Kolejny Polak w UFC?

Kurwa. Wyślijcie do Dany maile, że ona nie robi wagi, że ona jest kobietą i że obijała ogórów. Osiągniecie może sukces i zadowolenie, gdy jej nie zatrudnią, bo widzę, że to problem się zrobił dla niektórych.
Ewentualnie pozostaje opcja zmiany płci i samemu dostania się do UFC jak to takie proste.
Born, nie poznaję cię. Nie cenzurujesz przekleństw, a dowcip ze zmianą płci naprawdę niskich lotów...

Przecież nikt jej źle nie życzy. Nie uważasz jednak, że trochę jej brakuje do profesjonalnej zawodniczki? Co prawda w dużej mierze nie jest to jej wina tylko specyfiki damskiego mma...

Nie ma też co popadać w zachwyt nad jakaś plotką twitterową... Zresztą doświadczenia naszych chłopaków już chyba ostudziły wiele głów, które na siłę pchają naszych do UFC. Jak masz umiejętności to na wszystko przyjdzie pora, nikt cię nie przeoczy.
 
Cypher, niektóre posty prześmiewcze jednak są pochodną złego życzenia jej w moim odczuciu. Wielu by pewnie miało banana na twarzy jakby jednak w UFC wagi nie zrobiła ;-)

Czy ja wiem czy jej aż tyle brakuje? Dla mnie jednak kobiece MMA to niższy poziom wszechstronności. Jeszcze na polu "wkraczania do UFC", a nie perspektyw od razu walki o pas... Te najlepsze już były w UFC lub Invikcie czy okazjonalnie gdzie indziej. Wielu zawodniczkom brakuje podstaw w innej płaszczyźnie niż ich bazowa. No i uroda swoje robić potrafi, gdy trochę w czymś innym zawodniczka ustępuje. Wiadomo, że polski zawodnik z takim rekordem nie ma szans na angaż, a niektórzy tak stawiają sprawę mocno porównując kobiece MMA do męskiego, które staż ma o niebo większy.
 
W sumie to mi ulżyło, że to nie o KK chodzi. Niech Karolina trafi do UFC, tego jej życzę ale po sobotniej, wygranej walce;) #egoista

A jeżeli Iza w UFC i na karcie w Krakowie to BEKA Z ŁYSEGO!
 
Mam nadzieję, że Karolina trafi do UFC. Ma UFC look, będzie z automatu podziwiana za urodę, a oprócz tego potrafi walczyć i to bardzo dobrze. Jest wysoko w rankingach, sportowo zasłużyła na UFC, a oprócz tego będzie medialna jak Gina Carrano.
 
A ja w dupie mam,że pobiła jakieś słabe panienki czy Martyne z podstawówki..Skoro kontrakt wisi w powietrzu to niech Iza korzysta.Czym ma sie przejmować ? waszym hejtem ? jak to czytam to mam wrażenie,że w głowach wam sie pojebało..zamiast się cieszyć ,że będziemy mieli kolejną dziewczyne w UFC to fala krytyki na wszystko.Co do wagi poczekajcie do następnej walki i odszczekajcie.Damn nie wiem czy ostatnio ja sie robie wrażliwy czy z dobrobytu wam sie pojebało.
 
Spoczko, niech Iza obija się w UFC. Błagam jednak, Dana, Joe jeśli to czytacie, nie chcę więcej walk kobiet na gali w Krakowie!
 
Strasznie dużo narzekania. Prawda jest taka, że teraz UFC wszystkich weryfikuje u siebie na miejscu. Każdy ma szansę się pokazać i tylko od niego samego zależy jak to wykorzysta. Trzeba też pamiętać, że młodzi zawodnicy cały czas się rozwijają i nawet Nikita Krylov pnie się w rankingach ;). Im więcej Polaków w UFC tym lepiej! Mam nadzieję, że plotki się potwierdzą.
 
Hahaha już dawno się tak nie uśmiałem ( przepraszam Iza ) z hejtów na jakiegokolwiek zawodnika/zawodniczki :lol: .

Jesli Iza trafi do UFC, to nie powinniśmy miec do niej pretensji, bo to nie jej winna . Pretensję proszę kierowac do ,, Łysego z UFC ,, :lol::lol: , bo to pewnie jemu zachciało się miec swoją nową ,,polską pupilkę,, :tease:u siebie w organizacji .
 
ta jasne bo pozostali Polacy to dostali się do UFC prawie w tym samym czasie z uwagi na ich wartość sportową i wcale nie ma to nic wspólnego z planowaną galą w Polsce i zupełnie przypadkiem Ufc proponuje nam ostatnio coraz niższy poziom .
 
fajną ma dupę. niech idzie.

Widzisz P. welu tu mówiło poprzednio, że za grubą i za dużo ważyła:D ale że w Polsce wolą chyba dupy gimnazjalistek...to akurat w USA lubię dupy, które na prawdę mają coś z "dobrej dupy" :-D
 
Niech idzie i robi swoje tak jak umie, tutaj walczy za frytki, a tam nawet minimalna stawka pozwoli jej lepiej żyć.
 
Niech idzie i robi swoje tak jak umie, tutaj walczy za frytki, a tam nawet minimalna stawka pozwoli jej lepiej żyć.
Pewnie, ze jesli dostanie tak szanse to niech ja chwyta. Bede nawet trzymal za nia kciuki i zyczyl powodzenia. Chodzi raczej o to jak swidczyc to bedzie o organizacji, ktora jej taka szanse da.
 
Pewnie, ze jesli dostanie tak szanse to niech ja chwyta. Bede nawet trzymal za nia kciuki i zyczyl powodzenia. Chodzi raczej o to jak swidczyc to bedzie o organizacji, ktora jej taka szanse da.
Już dawno mamy do czynienia z UFC 2.0, zmiana polityki i przejście z jakości na ilość, powoduje że spada prestiż. Gdyby tak nie było walczyłby u nich tylko Janek.
 
Antonio "the Clockwork" Chmielewski podpisal kontrakt z federacja UFC!
Oficjalne info od Mirasa!
 
Back
Top