Podwieszony Kiepskie walki

dizel77

UFC
Middleweight
Jestem dosyć dużym koneserem słabego MMA. Także chciałbym, żebyście mi tu powrzucali swoje typy. Interesują mnie walki na żenującym poziomie, nudne i takie, że się człowiek aż wstydzi, że to ogląda. Najlepiej od razu z linkiem do obejrzenia. Pozdrawiam :lol: Sam zarzucę już chyba klasykiem.

d-amian-enp

Maximum FC
Welterweight
Mogę wiedzieć co Cie tak jara w chujowych walkach? :crazy:

p.s. w tej co wrzuciłeś mam problem z rozstrzygnięciem co jest chujowsze: walka czy konferansjer.

Cloud

UFC
Heavyweight
Cohones
MMARocks
Myślę, że mam faworyta. Dawniej, gdy analizowałem Nandora Guelmino dla Daniela Omielańczuka, to o mało co umarłem z nudów podczas walki Nandora z Saschą Weinpolterem. Mówię tu dosłownie! Serce przestawało mi bić, oddech się kurczył, a duch mój zaczynał wędrować już po zaświatach. To po tej walce trochę podupadłem z entuzjazmem w kwestii MMA i wtedy właśnie postawiłem kasę na Omielańczuka będąc przekonany o jego zwycięstwie. Nandor to największe drewno w historii drewna. Gdybyś poszedł do lasu i stałby tam Nandor, to nawet byś go nie zauważył, bo byś pomyślał, że to jakiś dąb tam rośnie. Polecam serdecznie, całe 25 minut:

Cloud

UFC
Heavyweight
Cohones
MMARocks
@Ropniak77 skoro jesteś takim fanem słabych walk, to naprawdę liczę na relację z tej walki, którą Ci podesłałem ;). Do zobaczenia wkrótce (o ile nie wrócisz jako wrak człowieka).

Gienek

UFC
Welterweight
Każda walka Koksa była słaba, tak samo jak Najmana. Ale ostatnia walka Sappa to była masakra która przebiła wszystko 2 razy :-D

mateusz19191010

UFC
Flyweight
Bardzo fajny temat, zarzućcie więcej, bo z tych wszystkich już danych to 2 nie widziałem wcześniej.

Ps. Oby jak najmniej takich walk w mma.

duubertowa

PRIDE FC
Middleweight
Myślę, że mam faworyta. Dawniej, gdy analizowałem Nandora Guelmino dla Daniela Omielańczuka, to o mało co umarłem z nudów podczas walki Nandora z Saschą Weinpolterem. Mówię tu dosłownie! Serce przestawało mi bić, oddech się kurczył, a duch mój zaczynał wędrować już po zaświatach. To po tej walce trochę podupadłem z entuzjazmem w kwestii MMA i wtedy właśnie postawiłem kasę na Omielańczuka będąc przekonany o jego zwycięstwie. Nandor to największe drewno w historii drewna. Gdybyś poszedł do lasu i stałby tam Nandor, to nawet byś go nie zauważył, bo byś pomyślał, że to jakiś dąb tam rośnie. Polecam serdecznie, całe 25 minut:

Znalazłam w końcu coś, co pomoże mi zasnąć w kryzysowych momentach...