Kącik hip-hopowy. #rapsy

cały nakład preorderowy PRO8L3Mu poszedł w 24h (4000 egzemplarzy) od 1 czerwca płyta dostępna w empikach i nie wiem gdzie tam jeszcze
 
Nowa płyta Bałagane spoko, kawałek z Młodym G to jebane mistrzostwo, z Pikersem też dobre.
 
wyszła płyta Returnersów, bardzo ciekawa tracklista


jeszcze nie słuchałem całości więc nie wiem czy polecam
 
Last edited:
Views przesłuchane. Spodziewałem się czegoś więcej, ale nie jest źle. Trochę nudny album, liczyłem, że może jakieś mega porządne bangery będą i reszta spokojna. Takie bardziej do słuchania przed snem jak się jest zmęczonym po całym dniu. Hype, Fire & Desire, Weston Road Flows, Childs Play, Views i Hotline Bling jak dla mnie najlepsze, a i ten skit Summers over interlude piękny. 7/10
 


czyżby Eldo na innym tempie wleciał wreszcie i przestał zamulać? bardzo fajny snippet

wklejał też kiedyś jakieś zdjęcie na insta na którym było bodajże 2 gości zapisanych Ero i Małpa
no i 2 bity od RAU więc będzie ciekawie
 
Last edited:
Elo, troche mnie tu nie bylo.
W czwartek kolekcja wzbogacona o Źródło, LOT022 i ZL 2.0. Nowa plytka Kaza mega solidna. W kilku kawałkach (Ogony z Pikersem, MORDZIATY MORDZIATY MORDZIATY MORDZIATY z Belmondem) czuc rozpierdol. Ogólnie udany debiut w Stepie. 7/10 czekam na kolejne kawalki
Ogolnie Pikers to duzy talent, gość robi dobry trap. Polecam szczególnie Anakina i Abu Dhabi. Fajne bangierki
A i w ogóle kompletnie nie lubię Zabsona, a ostatnie kawalki (Muzyczne Towarzystwo i Czarne Okulary. Tak, Czarne Okulary mi sie podobają...) siadaja elegancko. Moze cos z niego bedzie.
Jezu. Jak ja zaluje ze akurat podczas PLHHF nie będzie mnie w Polsce :(
 
jest juz plytka pelsona do pobrania na pebie:mamed:
Pelson-Bumelant proxy1.pebx.eu.png
01. Na Dobry Poczatek (Prod. DJ Tort) 02:45
02. Mury I Mosty (Prod. Fleczer) 03:28
03. Bez Emocji (Prod. DJ Tort) 03:10
04. Latawce Feat. Grizzlee (Prod. & Scratch DJ Tort) 03:04
05. Rytm Serca (Prod. Bonez, Scratch DJ Te) 03:10
06. Miasto (Prod. The Returners, Scratch DJ Chwial) 03:09
07. Chce Sie Zyc (Prod. Gedz) 02:18
08. Za Kurtyna (Prod. Fleczer) 02:44
09. Znaki Szczegolne Feat. Grizzlee (Prod. Fleczer) 04:20
10. W Punkcie Wyjscia (Prod. DJ Tort) 03:36

Snoop Dogg & Wiz Khalifa - High (2016)
proxy1.pebx.eu.jpg
01 – Back Up
02 – Fucc Day
03 – Smiling Faces (feat. 2 Oldmen)
04 – Respect (feat. Juicy J & K Camp)
05 – Turf I Bang (feat. Soopafly)
06 – Left (feat. Yo Gotti)
07 – Powder On My Clothes (feat. Busta Rhymes)
08 – Call Again (feat. Problem & Juicy J)
09 – Crip Or Die
10 – Have U Eva (feat. Daz Dillinger)
11 – Move On (feat. Kevin Gates)
tez nowka sztuka do pobrania
 
Que co dojebał to ogień. Za autorem: "Słuchajcie po kolei to ważne"





U mnie bollywood na zapętleniu 10 raz leci. Nawet olaf na refrenie mocno daje radę
 
Que co dojebał to ogień. Za autorem: "Słuchajcie po kolei to ważne"





U mnie bollywood na zapętleniu 10 raz leci. Nawet olaf na refrenie mocno daje radę

co za chujnia xd
"Quebo ma fajne dziary i okulary i ogarnął dobry biznes, ale czy on ma jakies dobre kawałki? chyba tylko hype"
nic dodać nic ująć, gość leci na ksywie nagrywając jakieś gówno najgorsze
 
co za chujnia xd
"Quebo ma fajne dziary i okulary i ogarnął dobry biznes, ale czy on ma jakies dobre kawałki? chyba tylko hype"
nic dodać nic ująć, gość leci na ksywie nagrywając jakieś gówno najgorsze

Masz rację. Powiem więcej. Gówno najgorsze>Queba
 
Back
Top