Kim jest Gronostaj?

Kim jest Gronostaj?


  • Total voters
    91
To proste:
Gronostaj europejski[3], gronostaj[4], łasica gronostaj (Mustela erminea) – gatunek małego drapieżnego ssaka z rodziny łasicowatych(Mustelidae).

latest
 
To proste:
Gronostaj europejski[3], gronostaj[4], łasica gronostaj (Mustela erminea) – gatunek małego drapieżnego ssaka z rodziny łasicowatych(Mustelidae).

latest
Bywa nazywany najodważniejszym po ratelu ssakiem na Ziemi. Niech Was nie zwiedzie jego wygląd - to niebezpieczne zwierzę ma ostre pazury i mocne łapy, którymi potrafi dokopać się nawet do pierwszej strony hyde parku
 
W co wy mnie tu wpierdalacie? ?
Tylko Matszo wporządku, a inni,to co?? Tylko pośmiać się by chcieli, ale jak coś to czytają streszczenie ale lajków tam ostatnio tyle, jak włosów na brodzie Wiewiura

<przewijam...>
 
Sam nie wiem
@Zioło Dziekan nie robcie ze mnie jakiegoś trolla psychopaty. Przecież @baju potwierdził że to nie ja , a wgląd do IP ma bezpośredni w ciągu 2 sekund tyle samo mu to zajmuje co nam danie lajkka.
Byłem już Taksówkarzem z wąsem, ochronirzem ze budki , milicjantem, teslą, gspwraca, gronostajem , zawodnkiem MMA Maciejem K. A TO WSZYSTKO WASZA CHORA FANTAZJA.
 
@Zioło Dziekan nie robcie ze mnie jakiegoś trolla psychopaty. Przecież @baju potwierdził że to nie ja , a wgląd do IP ma bezpośredni w ciągu 2 sekund tyle samo mu to zajmuje co nam danie lajkka.
Byłem już Taksówkarzem z wąsem, ochronirzem ze budki , milicjantem, teslą, gspwraca, gronostajem , zawodnkiem MMA Maciejem K. A TO WSZYSTKO WASZA CHORA FANTAZJA.
Ja badam opinię na forum, a nie twierdzę, że jesteś gronostajkiem. Miałeś multikonoto? To nie dziw się, że
6fce240830_jestes_brany_pod_uwage.jpg
 
Back
Top