reku mialem tylko w grach.
Siejesz ferment (w temacie ataków rakietowych) to nie dziw się, że ktoś się czepia i to prostuje.
 
Siejesz ferment (w temacie ataków rakietowych) to nie dziw się, że ktoś się czepia i to prostuje.
Tylko, że ja mówię, że te rakiety nie spadają na Lwów i Kijów. Tam życie toczy się nornalnie. Zapierdalają po galeriach, chodzą do roboty, bawią się w pubach. To ty masz swoją wizje, że jak spadnie rakieta na duże miasto to nie wszyscy mieszkańcy muszą o tym wiedzieć.
To samo teraz dzieje się z Mołdawią i Nadniesstrzem. W mediach głośno a tam narazie NIC sie nie wydarzyło. Rozumiesz o co chodzi w moim punkcie widzenia? O to, że media kłamią i to na dużą skale. Każda rakieta co 100km poza miasto to w tyrule artykulu przeczytasz "Atak rakietowy na lwow!" Ile razy już były te ataki? Kijów otoczony ale dostawy wjeżdzają nornalnie od 70 dni, najdłuższy konwój stoi stoi dalej i huj wie co z Nim. Duch kijowa i wally sobie zrobili przerwe. Czerpanie jakiejkolwiek informacji na temat woiny z polskich mediow to jest po prostu idiotyzm. Nie wspomne o tym, że dużo się mówino rosyjskiej propagandzie ale mało o ukraińskiej, która też jest na wysokim poziomie. I śmieszy mnie bronienie ukrainskiej propagandy jakimikolwiek argumentani. Ale Ty znasz wizje wojny nie tylko z call of duty wiec zdajesz sobie sprawe, ze pierwsza ofiarą wojny jwst zawsze prawda, prawda? Nie znasz zadnych ukrow? Popytaj jak to wyglada z ich perspektywy. Zapytaj kogos kto mieszka w kijowie i jest tam od poczatku. Zdziwisz się
 
Last edited:
To samo teraz dzieje się z Mołdawią i Nadniesstrzem

Wyłącz wRealu24.pl i zacznij oglądać cos normalnego. 99 newsow o Nadniestrzu to obawy, że coś poważniejszego może się zacząć. Serio - zmień media, bo coś dziwnego Ci tam kładą do łba.
 
Wyłącz wRealu24.pl i zacznij oglądać cos normalnego. 99 newsow o Nadniestrzu to obawy, że coś poważniejszego może się zacząć. Serio - zmień media, bo coś dziwnego Ci tam kładą do łba.
I co się tam zacznie? Otoczą mołdawię jak Kijów? To jest gorący temat żeby zrobić wyświetlenia bo ludzie już się uspokoili a strach trzeba utrzymywać. Chyba, że Ty poważnie wierzysz, że Oni zaatakują Mołdawie....
 
Z Doniecka do Lwowa jest 1000km, do Kijowa 600km. Gdyby do nas weszli ruscy i strzelali się w Rzeszowie, to w Szczecinie też mogłyby się odbywać urodzinki w McDonaldzie lub komunie. Co w tym jest dziwnego?
 
Wyłącz wRealu24.pl i zacznij oglądać cos normalnego. 99 newsow o Nadniestrzu to obawy, że coś poważniejszego może się zacząć. Serio - zmień media, bo coś dziwnego Ci tam kładą do łba.
Z tego co mi się obiło o uszy to ABW zamknęło wrealu.
Chyba coraz więcej ludzi sie budzi że im media z tv robią gówno z mózgu.
Na szczęście Ty się nie dajesz.
:śmiech:
 
Wyłącz wRealu24.pl i zacznij oglądać cos normalnego. 99 newsow o Nadniestrzu to obawy, że coś poważniejszego może się zacząć. Serio - zmień media, bo coś dziwnego Ci tam kładą do łba.
A ty włącz resztki rozumu, jeśli jakiekolwiek w ogóle zostały po aneksji TVNu, Onetu itp rzekomo wolnych mediów.

 
Ale propsujesz / zachęcasz czy wyśmiewasz Hejt Park z Wojczalem? Nie oglądałem. Warto?
Wtrącę się. Warto obejrzeć.

W zakresie geopolityki ma zaskakująco zbieżne poglądy z Bartosiakiem, co pozwala wywnioskować w miarę obiektywny obraz sytuacji.
 
