Kącik sado-maso...

GLF

KSW
Light Heavyweight
Kącik sado-maso, czyli "najlepsze" komentarze z fb KSW, onetu i innych.



Nie mogłem się powstrzymać... Już najwyższy czas!





Tylko Kornik na to zasługuje!!!! Inne gale sie chowają pod wzgledem walk i ich efektywności!!!




To a propos kandydatur do Heraklesa za najlepsze KO. Oczywiście fb konfrontacji.




Dobra dobra kiedy Nastula podpisze kontrakt to by był top zawodnik , a to kto to jest?? wie ktos?


To z kolei wpis pod informacją o zakontraktowaniu Naruszczki.
 
hehe laska wyśmiała news o Mamedzie bo napisane jest Chalidow i wg niej to błąd :-)



i jeszcze

arek pieluzek smiejesz sie z pudziana... brudasie on przynajmiej chce cos osiągnac aty co siedzisz przed kompem i mocny jestes zal mi cie cwelu


tak gdy pudzian wchodzi do ringu to emocje sa wieksze niz jak wchodzi taki przykladowy kornik.a poza tym ogolnie fajnie sie oglada pudziana jak wali swoimi cepami =).dajmy mu czas,ktorego juz nie ma =( ale dAjmy mu go =)


Pudzian znowu wpierdol dostanie, podziwiam Go jako sportowca, ale móglby dac se spokoj z mma tzn ksw bo do mma to On nie dorasta. Dziwie się trochę Mamedowi najlepszy w Europie a boi się stanąc w UFC ciekawe czemu ? Trzęsie porty przed np Andersonem Silvą?



Trzesie porty ? Idź sobie do UFC frajerze sam, on ma rodzine a w UFC zmasakrują go nawet jak wygra walke. Pomysl zanim cos napiszesz



Wszyscy wielcy pseudo fani jebani pudziana pfff, dziecinne zachowanie w chu** a w oczy kozackzi byscie mu tego nie powiedzieli bo by było w pape i koniec masakra ... Ale zacznie wygrywac to pseudo kibicie zaczna mu kibicowac tacy jak niektorzy tutaj , mamed by zaczał rpzegrywac i juz byscie o nim zapomnieli kiedy jest u gory jest sławny kiedy ktos jest na dole jest nikim zajebisty co niektorzy macie poglad na to powodzonka w przyszlosci ! ;]






dobra styka na dziś, koniec odmóżdżania :)
 
damn, jak to jest że takie osoby nie dostają z miejsca bana na fanpejdżu KSW, a ja dostałem po pierwszym wpisie? Słodziak mnie zadziwia...
 
jak ten słodziak bedzie kasował komenty i blokowal uzytkownikow,to zglosze fanpage ze organizuja nielegalne konkursy na fejsie
 
xD



btw. kiedys cos slyszalem o tych konkursach itd, ale ni emialem nawet konta na fb wiec nie ogarniam ocb z tym. . . mozesz mi po krotce opisac o co z tym chodzi?
 
Szukam bandy Warmii i Mazur ???????? na przylot do Wa-WY
sos.gif
podziękowałem za pracę !!!!!!!!!!!!



czekam na transport :-)z Olsztyna
 
Nie można też robić konkursów bezpośrednio na tablicy fanpage. Kurwa tam padają takie komentarze, że głowa mała, co najlepsze ten Słodziak nie umie pisać, wali literówki i orty, wstyd normalnie
 
tak to jest powierzac fanpage amatorowi, zamiast wyspecjalizowanej firmie ;/ z tego fanpage płynie taki potencjał ze dawno powinno byc z 250000 fanów, i polowa tyle interakcji
 
@kaczka14(pomylily ci sie literki przy wieku)

Grzesku Okocimski, jezeli oprocz spamowania, nie masz nic ciekawego do przekazania i nie chodzi mi tutaj o ten temat, bo on jest dla fanu. To moze lepiej wracaj na swoja strone ememanastodwa.peel, czy jakos tak :) Mam nadzieje, ze nie tylko ja mam gdzies twoje zapedy na zostanie ''forumowa gwiazda'' mmarocks.

Teraz przejdzmy, do tematu:

Pudz vs Batista :)
Batista Pudziana Zniszczy pudzian przy nim to pikus jak batista poozyl okolo 4 razy undertakera
oglądałem dużo walk we wwe batisty jest on naprawde doświadczony pudzian nie ma szans go pokonać

Pudzian jest za mało doświadczony aby pokonać batiste
 
@raphaelius



Wstawiałem ten komentarz kiedyś w skórze. Odkopałem, specjalnie dla Ciebie:

Mamed to przecież mistrz Europy w dodatku używa niekonwencjonalnych technik co zresztą ostatnio pokazał. Wydaję mi się że Mamed ma umowę z MMA i stacją telewizyjną. Ta walka po prostu zweryfikuje Azhieva.
 
Mamed to przecież mistrz Europy w dodatku używa niekonwencjonalnych technik co zresztą ostatnio pokazał. Wydaję mi się że Mamed ma umowę z MMA i stacją telewizyjną. Ta walka po prostu zweryfikuje Azhieva.


Nie no, tego nic nie przebije. Temat do zamknięcia.
 
Odnośnie Kamila Walusia:

bez urazy, ale samym wyglądem świadczy o sobie. jednostrzałowiec ;)


takich jak on w Polsce nie brakuje zaden z niego fighter ale niech se cwiczy chlopaczyna








Odnośnie nastepnego rywala Mariusza:

albo z Timem Silvią,ale nwm czy on nie ma kontraktu w UFC........


Mysle ze powinienem zaczac grac szachy. Lepiej by sie nadawal.





z cieniem..



najlepiej z mojom kurwom niech sie zmierzy hahahahaa



Brock Lesner



Rewanż z Thomsonem , mysle ze równym kandydatem mógłby być również Michał Kita,Karol Celiński ,pod znakiem zapytania mógłby być Damian Grabowski który ma dużo doświadczenia w walkach.
 
No i co to ma być za temat? W co drugim poście zajawka z Pudziana. Jeszcze go będziecie wielbić jak zostanie mistrzem świata.
 
Back
Top