Kącik hip-hopowy. #rapsy

Niedługo TEDE- KRóL RAPU W POLSCE powraca z nowymi produkcjami... więc nie podniecać się tu gimbazą.
 
juz raczej nikt tego Tedego nie slucha tylko gimby, gosc 40 lat, a poziom podobny do Bonusa BGC
 
Macie już OSTR- Życie po śmierci? Ja czekam na kuriera. :) Ogólnie ściągnąłem już digital w żółwim tempie, bo coś tam serwery nie wytrzymują obciążenia, ale chyba poczekam na fizyka i odsłucham na moim sprzęcie popijając jakieś dobre piwko.
 
A co mi tam pochwalę się. Oczywiście fenomenalne wydanie w preorderze.
Panie i Panowie... OSTR- Życie po śmierci ! ! !

aa00bfb52f0a7.jpg
 
A co mi tam pochwalę się. Oczywiście fenomenalne wydanie w preorderze.
Panie i Panowie... OSTR- Życie po śmierci ! ! !

aa00bfb52f0a7.jpg
kupuje płyte, wydanie Kartaginy i ostatniej płyty "Podróż zwana życiem " zajebiste, ciekaw jestem jak ten album wygląda
 
Chłopaki zapowiedzieli już nowy Rasmentostalism, czekanko, co do remixu to wole jednak oryginał
mam nadzieje że tego nie spierdolą bo Wyszli coś zjeść 10 klas niżej niż ZMNH które są jedną z najlepszych płyt w ostatnich latach w PL
a ten numer kozacki, wersja S&C też kozacka wkręciła mi się, brzmi jak jakieś numery A$AP Rockyego

a co do OSTRa to przesłuchałem, raczej wracać nie będę ale sama koncepcja albumu skity itd bardzo fajne i 2 numery mega kozacki WudźTangKlan i Nie Pisz SMS-ów
 
mam nadzieje że tego nie spierdolą bo Wyszli coś zjeść 10 klas niżej niż ZMNH które są jedną z najlepszych płyt w ostatnich latach w PL
a ten numer kozacki, wersja S&C też kozacka wkręciła mi się, brzmi jak jakieś numery A$AP Rockyego

a co do OSTRa to przesłuchałem, raczej wracać nie będę ale sama koncepcja albumu skity itd bardzo fajne i 2 numery mega kozacki WudźTangKlan i Nie Pisz SMS-ów
JWWCH to to nie jest ale solo Adama zawsze sprawdzam z ciekawością. Te kolabo z Hadesem i Marco nie jarają mnie w ogóle.
 
JWWCH to to nie jest ale solo Adama zawsze sprawdzam z ciekawością. Te kolabo z Hadesem i Marco nie jarają mnie w ogóle.
Mi nie podeszła Jazzurekcja z tego co pamiętam. 7 i Hollyłódź też się nie jarałem. Za to projekt Haos z Hadesem było w mej ocenie mistrzowskim projektem. Podobnie płyta z Marco Polo, gdzie było kilka fajnych nawiązań do MMA.
 
Ktoś kto zna się na rapsach może mi powiedzieć o co chodziło z jakimś konfliktem Króla Albanii z jakimś Kalim? Bo gdzieś znalazłem nute, którą razem nagrali i potem gdzieś czytałem że się pojednali po kilkuletniej szczepie. Ale o co oni sie fikali? O hajs z Firmy?
 
Dla mnie Kanye West skończył się na Albumie Graduation ( do tej pory go słucham jak i tych jeszcze starszych ) nowszy album 808s też nie jest zły ale to nie to samo, a im dalej w las tym kurwa gorzej + do tego Kanye stał się niezłym bucem.
 
Dla mnie Kanye West skończył się na Albumie Graduation ( do tej pory go słucham jak i tych jeszcze starszych ) nowszy album 808s też nie jest zły ale to nie to samo, a im dalej w las tym kurwa gorzej + do tego Kanye stał się niezłym bucem.
przecie Kanye to król nad królami, fakt możne się nie podobać jego zachowanie często i wczesne objawy schizofrenii ale jeżeli chodzi o muze to nie ma do czego się przyczepić

bonus bestia sceniczna
 
Weź załóż kurwa oddzielny temat o Kanye, bo tego się od kilkunastu stron czytać nie da, bo wszystko co dotyczy bambiego który rucha Kardashianke jest wrzucane tutaj wraz ze spustami na jego temat. Też lubię go posłuchać, ale bez przesady. To nie "All hail Kanye West" tylko temat o muzyce hiphopowej.
 
Back
Top