Kłopoty Kociao

Większość i tak dokładnie sprawy nie zna, ale piszę ze względu na to że to zawodnik MMA znany i przez wielu lubiany, jakby to gdzieś na onecie było że jakiś Zdzisiek ze Pierdziół Dolnychn tak zrobił, to było by pewnie że złodziej itp. i doigrał się to ma. Poczekamy na wyrok zobaczymy.
 
Przemys_law:



Cytat z Ciebie: Ze względu na ich charakter nie będę tu ich opisywał. Osobiście wolałbym dostać. " """



A jakiż to charakter tych metod, że nie będziesz ich opisywał ? :-o Co może się nie nadawać do pisania na stronie o MMA ? To nie tajemnica adwokacka, że nie możesz. Zamiast rzucać hasła, jak Kaczyński, typu "wiem, ale nie powiem", po prostu powiedz wprost, o co chodzi, a jak nie, to w ogóle o tym nie pisz. Masz satysfakcję z posiadania "wiedzy tajemnej" ? No to jesteś dzieciuch.



Skoro niby tylu gliniarzy na tym forum, to może się wykażą odwagą cywilną i się ujawnią, kto jest ? Przecież chyba się nie wstydzą zawodu ?
 
Drifter



Dziękuję za nazwanie mnie dzieciuchem. Seredcznie Cię za to pozdrawiam i życzę miłego dnia.



Tak na serio, to chyba jesteś niepoważny, że na publicznym forum będę pisał o takich sprawach.



Zabawny przykład z zatrzymanymi pijanymi braćmi podałem, niech więc ten Cię zadowoli.



Jeden się przecież ujawnił. To nic złego w tym, że ktoś jest policjantem. Policja być musi. Inna sprawa, że ciężko w tym zawodzie iść pod prąd nawyków ukształtowanych przez x lat (z II RP włącznie, niestety).



Jak można złamać człowieka? Np. tak panie Drifter....



 
"Jeden się przecież ujawnił."



To Twoja interpretacja; tak na prawdę może jestem Twoim przełozonym, policjantem, inspektorem skarbówki, oczytanym lumpem po długiej odsiadce lub po prostu kimś, kto się orientuje w temacie wyłudzeń kredytów. Tego nie wiesz i nie przyczepiaj mi etyketki, byc może nawet prawdziwej. Tu jestem userem belmondo. Gdybym napisał, że jestem złodziejem byłoby fajnie.



O aresztowaniu zadecydował Sąd na wniosek Prokuratury, a samo przyznanie się do winy nie jest żadym dowodem. Z tego co wiem wiele osób, w tym chorzy psychicznie i żule pragnący przezimowac w pudle, ochoczo przyznają się do wszelkiego rodzaju przestępstw. Przemys_law jak ekspert na pewno zgodzi się ze mną, że wiele osób wynajmuje ochotników do przyjęcia mandatów lub kar za wykroczenia i punktów karnych. Ciekawe jak tam działa dociekliwośc długich rąk Kodeksu Wykroczeń.











Wracając do Danliela D.: najlepiej byłoby zapytac o niego osoby za Szczcina. W komentarzach opinie są skrajne, ciężko coś wywnioskowac.
 
Belmondo



Luzik :) Po prostu styl wypowiedzi to "wypisz - wymaluj" mundurowy. Pisałem przecież, że to żaden zarzut...
 
,,Skoro niby tylu gliniarzy na tym forum, to może się wykażą odwagą cywilną i się ujawnią, kto jest ? Przecież chyba się nie wstydzą zawodu ?'' nie kumam taki mma rocksowy IPN bez jaj panowie :-) kazdy robi to co lubi.
 
Przemys_law:



Cytat: Tak na serio, to chyba jesteś niepoważny, że na publicznym forum będę pisał o takich sprawach.



Chyba sam jesteś niepoważny, jeżeli to napisałeś. Ten argument jest tak samo pusty, jak ten o "względzie na ich charakter". Jeżeli wiesz o nielegalnych metodach wymuszania zeznań przez policję, nie tylko możesz o nich pisać tu na forum i w ogóle w internecie, ale do tego powinieneś zgłosić rzecz do odpowiednich organów i instytucji odpowiedzialnych za ochronę praw człowieka i obywatela. Z obowiązku społecznego, pro publico bono. Jeżeli tego nie robisz, to znaczy to, że popierasz takie metody i identyfikujesz się z ludźmi, którzy je stosują, lub jesteś zwykłym tchórzem.



Co do wypowiedzi belmonda, to akurat ich styl w ogóle nie jest "mundurowy". Chyba nigdy nie widziałeś tekstu napisanego przez mundurowego. Jeżeli belmondo jest gliną, to właśnie niemundurowym, z wydziału kryminalnego lub wewnętrznego, po studiach takich lub pokrewnych, jak ty.



