Kolejny Polak w UFC?

No dobra, lepiej wrócić teraz do czasów, gdzie w UFC nie było żadnego Polaka, i wszyscy tylko czekają na Mameda który "jest już blisko podpisania kontraktu" lub wmawiaja sobie, Cipek tam zawalczy, niż cieszyć się, że coraz więcej Polaków (nawet tych z niższej pólki) jest angażowana do największej organizacji na świecie.

dlatego ja wolę cieszyć się z ewentualnych zwycięstw w UFC naszych reprezentantów niż żyć wiecznymi marzeniami o tym jak to Materla chce do UFC czy Mamed, bo oni tylko mówili a Błachowicz zrobił.
mnie to nawet cieszy że idzie, bo niby dlaczego ma nie iść i nie próbować swoich sił? przegra to przegra wróci do Polski i będzie walczyć na PLMMA, a jak wygra to pokaże że jednak coś potrafi, skoro jest szansa to trzeba łapać byka za rogi bo drugi raz szansa może się nie powtórzyć.
 
No dobra, lepiej wrócić teraz do czasów, gdzie w UFC nie było żadnego Polaka, i wszyscy tylko czekają na Mameda który "jest już blisko podpisania kontraktu" lub wmawiaja sobie, Cipek tam zawalczy, niż cieszyć się, że coraz więcej Polaków (nawet tych z niższej pólki) jest angażowana do największej organizacji na świecie.
Może jestem zboczony, ale bardzo chciałbym wrócić do czasów kiedy UFC to była ELITARNA liga mistrzów. Jeśli miałbym wybierać, czy wolę w UFC Tyburę, Mameda, Janka i Helda czy 15-stu innych Polaków dostających łomot w prelimsach z jakimiś przeciętniakami to zdecydowanie wolałbym tę pierwszą opcje. Jakość>ilość.

e: No i już się wyleczył z wpychania każdego Polaka do UFC. Bo jak wspomniałem wyżej - nie jara mnie zupełnie oglądanie tego jak przegrywają czy walczą o życie w każdej kolejnej walce. Nie lubię po prostu "emocji" takiego rodzaju.
 
Last edited:
Dobra panowie zluzujmy bo dyskusja mam wrażenie troche nie potrzebna.Sam chciałem/chce zobaczyć Cipka w UFC,o Mamedzie nawet nie wspomne bo widziałem go w top3.Też bym chciał żeby w UFC była sama elita ale czasy idą naprzód,biznes sie rozrasta potrzebni nowi zawodnicy a w przypadku Polski spora większość tych których chcielibyśmy oglądać ma zajebiste kontrakty więc postanowili wybrać siano kosztem podboju Ameryki.Na niektórych przyjdzie jeszcze czas. Gamrot,Borys,Held,Tybura ich na pewno zobaczymy i co do tego nie mam wątpliwości.Swoją drogą Ci gorsi którzy są kontraktowani są przeliczeniem kasy.Po co UFC ma przepłacać za Mameda jak za jego wypłate zatrudnią kilku gorszych zawodników którym akurat może się powiedzie ? Dla mnie takim zawodnikiem jest Krzysiek Jotko do którego musiałem się przekonać bo było pierdolenie Mirka,pompowanie hajpu bo rekord nieskazitelny /budowany na zawodnikach różnego pokroju.Chłopak zadebiutował i ledwie wygrał aaaaaaaaale to co mi się spodobało to jak w którymś wywiadzie chyba dla mmanii powiedział,że 90% tego co zarobi na walkach chce poświęcić na rozwój bo jest młody i chce sie wiele nauczyć,coś osiągnąć i tu mi koleś zaimponował.Jak pojawia sie pietrucha to są większe możliwości dla KAŻDEGO.Wyjazd do GSP,Tajlandii,Lebena. Walke z Magnusem przegrał ale było widać progres a w walce z Troengiem to już świadomy fajter który wie po co trenuje.Janek też mógł zarabiać kokosy w KSW ale nie było sztucznego pierdolenia o UFC żeby podnieś sobie wypłate tylko za najniższą stawke poszedł bo taki obrał sobie cel i za to trzeba przybić mu wite i dopingować w walkach jak Szwedzi Gustafssona bo Janek nie przygrał z nami w chuja i tak jak my wierzymy w niego tak on w nas.Każdy z Polaków/Polek znajdujący sie w UFC musi mieć nasze wsparcie a nie hejty.Postawcie sie w sytuacji zawodników drugiego sortu.Nie potraktowalibyście kontraktu jako wielkiej szansy ? Bonus za walke już otwiera tyle furtek na zajebisty camp ,że każdy sie czegoś nauczy.Co mają robić Ci gorsi zawodnicy ? odpisywać na maile od Joe Silvy : Nie chce do UFC weź se Cipka albo Mameda,ja pierdole bo po ewentualnych dwóch porażkach nie udźwigne hejtu a jak raz wygram to tym bardziej bo bedzie ,że wałek albo fart.
Wszystkim nie dogodzi ale czasem warto sie postawić w czyjejś sytuacji.
 
