Kącik hip-hopowy. #rapsy

Stormzy też w końcu wydaje LP, też w lutym jak Devlin tyle że pod koniec miesiąca
scena UK w tym roku może pójść szeroko, Skepta im otworzył bramy

a tu nowy klip Devlina, numer znany już jakiś czas, nawet na poprzedniej stronie wklejałem
 
Lata na pętli od 2 dni, najlepsza rzecz od dawna która ma coś wspólnego z polskim rapem. Gedzula Król.

 
POLSKI RAP DO DELEGALIZACJI(List do Koryntian.7-22,Biblia Warszawska,wyd.1929r.)
 

w zeszlym tygodniu gadałem z nowym sąsiadem,młody szczypior lat 20,temat zszedł na muzyke i on do mnie zdziwiony:
-no nie mow że nie sluchasz rapu!!DLACZEGO?!
-ja mu że dzisiejszy rap pl to cos w rodzaju muzyki dla głuchoniemych,ale nawet teraz lubie se zapuscic czarnuchow z wutang czy CypressHill właśnie,i pytam czy on tez ich lubi a on do mnie że on ich nie zna


:boystop:


 
Last edited:
w zeszlym tygodniu gadałem z nowym sąsiadem,młody szczypior lat 20,temat zszedł na muzyke i on do mnie zdziwiony:
-no nie mow że nie sluchasz rapu!!DLACZEGO?!
-ja mu że dzisiejszy rap pl to cos w rodzaju muzyki dla głuchoniemych,ale nawet teraz lubie se zapuscic czarnuchow z wutang czy CypressHill właśnie,i pytam czy on tez ich lubi a on do mnie że on ich nie zna


:boystop:
:siara: smutna historia.
 
Średnie te dwa nowe teledyski K44(Razowy i Rok), ale tak wygląda najnowszy jakby ktoś chciał obczaić(taki koncertowy klip)


Dopiero niedawno zorientowałem się, że jedna z najlepszych płyt ubiegłego roku jest też jako odsłuch na YT i to w całości
 
Back
Top