Kącik hip-hopowy. #rapsy

Kanye jest bardziej hip hopem niż hip hop więc to chyba odpowiedni temat?


Paris_Tuileries_Garden_Facepalm_statue.jpg
 
Też nie mogę już znieść tego podniecania się Kanye. Spoko, zrobił dużo dla muzyki, ma fajne płyty i kawałki, TLOP spoko, jak ostatnio pisałem, po przesłuchaniu kilka razy zmienilem zdanie i jest po prostu dobra. Jako osoba wkurwia mnie jak mało kto, arogancki kutas, ma się za jakiegoś jebanego wizjonera i artystę wszechczasów, do tego te wszystkie chore zagrywki wokół płyty które odrzuciły i zmęczyły od sprawdzania na bieżąco co u niego. Milion postów na twitterze, gdzie połowa z nich brzmi jak jakiś bełkot psychopaty...
 
Rzadko co podchodzi mi tak mocno od Piotrka, po jego przemianie z Mediuma w Tau, ale ten kawałek czysty kozak...

 
wierzysz w to? tak jak 50 cent jest banrkutem :lol: to czesc marketingu Westa
To, że jest zadłużony na 53mln nie oznacza, że nie ma pieniędzy, to są dwie różne kwestie, więc nie ma w tym nic w co nie mógłbym uwierzyć :)
 
Przyszła mi premiera nowej płyty Ostrego "życie po śmierci". Jednym zdaniem? Jeśli chcecie słuchać agresywnego rapu, nie kupujcie tej płyty. Jeśli chcecie aby to była tylko muzyka, nie kupujcie płyty. Jeśli chcecie się przy tym wyluzować i dobrze bawić, odradzam, nie kupujcie tej płyty. Ale jeśli chcecie zamknąć oczy i posłuchać pół muzycznej, pół retorycznej historii człowieka, który był na skraju śmierci i wstał z kolan to nie ma lepszego materiału. Jest dużo wprowadzen do poszczególnych etapów choroby, nie jest to płyta składająca się tylko z rapu. Warto po prostu poznać tą historię, bo prywatnie to mnie poruszyła, nie wiem jak będzie z wami, ale pierwszy raz taki materiał miałem na uszach, bardzo trafnie Ostry nakreślił koncept tej płyty, sposób ujęcia tematu. Zachęcam do kupna bo jest to coś innego niż każda płyta z rapem.
 
A teraz jestem w trakcie słuchania Orkiestry Pawbeatsa. Co prawda, na utopii moim zdaniem goście byli lepsi i ogólnie chyba nie można powiedzieć, która z tych płyt jest lepsza. Orkiestra jest chyba trochę bardziej sentymentalna, ale przede wszystkim inna, inna niż utopia. Warstwa muzyczna oczywiście cacuszko i miód na uszy, nie ma lepszego muzyka w Polsce który produkuje dla raperów.
 
A teraz jestem w trakcie słuchania Orkiestry Pawbeatsa. Co prawda, na utopii moim zdaniem goście byli lepsi i ogólnie chyba nie można powiedzieć, która z tych płyt jest lepsza. Orkiestra jest chyba trochę bardziej sentymentalna, ale przede wszystkim inna, inna niż utopia. Warstwa muzyczna oczywiście cacuszko i miód na uszy, nie ma lepszego muzyka w Polsce który produkuje dla raperów.
przecież ta płyta to jest kurwa syf najgorszy, ja rozumiem że się komuś może podobać ten miałki instrumental z milionem ścieżek bo lubi żywe instrumenty ale kurwa litości
nowy singiel

stary numer który będzie na płycie

8 kwietnia premiera, prosze nie spierdolcie tego jak poprzedniej płyty
 
A teraz jestem w trakcie słuchania Orkiestry Pawbeatsa. Co prawda, na utopii moim zdaniem goście byli lepsi i ogólnie chyba nie można powiedzieć, która z tych płyt jest lepsza. Orkiestra jest chyba trochę bardziej sentymentalna, ale przede wszystkim inna, inna niż utopia. Warstwa muzyczna oczywiście cacuszko i miód na uszy, nie ma lepszego muzyka w Polsce który produkuje dla raperów.
Pierdolenie... Wyjdzie płyta na bitach Matheo to każdy jara się nim, wyjdzie cedek Donatana to każdy się spuszcza na Donkiem. Nie mówię już o tym co się dzieje w hiphopwym światku jak Emade lub NOON coś wypuszczają- KLASYKI I MAJSTERSZTYKI NA MIESIĄC PRZED PREMIERĄ. Nigdy w życiu nie określę jakiegoś pszczyla typu Pawbeats mianem najlepszego producenta w Polsce...
 