I co się tam zacznie? Otoczą mołdawię jak Kijów? To jest gorący temat żeby zrobić wyświetlenia bo ludzie już się uspokoili a strach trzeba utrzymywać. Chyba, że Ty poważnie wierzysz, że Oni zaatakują Mołdawie....

„Przewidywanie jest bardzo trudne szczególnie, jeśli idzie o przyszłość.” :)

A wracając do tego co się dzieje wokół Nadniestrza i Mołdawii, to możemy jedynie mówić o tym co się już wydarzyło i dlaczego i czy to może coś oznaczać. Zdaniem Wolskiego motywem jest związanie części sił Ukraińskich w okolicy, a nie atak na Nadniestrze czy samą Mołdawię.
 
Tylko, że ja mówię, że te rakiety nie spadają na Lwów i Kijów. Tam życie toczy się nornalnie. Zapierdalają po galeriach, chodzą do roboty, bawią się w pubach. To ty masz swoją wizje, że jak spadnie rakieta na duże miasto to nie wszyscy mieszkańcy muszą o tym wiedzieć.
To samo teraz dzieje się z Mołdawią i Nadniesstrzem. W mediach głośno a tam narazie NIC sie nie wydarzyło. Rozumiesz o co chodzi w moim punkcie widzenia? O to, że media kłamią i to na dużą skale. Każda rakieta co 100km poza miasto to w tyrule artykulu przeczytasz "Atak rakietowy na lwow!" Ile razy już były te ataki? Kijów otoczony ale dostawy wjeżdzają nornalnie od 70 dni, najdłuższy konwój stoi stoi dalej i huj wie co z Nim. Duch kijowa i wally sobie zrobili przerwe. Czerpanie jakiejkolwiek informacji na temat woiny z polskich mediow to jest po prostu idiotyzm. Nie wspomne o tym, że dużo się mówino rosyjskiej propagandzie ale mało o ukraińskiej, która też jest na wysokim poziomie. I śmieszy mnie bronienie ukrainskiej propagandy jakimikolwiek argumentani. Ale Ty znasz wizje wojny nie tylko z call of duty wiec zdajesz sobie sprawe, ze pierwsza ofiarą wojny jwst zawsze prawda, prawda? Nie znasz zadnych ukrow? Popytaj jak to wyglada z ich perspektywy. Zapytaj kogos kto mieszka w kijowie i jest tam od poczatku. Zdziwisz się

Drwiłeś że zgodnie z tym co podają media to Lwów i Kijów powinny być strasznie pokiereszowane. Tylko, że tak dokładnie to wtedy pojawiło się info o 328 rakietach, które WYSTRZELONO przez dwa tygodnie na miasta i wioski Ukrainy. Jak to sobie rozdzielisz na kilkadziesiąt celów, odejmiesz te które spadły, zostały zestrzelone, nie trafiły w cel to wcale nie wyjdzie z tego armagedon powodujący wielkie zniszczenia, tylko pojedyncze ataki rakietowe rozłożone na kilkanaście dni, na duży obszar.
Tylko, żeby się tego dowiedzieć, to trzeba spojrzeć na to na spokojnie, a nie się podpalać, że media kłamią.

Media są u nas pro-ukraińskie, upraszczają, szukają sensacji jak to media, etc więc trzeba podchodzić do tego na chłodno i brać informację z różnych źródeł. I jestem zdania, że da się z tego wywnioskować ogólny przebieg wydarzeń tego, co tam się dzieje.

''Czerpanie jakiejkolwiek informacji na temat woiny z polskich mediow to jest po prostu idiotyzm.'' - dosłownie kilka rzeczy Ci się nie klei i od razu wszystko do kosza, nic warte, same kłamstwa.

Kijów nie był otoczony.

Co z tym konwojem? Wycofali się.

Poza tym zawsze możesz poczytać media brytyjskie, albo amerykańskie jak polskie Ci nie odpowiadają :lol: Albo jeszcze inne jak znasz język.

A nawet ktoś tu wrzucał rozmowę rosyjskich wojskowych, w której opis wydarzeń pokrywa się z grubsza z ogólną wersja wydarzeń z naszych mediów.


Zdradź co Ukraińcy z Kijowa Ci przekazują.
 
Back
Top