Kącik hip-hopowy. #rapsy

"Pytasz mnie czy rozjebałem? Pewnie kotku, że rozjebałem"

16996016_10154302800983344_4858467126457922122_n.jpg
 

Warren g to tez dobry ziomek, sluchalo sie mam nawet jeszcze kasete gdzies(pewnie nie mam)
Wersja bez cenzuru

Edit, bez cenzury rap na salonach siedza haha, ja bym tam sie nie mogl na krzesle bujac:homer:
 
Last edited:
wlodek jak zawsz spoko ale ten drugi lamus to szkoda gadac

Chuj z tym drugim typkiem, takie dopelnienie, fajnie to brzmi. Nietypowy bit dla Wlodka, taki dosyc szybki, ten pierwszy co ostatnio wrzucil nie bardzo mi podszedl ale ten juz daje rade ;) To moje 3 ulubione nuty z zeszlego roku:
Fu dojebal, szacunek od zipery, plyta powiedzialbym srednio dobra, ale ten kawaleczek dojebany, lubie takie klimaty
dziwny ten Kleszcz, ale jak wyzej nuta w moim klimacie
3. Miejsce chyba PW, Bilon mial fajny kawalek (moje szczescie) ale pw to jakas swiezosc dla mnie , byl jeszcze Kaliber ze swoja plytka dojebana, ale ciezko mi tam wybra faworyta przez moj sentyment, jeszcze 3w, Szad, i to tyle co zanotowalem z pl, no moze jeszcze ak47 ale to mocno depresyjne, ostr tez mnie nie porwal najnowsza plytka
 
Jak słyszę tego deysa to stwierdzam, że polski rap to niezłe ścierwo. Poważnie, to jest tak słabe, że aż żenujące. To tylko moja opinia (wychowany na złotej erze, polskim big bicie i Zdziśce Sośnickiej)
 
Back
Top