Kącik hip-hopowy. #rapsy

comment_7pv2UbvLfFB0PGMVPg9ikPCCRIg16EKW.jpg
 
płyta Sławów marna bardzo, szykuje się kolejny rok pełen zawodów - 2016 był tragiczny i mało kto sprostał oczekiwaniom, przez co teraz nie chce mi się nawet tych płyt z PL już sprawdzać bo jest coraz chujowiej

ale za to mixtape Teta wjechał, a wiadomo że Tet na mixtejpach jest kotem natomiast na LP chujozą :lol:
 
płyta Sławów marna bardzo, szykuje się kolejny rok pełen zawodów - 2016 był tragiczny i mało kto sprostał oczekiwaniom, przez co teraz nie chce mi się nawet tych płyt z PL już sprawdzać bo jest coraz chujowiej

ale za to mixtape Teta wjechał, a wiadomo że Tet na mixtejpach jest kotem natomiast na LP chujozą :lol:

Poleciłbyś coś ze Stanów nowego, tylko coś ambitnego. Wiem, że J.Cole wypuścił jakiś mixtape. Ostatnie gówno jakie sprawdziłem, to zajebista płyta Schoolboya.
 
Poleciłbyś coś ze Stanów nowego, tylko coś ambitnego. Wiem, że J.Cole wypuścił jakiś mixtape. Ostatnie gówno jakie sprawdziłem, to zajebista płyta Schoolboya.
ja ambitnych nie słucham :lol:
J.Cole to jak chcesz się zamulić, Forest Hills Drive było zajebiste ale ta płyta nowa to taki usypiacz że ja pierdole
Schoolboy na tej stylówce mi średnio siadł, wolałem bengery z Oxymoronu
a polecanki to:
Denzel Curry - Imperial, mixtape roku 2016

Anonymuz - Vice City (mega niedoceniana płyta, typ jest nieznany i mało osób ją sprawdziło - ja też przypadkiem trafiłem, tylko dlatego że subuje takiego czarnucha co robi "reakcje" do płyt)


A$AP Mob - Cozy Tapes (genialny klip, Put That on My Set :pray: - na płycie Rocky jest główną postacią, (tak jak w całej ekipie) ale jest mieszanka styli (sporo osób się udziela, nie tylko z Mobu), troszke klasycznych brzmień (super numer Nasta z Onyxami), troszke nowszych (mega feat Tylera the Creatora), A$APy mają styl i umieją to fajnie łączyć, jedna z moich ulubionych płyt w zeszłym roku)

oczywiście RTJ3 (typowy ich album, dużo dobrych linijek, flow i zajebistych produkcji EL-P jak znasz poprzednie i lubisz to się nie zawiedziesz)

no i oczywiście moje top 1 poprzedniego roku Konnichiwa jeżeli nie sprawdzałeś
 
Last edited:
Back
Top