Kącik hip-hopowy. #rapsy

snoop i jego synowie :fro:

a tu snoopi i jego młodszy syn :jump:

a ten z cora :hitman:

fajnie tak z ojcem posmazyc blanciwo :OK:ze swoim mlodym przyjebie w pluco za 6 lat :werdum:
 
Last edited:
Imo VFT6 gorsze niż TLOP do NWST czy Take Care nawet się nie umywa
jestem po dwóch pełynch odsłuchach dopiero ale potwierdzam niestety
materiał brzmieniowo męczy przy takiej długości albumu (niby jest przyjemnie, bity dobrze w większości zbudowane pozostawiające Drake'owi dużo miejsca i nie przytłaczające go - ale zbyt na 1 kopyto to wszystko brzmi, bass line w niektórych numerach mnie wkurwia niesamowicie np Redemption dla mnie asłuchalne - to nie jest bit dla numeru 5.5 minuty tylko 2 max), flow i śpiew bardzo dobre a nawet wybitne ale czegoś tej płycie brakuje
na pewno ze 2 ostrych bengerów i featów które by ożywiły (np Skepta który miał być na tej płycie)
 
Drizzy niestety jest już Past Prime coś jak J.Cole, Lupe,Pusha czy Kendrick są co najmniej klasę wyżej
co do Cole'a to się nie zgadzam bo 2014FHD jest genialne w całości (jeden numer mi tam tylko nie pasuje)
za to K. za TPAB nie lubie, kiedyś robił lepsze rzeczy
 
co do Cole'a to się nie zgadzam bo 2014FHD jest genialne w całości (jeden numer mi tam tylko nie pasuje)
za to K. za TPAB nie lubie, kiedyś robił lepsze rzeczy
Blaza zaliczył ogromny regres ,Cole jeszcze przed swoim pierwszym albumem miał na koncie 3 klasyki co w rapie jest rzeczą rzadko spotykaną, a teraz ma problemy ze zrobieniem decentow'ego albumu, co do FHD to to jest jeden z jego nasłabszych tape'ów ,jakbym miał rate'ować jego dyskografie to tak by to wyglądało
1.Friday Night Lights:10/10 jeden z najlepszych mixtape'ów w historii
2.Warm Up:9.5/10
3.Come Up:9/10
4.Born Sinner:7.8/10
5.FHD2014:7.5/10
6.Cole World: The Sideline Story:7/10

Co do TPAB to może ten album nie ma jakiegoś mega replay value ale to zdecydowanie Magnum Opus K-Dota obok MBDTF Yeezy'ego najlepszy album tej dekady i jeden z najlepszych w historii HH ,ten album zmienił cała Rap grę
 
i nowy singiel, najlepszy tekściarz w historii polskiej muzy


GDYBYM GRAŁ KONCERT NA NARODOWYM
CHOCIAŻ TAK OCZYWIŚCIE NIE BĘDZIE
ZWALIŁBYM KONIA NA GŁOWY
DZIECI PISZCZĄCYCH W PIERWSZYM RZĘDZIE
:pray::pray::pray::pray:
 





dwa ostatnie nie rapsy ale calkiem spoko wsumie te snoopiego tez chuj wie co to :fro:

rapsy z jarot
jaroty.jpg
 
Last edited:
Back
Top