Pierdolenie... Wyjdzie płyta na bitach Matheo to każdy jara się nim, wyjdzie cedek Donatana to każdy się spuszcza na Donkiem. Nie mówię już o tym co się dzieje w hiphopwym światku jak Emade lub NOON coś wypuszczają- KLASYKI I MAJSTERSZTYKI NA MIESIĄC PRZED PREMIERĄ. Nigdy w życiu nie określę jakiegoś pszczyla typu Pawbeats mianem najlepszego producenta w Polsce...
No niestety, nie zgodzę się z Tobą. Po pierwsze mocno denerwuje mnie jak ktoś nie czyta ze zrozumieniem. Ja nigdzie nie napisałem że on jest najlepszym producentem. Tylko muzykiem. Jeśli chodzi o producentów polskiego rapu, producentów tworzących na boxach, komputerach, to moim zdaniem Matheo nie ma sobie równych. Ale to mimo wszystko jest sztuczna muzyka. Pawbeats jest muzykiem który wszystkie podkłady tworzy komponując własną muzykę, jak muzyk, a nie jak producent dobierający w FL studio dźwięk instrumentów. Polecam oglądnąć koncert np Soboty którego wspiera " muzycznie " Matheo, a oglądnąć koncert Pawbeatsa z Bydgoszczy:) Myślę że kaliber nie do porównania. Wiadomo, summa summarum dyskusja kończy się na guście każdego z nas, mi bardziej podoba się rap na żywych instrumentach, dodane do tego werble i stopy, żeby można było w to rytmicznie wejść i jest dla mnie kozak. Jeśli chodzi o bity noona, to też jest inna liga. To jest stara szkoła, noon i pezet to była ekstraklasa, ale to mimo wszystko to nadal były bity, chociaż noon ma wykształcenie muzyczne. Lubię i takie, i takie, ale podoba mi się bardzo tworzenie hip hopu na żywych instrumentach orkiestry symfonicznej, bo to jest jakiś kolejny level dla polskiego rapu.
 
Ameryka tez sie sypie, to osobny rozdział, Bill Clinton palił trawe, ale się nie zaciągał...:boss:

top 2016 Polski Rap/hip-hop
  1. Ostry "Życie po Śmierci "
 
ktos sluchal nowa plyte Malpy? Kilka numerow o czyms wiadomo klasyk i top5 plyt w PL, ale troche czasu minelo, warto sprawdzac?
 
ktos sluchal nowa plyte Malpy? Kilka numerow o czyms wiadomo klasyk i top5 plyt w PL, ale troche czasu minelo, warto sprawdzac?
gówno najgorszego sortu które nie wiem czemu zbiera propsy od nie tak małej ilości osób, ale świadomi słuchacze już małpe dawno rozliczyli tą bezpłciowość i nude :cool:
ogólnie nie rozumiem hypeu na Małpe, KNOC też jest przecież marne, teksty kurwa dla jakiś rozhisteryzowanych 15stek tam są, a ta nowa płyta jest jeszcze nudniejsza i gorsza dużo
 
gówno najgorszego sortu które nie wiem czemu zbiera propsy od nie tak małej ilości osób, ale świadomi słuchacze już małpe dawno rozliczyli tą bezpłciowość i nude :cool:
ogólnie nie rozumiem hypeu na Małpe, KNOC też jest przecież marne, teksty kurwa dla jakiś rozhisteryzowanych 15stek tam są, a ta nowa płyta jest jeszcze nudniejsza i gorsza dużo
[2]
 
Back
Top