Kim jest Gronostaj?

Kim jest Gronostaj?


  • Total voters
    91
Dobry chłopak jesteś dlatego nie musiałe znać odpowiedzi na dwa ostatnie pytania , były one pod kolege trenującego boks w Leszczyńskim klubie i mającego uzależnionych od narkotyków kolegów. Reszta Ok
1. Nomi spalili mimo , że jest 30 metów naprzeciwko okien Komendy Policji
2. 9 butelek Ludwika
3. DGR - Dolnośląska Grupa Rabunkowa.OK
Do Leszna mam ponad 100 km, wzystKo z Google w 5 minut.
Boks w Lesznie? Albin? :crazy:
 
Te , orzełeeek. Cwela to w lustrze se może poszukaj, tej.
A jak już ta sonda wykazała , to mnie obrażacie tylko i nic ponad to nie ma. CHUJE!

To teraz niech kaczka zamknie :kiss:

Ciekawi mnie czy na żywca też jesteś taki wyszczekany...
 
No dobra, zaufam ci. Ale bede miał na oku

Miej, miej :OK: Zawsze trzeba być czujny :cohon:

Ps. Gryzoń i tak ma już pewnie bana :corn:

Ps. 2. Dodam, bo zaraz mnie posądzą, że jak wiem, że ma bana , to skąd : stąd,że jak dajesz @<i konkretny nick> to na gronostaja i pozostałych banowiczów jak maciejcar i spółka już nie wyświetla.
Dobra, znikam :homer:
 
Zapomniałeś się przelogować.
?:joe:
Nie dość, że nie do ciebie ( a może jednak do ciebie? :)) to jeszcze odpowiedział zwyczajnie cwelem na cwela. Wielka, kurwa, obraza.

Zapytałem z ciekawości. Nie wiem czy wiesz co oznacza cwel. W niektórych środowiskach za taką "wielką obrazę" będziesz miał połamane kulasy, a jak dobrze pójdzie to jeszcze Cię przelecą...rozgrzaną lokówką. Także ostrożnie z tymi obrazami:nono:
 
Nie zmienia się data utworzenia a te zdjecia maja byc zrobione niby dzis, ale ja podrozuje w czasie!

W HP Ci rozpisałem wszystko. Za dużo jarasz towaru chyba XDDDD

Zmień date wykonania jak Ci pisałem , na dzisiejszą i zaznacz wszyskie zdjęcia i je skopiuj gdzie indziej to będzies zmiał też datę utworzenia dziś, to przestaniesz płakać XDD
 
W HP Ci rozpisałem wszystko. Za dużo jarasz towaru chyba XDDDD

Zmień date wykonania jak Ci pisałem , na dzisiejszą i zaznacz wszyskie zdjęcia i je skopiuj gdzie indziej to będzies zmiał też datę utworzenia dziś, to przestaniesz płakać XDD
dziękuję! ogarnąłem!
 
s200_aleksandra.gronostaj.jpg
filing_images_32f50b124363.jpg
filing_images_22c7dfa14d7e.jpeg
 
Back
Top