Również pozdrawiam i życzę miłego dnia.
 
Z racji, że posty nie przechodzą wersja krótka (może to i dobrze dla forum).



Zgadzam się w 95% ze stworzonym przez Ciebie profilem (poza skończonym prawem). Nie znamy się, także zeby się zrozumieć, musiałbymm pisać poematy po 1000 stron, w których bylaby definicja "mundurowego" (tam ten "" był nieprzypadkowy).



co do pierwszej części. Dopowiedziałeś sobie lwią jej część. Odpowiednie działania były podjęte i nic nie dały.



Są setki metod na pograniczu legalności/nielegalnych, których udowodnienie jest kompletnie bez szans. (vide news z dziś o 86 kibicach Legii).
 
Wracając do tematu, mam nadzieję, że Daniel Dowda jeszcze do Nas wróci jako bohater innego rodzaju newsów.



Zadałem sobie wątpliwą przyjemność przeczytania komentarzy na szczecińskich stronach. Wyłania się z tego nieciekawy obraz. Oby byl to ostatni taki szczeciński news!







KONIEC
 
Dostanie zawiasy, może nie małe ale myślę że siedzieć nie pójdzie, więce bez obaw, jedynie areszt mogą mu przedłużyć, wyjaśni się na dniach pewnie :)
 
Koles skubnal 1,3 banki.Ile musi pracowac przecietny Polak na taka sume,ktory budzi sie rano i zapieprza gdzies do pracy czesto jej nie cierpiac,ale nie ma wyjscia bo czekaja do zaplacenia rachunki???Mam nadzieje ze zdrowo posiedzi bo jesli by mu sie udalo zawiasy dostac to znajdzie sie bardzo duzo chetnych do nasladowania.A jego obroncom mowie jedno-pomyslcie ze to wam ta kase-dorobek zycia szyje-wszyscy bylibyscie wtedy za dozywociem,a kto powie inaczej jest zwyklym hipokryta.
 
Wiadomo ze tak,tylko czy uwazasz kolego ze jest to realne???Wydaje mi sie ze cholernie rzadko sie to zdarza!Mowie o tym jakbys kasy nie odzyskal a mial w perspektywie zapieprzac nastepne 30 lat na mieszkanie,bo ta forsa byla przeznaczona wlasnie na to.
 
Nie chcę bawić sie w eksperta (jest tu kilku na forum i w tym teamcie), ale wyłudzenie kredytów , to nie do końca kradzież pieniędzy. Kredyty trzeba przecież spłacić, a kradzionej kasy , raczej nie...chyba.







Btw. Teraz niech Ci co brali kiedyś kredyt i w jakimś zaświadczeniu o zarobkach z roboty poprosili szefa/księgową o wpisanie wyższej sumy niż faktycznie zarabiają - pierwsi rzucą kamień...:-)
 
Przemys_law:



Przemek, w takim razie zwracam honor. :-) Ale dalej nie pojmuję, dlaczego nie chcesz się podzielić z cywilami na tym forum znajomością metod wydobywania zeznań. Powtarzam - nie jesteś objęty tajemnicą zawodową/służbową. To kwestia tylko dobrej woli. Gdzie indziej w internecie miałoby się o tym swobodnie mówić, jak nie na forum o wyczynowym mordobiciu ? :-)
 
alladino



Owszem jest to realne.



Kaczka41



Spójrz na to tak. W tym kraju masa osób pracuje oficjalnie na minimalnej pensji, a resztę dostają pod stołem.
 
Przeciez wyludzenie kredytu polega na tym ze bierzesz kredyt i dostajesz kase np na slupa,a potem nie splacasz rat,wiec to zwykla kradziez.A jesli chodzi o realnosc splaty 1,3 mln przez normalnie zarabiajacego czlowieka to jest zadna,chyba ze znowu kogos okradnie :).Nie chce mi sie liczyc ale to jest co najmniej 10 latek po kilkanascie tysiecy miesiecznie-jeszcze odsetki!!!Kaczka wiadomo ze nie chodzi o to ze koles wzial lewe zaswiadczenie o zarobkach-no prosze Cie:-)
 
Czesty mechanizm takiego przestepstwa jest taki ze bierze sie pijaczka,ktoremu wszystko jedno,robi sie go prezesem spolki,robi sie historie spolki ze takie a takie inwestycje zrobila,tyle zarobila itp.Idzie sie do banku i z tak mocnymi papierami mozna wziac kredyt na grube miliony,a pijaczek jest umowiony na 100 tysi i ze pojdzie siedziec na pare lat-i to sie nazywa wyludzenie kredytu:-)



Bardzo czesto tylko dlatego sa kupowane spolki po kims-bo maja dobra historie i latwo na nie wziac kredyt.
 
Back
Top