Kolejny Polak w UFC?

VoRaNeK

Jakub Chrzciciel
Robi się gorąco
Ja tam Arturowi wierzę

Tylko nie mam pojęcia o kogo może chodzić. Od 21 lutego do 11 kwietnia coś mało czasu




 
Robi się gorąco
Ja tam Arturowi wierzę

Tylko nie mam pojęcia o kogo może chodzić. Od 21 lutego do 11 kwietnia coś mało czasu





Moze ta Pani co o niej Wojciech pisze
ze zrezygnowala z kontraktu z CAGE WARIORS
Iza Badurek?:crazy:
 
To już było dawno ustawione, wystarczy popatrzeć wstecz i wiadomo nawet z kim zawalczy :crazy:

Przechwytywanie.JPG


 
Jeśli to prawda o Izie to się rozjebie! Agnieszka Niedźwiedź będzie mogła sobie pluć w brodę bo ona była najbliżej a tak na marginesie to chyba lepsza byłaby Nalepka... A tak już wogóle na marginesie to bym wolał Antka! Dobra koniec w tym temacie dywagacji...
 
Jeśli to prawda o Izie to się rozjebie! Agnieszka Niedźwiedź będzie mogła sobie pluć w brodę bo ona była najbliżej a tak na marginesie to chyba lepsza byłaby Nalepka... A tak już wogóle na marginesie to bym wolał Antka! Dobra koniec w tym temacie dywagacji...
Antka. :lol: :lol: :lol: na mmanews bys sie bardziej z tym odnalazl, gwarantuje.

@Paweł Kowalik - co z Oskarem? nic nie kombinujecie? :(

http://www.mmafighting.com/2015/2/1...-proposed-changes-to-ufc-drug-testing-program

troche twitterowych reakcji na nowy program 'antyPED" - idealne dla ludzi bez twitt.
 
Jak Iza trafi do UFC to uwierzę już we wszystko, w swojej "karierze" obiła ludzie bez historii. To będzie najlepszy żart tego roku.
 
Zaraz sie zagotuje ...
Dawać to infoooo!

Choć z drugiej strony dostałem wiadomość, żebym się szykował na Ize w Krakowie
 
Artur Mazur podgrzewa atmosfere :) Co do Badurek to jesli naprawde zwyciestwa z Horoszko i rosyjska debiutantka dadza mozliwosc walki na UFC to znaczy, ze swiat sie konczy. Jest w S4 zawodnik, ktorego bardzo chcialbym zobaczyc w Krakowie, ale zdecydowanie nie jest to Izabela Badurek.
 
Pierwsza moja myśl to Fabiński albo i Antek, tak dla uzupełnienia karty ;-) No, ale im więcej tym lepiej i Izę też tam chętnie obejrzę.
Nie bójcie się o jej wagę. Więcej o umiejętnościach, mniej o kg rozmawiajmy. To forum sportów walki, a nie dietetyczne ;]
 
Izka w UFC? Trzymajcie mnie.

:bayan:

Gdzie wy macie głowę? Poleciałaby chyba szybciej niż i mniej efektownie niż Dufresne. Chyba, że ściągnęli by jej Szaparenkę na debiut...

Nie ujmuję nic Izie, ale jeszcze długa droga przed nią...
 
O Karolinie pomyślałem ale to dopiero jakby wygrała w sobotę, Kawul dawał do zrozumienia w rozmowie z Mazurem że jest coś na rzeczy ale jakby miała nie wystąpić na KSW to byłaby bomba prawdziwa... Baju masz coś do konkurencyjnego portalu? Napisałem o Antku bo jego temat się najbardziej przewijał w ostatnim czasie i nie jest związany żadnym wiążącym kontraktem a po 2 napisałem że już bym wolał jego niż Ize a to różnica! Po 3 Ty prawie rozsiałeś plote że Chyrek nie płaci zawodnikom na swojej gali tak więc do pudelka się nadajesz... Jeszcze chcesz dyskutować?
 
Akurat dostać się do UFC będąc kobietą wcale nie jest tak trudno.
Ostatnio walczyła zawodniczka , która nie potrafiła nawet gardy trzymać , ani niczego innego związanego ze sportami walki
 
Jeśli to się potwierdzi to wielkie brawa dla Kowalkiewicz. Wkońcu zrozumiała ze jedyną drogą na dalszą kariere jest UFC, tam równiez moze zostać szybko DOCENIONA, ale tak na powaznie nie jak w ksw
 
Back
Top