Kickboxing / Muay Thai

Chciałem tylko poinformować, że dziś rusza jedna z ważniejszych imprez dla poslkiej kadry. Mistrzostwa Świata w kickboxingu pod patronatem WAKO. Dzisiejsze pary:
http://kickboxing24.pl/rozpiski/906/ms-w-kickboxingu-brazylia-2013---dzisiejsze-pary-turniejowe



aa16ed93cf90bd4ef140bfde902bb8d9.jpg
 
"SZKOŁA WALKI GOLDEN DRAGON" ZAPRASZA NA SEMINARIUM Z 3 KROTNYM ZDOBYWAĆ K-1 REMY BONJASKY

MIEJSCE: BYDGOSZCZ

HALA SPORTOWA PRZY
ZESPOLE SZKóŁ NR 7 ul.Waryńskiego 1

DATA: 26 PAŹDZIERNIK 2013 GODZINA 14:00

KOSZT SEMINARIUM: 50ZŁ
W DNIU IMPREZY: 60ZŁ

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !!!
ZAPISY I REZERWACJE OD 1 PAŹDZIERNIKA

REZERWACJA MIEJSC PO WPŁACIE NA KONTO

MILENIUM BANK
Rachunek bankowy: 40 1160 2202 0000 0002 1898 2046
W PRZELEWIE PROSZĘ PODAĆ
IMIĘ NAZWISKO
MIEJSCOWOŚĆ I NUMER TELEFONU

WYMAGANY SPRZĘT - KOSZULKA , SPODENKI , RĘKAWICE , OCHRANIACZE PISZCZEL-STOPA.

KOSZT WSTĘPU NA WIDOWNIE 5 ZŁ ZEBRANE PIENIĄDZE ZOSTANĄ PRZEKAZANE NA DOM DZIECKA W SZUBINIE

Zaprasza Michał Grabarek GoldenDragon

W RAZIE PYTAŃ

796 75 18 18
[email protected]

ww.goldendragon.pl





Wybiera sie moze ktos z Warszawy ?
 
Obejrzałem Glory 11 naprawdę świetna gala. Kickboxing jeszcze nie umarł :D. Saki odpadł bo w pierwszej rundzie sędzia go wyliczył po ciosie w ramie. Dwie kolejne rundy były dość wyrównane więc gdyby nie to feralne liczenie to by pewnie u sędziów wygrał albo dali by dogrywkę.
 
Gala Glory 11 w pełni spełniła moje oczekiwania. Walki byly znakomite. Wielka szkoda, że nie transmitowali undercardu.
 
Ja wiem czy zawiódł? Myśle, że to Verhoeven jednak świetnie taktycznie zawalczył. Konsekwentnie obijał nogi i blokował wszystkie szalone cepy. Gókhan walczył jak zawsze.
 
No Rico poradził sobie z presją. Prawde mówiąc myślałem, że Saki lepiej wyczuje dystans i nie przyjmie tylu low kicków. Jeśli organizacja się rozwinie to może Gokhan zawita do lhw, żeby zawalczyć ze Spongiem :)
 
Nie miałem możliwości obejrzeć walki, ale i na mt znam się słabiej niż średnio. Są jakieś zagraniczne strony, na których można przeczytać opinie "międzynarodowych ekspertów" odnośnie punktowania tej walki?
 
Tu raczej nie było kontrowersji. Walka pewnie niedługo pojawi się na yt to wrzucę. Oczywiście punktowanie w tajskim różnie wygląda tzn. czasami pomija się pierwsze rundy czy inaczej punktuje poszczególne techniki.
 
Nie znam się na tajskim kompletnie, więc może ktoś wytlumaczyć o co chodzi z tymi tańcami przed walką? I te opaski na ramionach?
 
Na głowie jest mongkon który nakładany jest na wai kru i zdejmowany przez trenera po czym zawieszany w narożniku. Opaski na rękach to prajat jest pewną formą amuletu, wręczany np. przez bliską osobę.
 
Najlepszy polski uderzac w swojej wadze, w koncu mozna uslyszec co u niego slychac i jakie dalsze plany startowe. Dobry wywiad.
 
Back
Top