Konflikt Rosja-Ukraina

Dzięki za słowa uznania. Po Tobie bym się nie spodziewał, gdyż raczej uznałbym, że jesteś w tym "owczym pędzie".
Może czasem brzmię radykalnie, bo mam swoje wartości i w miarę logicznie pracujący umysł, który reaguje alertem na gwałcenie logiki. Owszem, zazwyczaj nie przedstawiam szerzej swoich myśli, a podane jako krótkie hasła mają one wydźwięk jeszcze bardziej radykalny. Cóż, w 99,99% przypadków na cohones wchodzę z telefonu, na którym nie lubię pisać dłuższych treści. Klepanie paluchami nie nadąża za myślami i więcej wymazuję niż piszę, bo mam za grube paluchy. Na komputerze też zazwyczaj nie chce mi się myśli rozwijać, gdyż szkoda mi na to czasu i pary :lol: .
Nooo... ostatnio to się tam obydwaj trochę rozpisaliśmy i ewidentnie to było z kompa, nikt by nie dał rady tyle tekstu najebać z telefonu hehe. Tam się akurat nie zgadzaliśmy zupełnie plus wjebałeś mnie do "postępowego worka", za co ja zdecydowanie za bardzo się obraziłem, ale wciąż to właśnie takie dyskusje na forum lubię najbardziej. Jakby Ci się chciało w tym temacie rozpisywać bardziej to bym chętnie przeczytał, bo czyta się Ciebie zawsze dobrze, a styl wypowiedzi jednoznacznie wskazuje, że jesteś rodowitym Polakiem... w przeciwieństwie do niektórych. Nie mogłem się powstrzymać :beczka:
Te screeny co wrzuciłeś nieco wyżej bardzo dobre. Od początku uważam, że najważniejsze jest to, aby przeciętni rosyjscy obywatele zobaczyli jak bardzo może dojechać ich wojna gospodarcza ze światem. Uważam, że jeśli świat nie da się wciągnąć w wojnę militarną, Rosjanie zostaną tak pozamiatani, że ludzie wyjdą na ulice i obalą Putina w pizdu. Trochę im to zajmie bo to w znacznej mierze ogłupiony naród, ale nawet oni nie będą chcieli klepać biedy i przymierać głodem, żeby zadowolić dyktatora. Nie ma szans.
Najsurowsze kary jeszcze nie weszły, a i tak rubel momentalnie znalazł się w totalnej dupie, do tego dochodzą takie prognozy jak ta powyżej już bezpośrednio z Rosji. Inny typ wypił na antenie tv za śmierć rosyjskiej giełdy. I to jest właśnie przedsmak mocy prawdziwych, poważnych sankcji, których obywatele powinni się bać, tak to powinno wyglądać, akurat to napawa mnie pewną dozą optymizmu. Btw, od razu skojarzyło mi się jak u nas środowiska lewicowo-platformerskie dostawały pierdolonej histerii bo Unia pogroziła paluchem, że da ileś miliardów mniej, bo KONS TY TU CJA. Ale beka :D Wcześniej też była z tego beka, ale teraz jeszcze bardziej.
 
A tak z ciekawości, czy ktoś bardziej obeznany jest w stanie powiedzieć czym może poskutkować wieczne wstrzymywanie otwierania rosyjskiej giełdy? @Evo ?
 
Bez-tytu-u.png

:juanlaugh:
 
A tak z ciekawości, czy ktoś bardziej obeznany jest w stanie powiedzieć czym może poskutkować wieczne wstrzymywanie otwierania rosyjskiej giełdy? @Evo ?
@Evo pewnie opiszę to szerzej, ale być może jest już tak, że jak tylko giełda się otworzy zostanie ona wykluczona z obrotu przez organy regulacyjne. Jeśli się nie otworzy- tak jak napisales- to można sobie akcjami i innymi produktami " dupsko podetrzeć" bo będą nie do zrealizowania, a giełda praktycznie przestanie istnieć.
Jestem ciekaw, co się wydarzy. Może rubel padnie i jakieś CBDC na próbę?
 
@Evo pewnie opiszę to szerzej, ale być może jest już tak, że jak tylko giełda się otworzy zostanie ona wykluczona z obrotu przez organy regulacyjne. Jeśli się nie otworzy- tak jak napisales- to można sobie akcjami i innymi produktami " dupsko podetrzeć" bo będą nie do zrealizowania, a giełda praktycznie przestanie istnieć.
Jestem ciekaw, co się wydarzy. Może rubel padnie i jakieś CBDC na próbę?
Czyli w zasadzie czy się otworzy, czy nie otworzy to każdy kto miał tam pieniądze ma teraz psi chuj.
 
Czyli w zasadzie czy się otworzy, czy nie otworzy to każdy kto miał tam pieniądze ma teraz psi chuj.
Dokładnie tak. Każdy podmiot, który był w posiadaniu produktów finansowych jest teraz gdzie ?
Swoją drogą, ciekawe jak tam Trader21. Miał sporą ekspozycję na ruskie spółki
 
Niby informują, że spokój ale pewnie lada moment ludzie zaczną wykupywać jod z apteki:

Jako naczelny farmaceuta tego kurwidołka proszę państwa tak.
Jodu już nie idzie dostać, a ludzie zajebani telewizorem od wczoraj pytają o płyn lugola.

Pominę temat nazwy pierogów bo :pudziaonicbyniedao:
Nasze społeczeństwo przez te media to jest kurwa dramat jak by to pięknie sparafrazował Zbigniew s.
 
Dokładnie tak. Każdy podmiot, który był w posiadaniu produktów finansowych jest teraz gdzie ?
Swoją drogą, ciekawe jak tam Trader21. Miał sporą ekspozycję na ruskie spółki
Słuchałem nowego filmiku od niego. Twierdzi, że miał niecałe 3% majątku w ruskich aktywach
 
Powiem szczerze - tylu ilu nie pójdzie na Słowację i do Rumunii oraz nie zdecyduje się lecieć na zachód, na Litwę i do Turcji. W skrócie sporo.

Więc starzy zostaną u nas, bo nie znają języka i mają wyjebane by się jego nauczyć, tak jak pisałem w Polsce zostanie ten najmniej ambitny, najmniej porządny/pożądany sort.

Kurwa tyle się sprawdziło z tego co pisałem że mam coraz większe obawy przed wstawianiem kolejnych postów na ten temat....
 
Jako naczelny farmaceuta tego kurwidołka proszę państwa tak.
Jodu już nie idzie dostać, a ludzie zajebani telewizorem od wczoraj pytają o płyn lugola.

Pominę temat nazwy pierogów bo :pudziaonicbyniedao:
Nasze społeczeństwo przez te media to jest kurwa dramat jak by to pięknie sparafrazował Zbigniew s.
Czyli znowu, kurwa mać była, @Mnichu wystawi trzecią chałupę, teraz pewnie nad morzem a ja będę zapierdalał :boystop:

Patrzcie jak nic nie pisze tylko liczy już ile bitcoinów sobie kupi...
 
Słuchałem nowego filmiku od niego. Twierdzi, że miał niecałe 3% majątku w ruskich aktywach
Ja slyszalem że miał 14% akcji, zważając na to że pewnie miał krypto,dolara, metale i obligacje amerykańskie to te 3% majątku zdaje się byc prawdopodbne
 
Back
Top