Podwieszony Kiepskie walki

dizel77

UFC
Middleweight
Jestem dosyć dużym koneserem słabego MMA. Także chciałbym, żebyście mi tu powrzucali swoje typy. Interesują mnie walki na żenującym poziomie, nudne i takie, że się człowiek aż wstydzi, że to ogląda. Najlepiej od razu z linkiem do obejrzenia. Pozdrawiam :lol: Sam zarzucę już chyba klasykiem.



 
Mogę wiedzieć co Cie tak jara w chujowych walkach? :crazy:

p.s. w tej co wrzuciłeś mam problem z rozstrzygnięciem co jest chujowsze: walka czy konferansjer.
 
Myślę, że mam faworyta. Dawniej, gdy analizowałem Nandora Guelmino dla Daniela Omielańczuka, to o mało co umarłem z nudów podczas walki Nandora z Saschą Weinpolterem. Mówię tu dosłownie! Serce przestawało mi bić, oddech się kurczył, a duch mój zaczynał wędrować już po zaświatach. To po tej walce trochę podupadłem z entuzjazmem w kwestii MMA i wtedy właśnie postawiłem kasę na Omielańczuka będąc przekonany o jego zwycięstwie. Nandor to największe drewno w historii drewna. Gdybyś poszedł do lasu i stałby tam Nandor, to nawet byś go nie zauważył, bo byś pomyślał, że to jakiś dąb tam rośnie. Polecam serdecznie, całe 25 minut:

 
@Ropniak77 skoro jesteś takim fanem słabych walk, to naprawdę liczę na relację z tej walki, którą Ci podesłałem ;). Do zobaczenia wkrótce (o ile nie wrócisz jako wrak człowieka).
 
Każda walka Koksa była słaba, tak samo jak Najmana. Ale ostatnia walka Sappa to była masakra która przebiła wszystko 2 razy :-D
 
Bardzo fajny temat, zarzućcie więcej, bo z tych wszystkich już danych to 2 nie widziałem wcześniej.

Ps. Oby jak najmniej takich walk w mma.
 
Myślę, że mam faworyta. Dawniej, gdy analizowałem Nandora Guelmino dla Daniela Omielańczuka, to o mało co umarłem z nudów podczas walki Nandora z Saschą Weinpolterem. Mówię tu dosłownie! Serce przestawało mi bić, oddech się kurczył, a duch mój zaczynał wędrować już po zaświatach. To po tej walce trochę podupadłem z entuzjazmem w kwestii MMA i wtedy właśnie postawiłem kasę na Omielańczuka będąc przekonany o jego zwycięstwie. Nandor to największe drewno w historii drewna. Gdybyś poszedł do lasu i stałby tam Nandor, to nawet byś go nie zauważył, bo byś pomyślał, że to jakiś dąb tam rośnie. Polecam serdecznie, całe 25 minut:



Znalazłam w końcu coś, co pomoże mi zasnąć w kryzysowych momentach...
 
Back
Top