Kącik hip-hopowy. #rapsy

Dzisiaj o 18 premiera nowego levela @Laikike1


Tak poza tym rok się zamyka. Jakie były Wasze ulubione płyty 2k16?
Tede- KEPTN rozkurwił ten rok...
Ten Typ Mes- Ała (5 numerów, które rozpierdalają system np. "Wiedzą")
później dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo nikt...


A jak u Ciebie z rankingiem top3 polskiego rapu 2016?
 
Tede- KEPTN rozkurwił ten rok...
Ten Typ Mes- Ała (5 numerów, które rozpierdalają system np. "Wiedzą")
później dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo nikt...


A jak u Ciebie z rankingiem top3 polskiego rapu 2016?
W tym roku patrząc na to ile czego najwięcej słuchałem to wychodzi na to, że płyta pr8bl3m i rasmentalism. Muszę jezcze przesłuchać golina i eripe. W sumie sporo płyt mnie zawiodło w tym roku niestety.
Mocni czekałem na płyty mesa i łony, ale tam niestety tylko parę kawałków mi siadło
 
W tym roku patrząc na to ile czego najwięcej słuchałem to wychodzi na to, że płyta pr8bl3m i rasmentalism. Muszę jezcze przesłuchać golina i eripe. W sumie sporo płyt mnie zawiodło w tym roku niestety.
bo teraz sama kicha wychodzi nie to co 10 lat temu, rap sie konczy jak by nie bylo, jakies szczyle po 20-25 lat(w dupie byli i gowno widzieli) nagrywaja same gowna
 
W tym roku patrząc na to ile czego najwięcej słuchałem to wychodzi na to, że płyta pr8bl3m i rasmentalism. Muszę jezcze przesłuchać golina i eripe. W sumie sporo płyt mnie zawiodło w tym roku niestety.
Mocni czekałem na płyty mesa i łony, ale tam niestety tylko parę kawałków mi siadło
bo teraz sama kicha wychodzi nie to co 10 lat temu, rap sie konczy jak by nie bylo, teraz jakies szczyle po 20-25 lat(w dupie byli i gowno widzieli) nagrywaja same gowna
OSTR- Życie po śmieci jest z tego roku? Jeśli tak, to dla mnie numer 1 tego roku. Potem Tede- KEPTN (wyznaczył kolejne trendy), a reszta ssie...

Jebać rapujących gimbusów!!!
 
dokladnie nie ma to jak stare WWO , albo Peja . Ja obczailem z ostatniej strony co tam wrzucane bylo i zadnego kawalka nie dalem rady dluzej posluchac niz minute .
 
My- Stara Szkoła vs. gimbusy, słuchający "uliczników", co ruchają ich na hajsy za swój pseudo hardkorowy przekaz z blokowisk.
 
@Laikike1

ode mnie dla Ciebie łap ten przekaz ziom, pod bit z levelupa8:

"te levele możesz trzaskać do usranej śmierci,
jak dilerzy gramy proszku, jak donosy konfidenci,
my tu zostaniemy na cohones jacy ? NIEUGIĘCI!
chuj w dupe za brak pozdrowień forum, pozostanie to w pamięci"
 
Back
Top