Koncert życzeń

ahahaha #KMWTW @Arlovski

btw, ludzie, dzisiaj nie ma żadnej walki, illuminaci was oszukali!!! nie zawieszajcie nam mmarocks/czatu!!! :C
 
Panowie Administracja odznaczyłem sobie "Use the rich text editor to create and edit messages" żeby podczas pisania na telefonie nie wypisywać głupot przez auto poprawianie błędów. Jednakże. Odznaczenie wyłączyło również emotki a na pamięć znam tylko :boystop:

Da się coś z tym zrobić? :boystop:

Bo inaczej będę dodawał :boystop: w każdym poście.

I tak dodaje ale zawsze lepiej prośbę poprzeć groźbą :boystop:
 
Ja mam taki mały problem.
:arab: to jest podpisane jako arab, jednak jestem na 95% pewien, że to jest hindus, nie arab.
F8R1ZUSGDTZY57G.LARGE.jpg
 
Mi się marzy cohones ustawione pod Tapatalk. Znacznie ułatwiło by to korzystanie z forum na mobilnych urządzeniach.
 
czy sformułowanie "rośnie temperament" można potraktować w podobny sposób jak "0górek" ?
 
Nie wiem czy jest możliwość takiej zmiany, ale fajnie by było, że w razie gdy ktoś z listy ignorowanych napiszę posta w danym temacie to ten temat nie wyświetla się w najnowszych komentarzach.
 
Brak rozpisek to raz. Mi to brakuje przełącznika z forum na główną. Chyba że niedowidzę
 
Aha to tutaj to schowaliście :bart:. Najpierw Home potem zjechać myszką na sam dół strony, znaleźć czarny napis "link do.." i gotowe. Łatwe jak odnaleźć godziny otwarcia na stronie supermarketu.
 
Aha to tutaj to schowaliście :bart:. Najpierw Home potem zjechać myszką na sam dół strony, znaleźć czarny napis "link do.." i gotowe. Łatwe jak odnaleźć godziny otwarcia na stronie supermarketu.

Dodam gdzieś w lepszym miejscu u góry :) Racja to dość ważne Dzięki!
 
O czym wy mowicie? Przeciez link do forum jest w dwoch mega widocznych miejscach?
 
Back
Top