Konflikt Rosja-Ukraina

Najbardziej bekowe jest to, jak najebaliście 239 stron o covidzie, to nagle eksperci od covida stali sie ekspertami od wojny :mamed: :mamed: :mamed: :mamed: :mamed:
Bo to jest Cohones, znaczy Expertones.

Swoją drogą ilość tych Ukraińców w całej Polsce jest mocno zauważalna. Gdzie nie pojedzie się do miasta powyżej 100 k + to w centrum zawsze się usłyszy Ukrów i faktycznie większość to babki z dziećmi. Za dużo ich przyjeżdża, ale z drugiej strony weź zamknij granicę przed kobietami z maluchami. Trochę przykro, ale mam nadzieję, że się opłaci i w przyszłości takie podejście zasypie dziurę demograficzną Polski.
 
Last edited:
Najbardziej bekowe jest to, jak najebaliście 239 stron o covidzie, to nagle eksperci od covida stali sie ekspertami od wojny :mamed: :mamed: :mamed: :mamed: :mamed:
Najbardziej bekowe jest to jak wymieniasz sie opiniami i zbierasz informacje a ktoś przykleja Ci łatkę egzberta, onucy, antyszczepa. :robertmakeup:

MkD7o10h5covQm1c5tSrs01LowQAlUKg.jpg
 
Last edited:
Mordo to dawaj jakie informacje zebrałeś, że nie ma wojny tylko konflikt? dawaj kozaczku jakie info zebrałeś?
Wojna to konflikt doszlismy do konsensusu. Zebralem takie informacje, ze jachty o ktorych pisza w mediach ze zostaly akonfiskowane oligarchą pływają sobie po wodach. To tak pierwsze z brzegu (ale gra słów. Brzeg-morze-jacht)
 
Wojna to konflikt doszlismy do konsensusu. Zebralem takie informacje, ze jachty o ktorych pisza w mediach ze zostaly akonfiskowane oligarchą pływają sobie po wodach. To tak pierwsze z brzegu (ale gra słów. Brzeg-morze-jacht)

No i dobra to szanuję. Powiedziałem podaj, podałeś. Z takimi ludźmi mogę dyskutować mimo, żę np. się nie zgadzam. Pozdro.
 
A to co tylko biedni ludzie mogą uciekać przed wojną? Bardziej zamożni mają zostać i zginąć, bo mają trochę lepszy status?
No tak 25-30 letnie chłopaki uciekali tak szybko tym mustangiem, że o kobietach i dzieciach zapomnieli.
 
Jak tak dalej pójdzie, to będziemy oglądać filmiki z czeczeńskimi dziećmi które zabijają jeńców. Takie swego czasu pokazywało państwo islamskie.


Chciałbym w tym miejscu przeprosić Tytusa (wiem, że to czytasz Tytek) bo miał rację w jednym - Czeczeni to stan umysłu.
 
Węgla można nie sprowadzać i siedzieć przy świeczce, bo węgla zwyczajnie brak. Nie tylko w Polsce lecz na całym świecie. Co w zamian węgla, panie Grodzki? Atom? Nie da rady, bo przyjaciele pańskiego pryncypała już protestują przeciwko atomowi w naszym kraju.



@Karateka@ dobrze Jaki prawi? Czy jednak jebać i jego? :confused:

O kurwa - grubo grają:



To Ukraińscy rzołnierze tak robią? A może to przebrani ruscy, a na ziemi Ukraińscy? :confused:
 
Last edited:
Back
Top