Kobiety (+18 - NSFW)

U nas na "ślunsku" paszkwil to często spotykane określenie. Paszkwil = niezbyt urodziwa kobieta.
 
Bez urazy panowie - nie spinam dupy. Takie skojarzenie miałem. Fakt - jestem zwolennikiem używania j. polskiego w przemyślany sposób, najlepiej zgodnie ze słownikiem.



U mnie na brzydkie laski mówiliśmy np. raszple, kaszaloty, nie przejmowałem się wtedy co powiedziałby na to Bralczyk.
 
Ja Ci odpowiem - prawdziwki, po filmie widać, że czasy trochę wcześniejsze niż współczesne, wiec maleje szansa sztuczności. I rzeczywiście - ładne
 
keira knightley, zdjecie prawdziwe, zrobione przeciw protestom grafików, ktorzy upiekszaja kobiety



69890026-67fd-11e4-9166-0025b511229e.png




kaczka ocen :-)
 
Normalnie. Implanty pod mięśniami pośladkowymi. [strike]Wygoogluj sobie jak nie wiesz :)


implanty_posladkow.jpg
[/strike]
 
Tak. Przecież to jest mosntrualna pupa która zupełnie nie jest proporcjonalna do chociażby ud które również by ćwiczyła podczas treningu mięśni pośladków. Wszyscy to wiedzą, ale oficjalnie nigdy tego nei powiedziała.|


edit:


nawet goście na mr. plympia nie mają takich pośladkowych a są napizgani koksem i miotają duże ciężary. Ktoś może napisać że ona ma jeszcze tłuszczyk jak to na damskiej pupie. Niestety gdyby miałą taką ilośc tłuszczu to zwisałby on tak samo jak na niektórych brzuchach. Więc ma albo gigantyczne mięśnie (czemu chyba nikt nie zawierzy) albo właśnie implanty :)
 
Moim zdaniem Kim ma faktycznie za dużą tą dupę. Ale tylko trochę :-). Ale ogólnie jest mega zajebista z wyglądu.
 
@Orestos



Emily Agnes. Ciało 11/10.



http://www.dailymotion.com/video/x20fviz_playboy-bts-miss-july-2014-emily-agnes-nude_people
 
Bardzo zgrabna, ale nie idealna. Ma relatywnie krótką kośc piszczelową, nieco za słabo wykształcona łydkę albo zbyt małe przewężenie w kostce raczej, więc dobierają jej nisko skrojone pantofelki. Na pictorialach również widać, że pozami starają się maskowac jej szerokie barki, przez kąty ujec, uzyte rekwizyty i ubiory. No i oczywiście ma zbyt spiczaste łokcie... ;) ;) ;)



c6baf1d551021da6516dccf6b904da2a-3.jpg
 
Back
Top