Koncert życzeń

Mimo, że przy logowaniu zaznaczam opcję "stay logged" czy jakoś tak to po zamknięciu karty za jakiś czas jestem już wylogowany.
 
widze fajne zmiany weszly w zycie, avatarki przyostnich postach i ikonki tematow - zaczyna to wygladac miodnie
 
Panowie, jest problem. Od kilkunastu minut pojawiaja się posty, których osobiście nie pisałem, a sygnowane są moim nickiem. O co chodzi :O ?
 
Panowie, jest problem. Od kilkunastu minut pojawiaja się posty, których osobiście nie pisałem, a sygnowane są moim nickiem. O co chodzi :O ?
@Dzihados Wszystkie posty pisane z poziomu strony głównej na forum widnieją pod moim nickiem, mimo, ze ich w ogóle nie piszę. O co chodzi?
 
Zablokujcie opcje komentowania niezalogowanym albo niech to nie ląduje na forum bo sie zrobił jakiś wysyp anonimowych ulungów.
 
Panowie kiedy ogarniecie tą sprawę z "komentarzem z mmarocks"

"Niestety Maciej wrócił do hotelu jak nagrywaliśmy inny wywiad i już go nie złapaliśmy. Wyszła z tego taka bardziej skrócona relacja z gali niż videoblog, faktycznie, następnym razem zrobimy to trochę inaczej." Taki komentarz pojawił się w temacie z wideoblogiem z Czeskiej gali i chuj wie kto to napisał;)
 
A ja napisze, ze walczymy od poczatku nowego forum... Poki co, sily zla gora...
 
Siemanko, czy jest możliwość żeby działał RSS dla poszczególnych tematów? Czy przewidujecie to naprawić, czy raczej nie będziecie się za to zabierać? Działa RSS ale tylko dla poszczególnych działów. Na przykład dla "Zakładów bukmacherskich" działa, ale tylko wyświetla mi, że jest nowy temat typu "Sig-betting", ale już dla samego tematu "Sig-betting." nie działa. Pozdrowienia
 
Są też dobre metody, aby ilość naskrobanych postów, miała większy sens. O to przykład, zaczerpnięty z niemicekojęzycznego portalu:
Tematy niemerytoryczne można wyłączyć z gry,a posty tam napisane, wcale nie wpływają na licznik. Sposób bardzo prosty i dobry.

Lajki są przydatne, tu zgoda
 
@Dzihados , nie wiem czy było to zgłaszane wcześniej, ale po zalogowaniu na cohones przechodząc na stronę główną trzeba zaakceptować to co tam wyskakuje i potem jest psikus. Mianowicie nie da się nic zrobić na stronie głównej bo non stop odświeża stronę, sprawdzenie rozpiski, czy cokolwiek innego jest niemożliwe do wykonania. Nie wiem czy tylko ja tam mam, ale jest to uciążliwe. HELP!
 
@Dzihados , nie wiem czy było to zgłaszane wcześniej, ale po zalogowaniu na cohones przechodząc na stronę główną trzeba zaakceptować to co tam wyskakuje i potem jest psikus. Mianowicie nie da się nic zrobić na stronie głównej bo non stop odświeża stronę, sprawdzenie rozpiski, czy cokolwiek innego jest niemożliwe do wykonania. Nie wiem czy tylko ja tam mam, ale jest to uciążliwe. HELP!
też tak miałem, pomogło odświezenie strony lub zalogowanie się na innej przeglądarce (już nie pamiętam)
 
wiem, że pewnie popłynę, ale okej:

da radę zrobić coś takiego jak na fb - powiadomienia w małym boxie jak ktoś z naszych obserwowanych osób coś polubił/skomentował?
 
Back
Top