Kobiety (+18 - NSFW)

Gaara jakieś dowody, fakty, obrazki poproszę. Ja do obecnej chwili nie wiedziałem, że ona ma siostrę.
 
Gaara



, ta brunetka nie jest siostra Watson , poprostu gdy klikasz w Nina Watson , wyskakuje Nina Dobrev.



Przesledzilem zagraniczne strony , bo tam tez pytali sie czy Nina Dobrev to Nina Watson i ludzie pisza, ze poprostu wyszukuje ja dlatego, ze ma takie samo imie a jej prawdziwa siostra jest no namem.



Ta Nina Watson podobno ma....6 lat.



emma-watson-nina-dobrev-1654447.jpg




Dobrev i Watson razem
 
Cholernie przykra wiadomosc z Ania, zastanawiam sie jaki teraz mialbym odbior kariery nikodema dyzmy, czy daleko od noszy nawet nikt by mnie nie namowil, zeby to ogladac. Chcialem napisac na koniec szkoda, ale jakies te slowo glupie w tej chwili sie wydaje. Wszystkiego sie odechciewa.
 
Kurwa jak już macie o tym pisać to może nie w temacie, z cyckami i gołymi kobietami. Trochę to gryzie w oczy.
 
Pany pany! Doszły mnie słuchy, że kolejne cipki się pojawiły w sieci min: Krupa i Dobrev. Czy ktos doswiadczony moze to znalezc i ujawnic cohonesowej braci?:-)
 
Pisz sobie w reddita to może coś znajdziesz, ewentualnie w google the fappening - pisze z telefonu, wiec ciężko mi szukać. Dobrev niby wyciekły, ale żadne gole, tylko prywatne z imprez itp. Chyba ze to kwestia ostatnich godzin.
 
http://www.businessinsider.com/internet-marketplace-for-hacked-photos-of-naked-celebrities-2014-10



To co wyciekło można znaleźć tu www.thefappening.so



Jest i Krupa ale nic ciekawego.



Co ciekawe to według tego artykułu powyzej, jest jeszcze spora lista zdjęć.



Jak zerkniecie na liste to jest Meisha Tate ;)
 
Oficjalnie: nowa dziewczyna Bonda wybrana do filmu ,,Bond 24'' Lea Seydoux. Nie umywa sie do Scorupco i wiele innych :-)



168981477.jpg




Lea-Seydoux-en-2012_exact780x1040_p.jpg




lea-seydoux-etait-emue.jpg
 
btw Ratajowski ma prawie perfekcyjne ciało jak dla mnie. Trochę mięśnia by zarzuciła i był by cudo natury :) (wiadomo, że dla modelingu nie za bardzo może).
 
Back
Top