Kobiety (+18 - NSFW)

A później takie efekty....
17953597.jpg
 
Ona akurat ma szerokie spektrum umiejętności :werdum:

Zdziwilbys się. Nie każda która da się związać umie się dobrze ruchać. Matko, miałem niedawno taka uległa co kompletnie loda nie umiała robić, musiałem ją ciągle ruchać w usta i gardło by coś z tego mieć(nadrabiała głębokim gardłem)
 
Zdziwilbys się. Nie każda która da się związać umie się dobrze ruchać. Matko, miałem niedawno taka uległa co kompletnie loda nie umiała robić, musiałem ją ciągle ruchać w usta i gardło by coś z tego mieć(nadrabiała głębokim gardłem)
Mowa była o tej, której zdjęcia wklejał @BogdanJanusz
 
Ale kurwa, gołą cipkę pokazuje, nic innego nie umie, żadnej tajemnicy, gdyby miała majtki to byśmy musieli zgadywać czy ma tam cipkę czy kutasa, są chłopaki które wolą być w niepewnosci.


Dobre prosi, swoją drogą.

Tutaj też już przyszedłeś szukać zaczepki? Nawet w temacie z gołymi cipami?

Chociaż z drugiej strony to w sumie zachowujesz się jak głupia pizda, więc akurat tutaj otoczka pasuje :smile:
 
Tutaj też już przyszedłeś szukać zaczepki? Nawet w temacie z gołymi cipami?

Chociaż z drugiej strony to w sumie zachowujesz się jak głupia pizda, więc akurat tutaj otoczka pasuje :smile:


Możesz powiedzieć coś na temat, możesz też wyjść na prostaczka co szuka zaczepki pustymi inwektywami :)
 
Tutaj też już przyszedłeś szukać zaczepki? Nawet w temacie z gołymi cipami?

Chociaż z drugiej strony to w sumie zachowujesz się jak głupia pizda, więc akurat tutaj otoczka pasuje :smile:
Uważaj, bo zaraz będziesz zmanipulowany w bycie głupią pizdą :beczka:
 
Uważaj, bo zaraz będziesz zmanipulowany w bycie głupią pizdą :beczka:

Po prostu chłopaki mają obsesję. Zwykle podśmiechujki traktują jako jakiś zmasowany atak prowokacji. Podczas gdy non stop sami robią podobne podśmiechujki.
To się nazywa hipokryzja, Drzewo, który przyznales się, że jesteś jak prostytutka
 
Po prostu chłopaki mają obsesję. Zwykle podśmiechujki traktują jako jakiś zmasowany atak prowokacji. Podczas gdy non stop sami robią podobne podśmiechujki.
To się nazywa hipokryzja, Drzewo, który przyznales się, że jesteś jak prostytutka

Chodzi o to, że w każdym temacie tymi "podśmiechujkami" robisz śmietnik. I jak Ci nikt nie odpisuje, to najebiesz tyle postów pod rząd aż ktoś w końcu zareaguje. Skończ. EOT.
 
Back
Top