Koncert życzeń

kiedy ciemny motyw strony? coraz poważniej myślę nad przeniesieniem się na stałe na forum szerdoga.
 
wbijam.gif
- do kolekcji kultowych emotek

@Dzihados ?:awesome::dont_be_scared:
 
niech mi ktoś powie jaki jest dopuszczalny maksymalny rozmiar avatara? bo chciałm ustawić gifa, który ma 240x240 pikseli i rozmiar niecałe 500kb a wyskakuje mi komunikat, że plik jest za duży i maksymalnie mogę mieć 580 czy coś koło tego. @defthomas @Dzihados @Cloud
 
Czy da się przywrócić rangę i lajki sprzed blackoutu?
Nie po to tu siedzę, szydzę, wyśmiewam, malkontencę tyle czasu, żeby teraz po tym śladu nie było!
Zostawiłem otwartą zakładkę i mam screena na dowód ;) taki mój backup :D
 

Attachments

  • cohones.JPG
    cohones.JPG
    31.2 KB · Views: 19
Czy da się przywrócić rangę i lajki sprzed blackoutu?
Nie po to tu siedzę, szydzę, wyśmiewam, malkontencę tyle czasu, żeby teraz po tym śladu nie było!
Zostawiłem otwartą zakładkę i mam screena na dowód ;) taki mój backup :D
Ja akurat mam screena jak przyznano mi purpurowy pas za dwa lata spamowania miesiąc temu,no i lajków też coś było, bo zamiast fb to używam do takich celów cohones.
 
@Dzihados da się przywrócić cytowanie jak przed awarią?

Kiedy zaznaczam czyjś tekst to wyskakują przyciski [+Quote|Odpowiedz]. Po naciśnięciu "Odpowiedz" zaznaczony cytat wpada w mój post jako cytat.
Jednak kiedy zaznaczę tekst zagnieżdżony już w cytacie to przyciski się nie pojawiają.

Druga sprawa to wcześniej cytat podczas pisania posta miałem w trybie BB Code, co ułatwiało jego edycję.



To samo na komputerze i telefonie, choć w tym drugim przypadku jest bardziej upierdliwe.
 
@Dzihados mam pewna kwestie a mianowicie, mam w tym momencie dwa konta. Jedno na glownej i jedno tutaj. Na dwa rozne adresy mailowe. Oba na ten sam nick tzn na glownej chyba jest tam 2.0. Domyslam sie dlaczego, defTomasz przywrocil mi moje starsze konto gdy mialem juz zalozone nowsze i stad ten balagan. Wnioskowalbym o usuniecie tego konta z glownej i polaczenie tego konta z Chones z glowna bo nie widac moich, jakze trafnych komentarzy na glownej, pisanych z poziomu Cohones a tylko tak pisze. W razie czego, w celach weryfikacyjnych moge napisac cos, na glownej z tamtego konta.
 
Back
Top