@baju no jak nie widzisz potencjału Taisumova to slabo sledzisz kariere :)
potencjal jest, ale hajp za duzy, zobaczymy co sie stanie na top15, jesli widzisz go z kims stamtad teraz to okej, chetnie zaloze sie o to w sigbecie jak juz dojdzie do takiego starcia. :)

Bandel + Grek i jest szal? Prazeres go ojebal pare miesiecy temu.
 
Wszystko spoko, ale jak mają zamiar zaserwować w Krakowie 3 walki kobiet to normalnie...
 
kiras rozjebał bank i się zgadzam z każdym zdaniem! Baju też dobrze gada i też bym chciał widzieć w każdej kat. polski top 3 no ale są inne realia i nic nie poradzimy. Dla mnie Janek ma szacun do końca życia za to co zrobił i naprawdę kolesia kocham hehe "naszczał" na łeb Mamedowi i Cipkowi tą decyzją ale już pewnie nikt tego kroku nie zrobi. Z realnych gości czekam tylko na Grabę, Tyburę i Karolę... Pewnie szybko też ktoś trafi ze "stajni" Mirasa-rekordy pompują a to UFC lubi hehe polecam każdemu post kirasa raz jeszcze!
 
potencjal jest, ale hajp za duzy, zobaczymy co sie stanie na top15, jesli widzisz go z kims stamtad teraz to okej, chetnie zaloze sie o to w sigbecie jak juz dojdzie do takiego starcia. :)

Bandel + Grek i jest szal? Prazeres go ojebal pare miesiecy temu.
No właśnie o tym mówie, ze słabo śledzisz bo walka z Prazeresem to był zbieg niefortunnych wydarzeń - choroba, odjęcie 2 punktów w czasie walki co już w zasadzie odebrało szanse na decyzje.

Taki Bobby Green co jest nr7 w rankingu to do rozjechania na spokojnie :)
 
No właśnie o tym mówie, ze słabo śledzisz bo walka z Prazeresem to był zbieg niefortunnych wydarzeń - choroba, odjęcie 2 punktów w czasie walki co już w zasadzie odebrało szanse na decyzje.

Taki Bobby Green co jest nr7 w rankingu to do rozjechania na spokojnie :)
cytujac Schauba... you'd be surprised. zobaczymy, bo top15 nadchodzi, bede czekal w sigbetach!
 
Aleksandra Albu? Ona ma jedna zawodowa walke, na sherdogu. Nice chick.

Sorki na UFC jest 5.
 
Dlaczego taka różnica z ilością walk na sherdogu a strona UFC? 1 walkę rozumiem pominąć ale 4? Iza powodzenia! coś czuję że to może być Berlin...
 
Dla mnie spoko :)


498259456.jpg


11872808526_ccd4f7a70c.jpg
 
Temat Albu chyba był już rok temu... jak nie więcej. Miała zaplanowaną walke ale wypadła przez kontuzje, a później o niej słuch zaginął.
 
Nie będę nikogo obrażał, ale trzeba mieć sporą fantazję żeby wymyślić, że Iza Badurek zawalczy w 52 kg, kiedy ostatnio biła się w 64. Zresztą jak już chyba powszechnie wiadomo, rywalką będzie Albu, która "walczy" w 61.
 
Back
Top