Kącik hip-hopowy. #rapsy

Cała sprawa z Sage trochę rzeczywiście pokazuje, że Sentino chyba nie wiele znaczy i raczej tylko się kreuje na gangstera, a w rzeczywistości jest inaczej. Co do Sage, dodał wpis na fb, gdzie napisał dokładnie: "Ten cały sentino jak był u nas w gościnie w Szn to najpierw sie popłakał ze go dziewczyny gorzej traktują od nas i o co chodzi, pózniej prawie posikal sie w majtki jak dwa psy na siebie warknely a na koniec na baletach trzeba było prosić znajomych z bramki zeby mu sikor oddali bo sobie pajac dał zdjąć z ręki i mu nie chcieli oddać Emotikon wink beka z pajaca co do mamy ucieka pod sukienkę a zgrywa pseudo gangstera" i podlinkował jakiś wieśniacki filmik, w którym Montana z Sentim pajacowali. Po czym odpowiedział mu Malik (na początku Sage pisał w liczbie mnogiej więc dotyczyło to też Malika), że 12.02 gra koncert w Szczecinie i żeby Sage wpadł, Sentino dodał, że też się tam pojawi ze swoimi ludźmi i żeby miał oczy dookoła głowy :D Ten ze Szczecina nagrał asłuchalny diss.

Dlaczego czekam na rozwój zdarzeń i czy rzeczywiście 12.02 jakoś to rozwiążą z nim ciekawie. Jeśli to zleją, albo zaczną na fb odpowiadać to wszystko będzie jasne. Dlatego cały street credit obu panów, a w zasadzie głównie Sentino, zależy od tej sytuacji. Z Paluchem chyba stracił najwięcej, bo jak teraz na to patrze z innej strony to się obsrał kciuka chyba, bo dwa razy nie przyjść na spotkanie mówi samo za siebie. Jakby był konkretny to by kciuk po spotkaniu usuwał swoje posty i komentarze, a nie na odwrót.


:lol:
Sentino papa
lubie jego rap, i będę słuchał prawdopodobnie - ale jest fejkiem co się zawinął do niemiec
 
Last edited:

:lol:
Sentino papa
lubie jego rap, i będę słuchał prawdopodobnie - ale jest fejkiem co się zawinął do niemiec

No rap robi zajebisty, ale wizerunek feeeeeeeejk. A szkoda szkoda, liczyłem chociaż na jakieś postrzelenie Sage'a hehe :D
 
Kanye nie zwalnia tempa, pisze że płyta w końcu skończona i wrzuca kolejny numer z seri GOOD FRIDAYS

tak sie kurwa robi hype i promocje płyty


hahhahahahha o kurwa
https://twitter.com/kanyewest/status/698175350854021120
:pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray:

największy artysta w historii świata, elo

Trochę przesadzasz... Kanye jest dobry, może trochę ponad przeciętny jeśli chodzi o rap, ale nie robi nic, aż tak niesamowicie wielkiego, po prostu robi rzeczy, na które czarnuchy wcześniej nie wpadały. Nie ma w tym nic co zmieni świat, nie jest żadnym wizjonerem. Nie przyszło Ci do głowy i całemu ślizgowi, że może on od początku miał gotową nazwę płyty, gotowe kawałki, tylko zwyczajnie dawał błędne info, żeby wywołać właśnie taką sensację? Nie lubię go za bycie aroganckim chamem, za muzykę szanuję, robi rzeczywiście coś innego od reszty, ale hype wokół niego jest za duży i lekko niesłuszny.
 
gmll [*]
co tam sie odpierdala hahaha, Malik wrzuca fotke z Sage'em, Sentina nie ma w Szczecinie... Malik i Sage maja zgode, laska Sentina komentuje ze gmll to gowno XD cos czuje, ze czeka nas zaraz koniec tego "gangu".
szkoda, bo sam ich wspieralem. muztke robia zajebista, ale wizerunek tak bardzo chujowo...
no i Diho jest z Malikiem, wiec sadze ze obaj maja juz "kose" z Sentim
 
Last edited:
gmll [*]
co tam sie odpierdala hahaha, Malik wrzuca fotke z Sage'em, Sentina nie ma w Szczecinie... Malik i Sage maja zgode, laska Sentina komentuje ze gmll to gowno XD cos czuje, ze czeka nas zaraz koniec tego "gangu".
szkoda, bo sam ich wspieralem. muztke robia zajebista, ale wizerunek tak bardzo chujowo...
Zgadzam się w 100%, muzyka zajebista, ale prawda wyszła na jaw, Sentino to fake, skoro nawet "przyjaciel" twierdzi, że nie chce sobie rąk brudzić za niego. Sentino miał się pojawić, odgrażał się, kazał załatwić oczy dookoła głowy, a chuj z tego wyszedł :D Czekam na rozwój zdarzeń :D
 
Zgadzam się w 100%, muzyka zajebista, ale prawda wyszła na jaw, Sentino to fake, skoro nawet "przyjaciel" twierdzi, że nie chce sobie rąk brudzić za niego. Sentino miał się pojawić, odgrażał się, kazał załatwić oczy dookoła głowy, a chuj z tego wyszedł :D Czekam na rozwój zdarzeń :D
sadze, ze chlopaki sie wkurwili na Sentina. Obiecal im pewnie hajs i kariere, a sam sie zwinal do Niemiec, bo mu nagle Fler dal kontrakt za 25k euro. fejk fejk fejk fejk. W sumie, najwiargodniej z calego "gangu" wglada mi na razie Malik, bo nie ma takiego swagu, szpanu np na jego Insta. ale takie zachowanie słabe... Diho raper slabiutki, ale w sumie wdaje sie nawet na spoko goscia. 0 wsi z jego stron, glupich zaczepek

btw, polecam sledzic slizg i temat o Sentinie. co drugi koment to prowo, ale na pewno jesli cos sie pojawi w necie na temat tego legendarnego juz chba koncertu, to tam bedzie jako pierwsze ;)
 
sadze, ze chlopaki sie wkurwili na Sentina. Obiecal im pewnie hajs i kariere, a sam sie zwinal do Niemiec, bo mu nagle Fler dal kontrakt za 25k euro. fejk fejk fejk fejk. W sumie, najwiargodniej z calego "gangu" wglada mi na razie Malik, bo nie ma takiego swagu, szpanu np na jego Insta. ale takie zachowanie słabe... Diho raper slabiutki, ale w sumie wdaje sie nawet na spoko goscia. 0 wsi z jego stron, glupich zaczepek

btw, polecam sledzic slizg i temat o Sentinie. co drugi koment to prowo, ale na pewno jesli cos sie pojawi w necie na temat tego legendarnego juz chba koncertu, to tam bedzie jako pierwsze ;)
Śledzę slizg codziennie od dawna więc na bieżąco ze wszystkim jestem :D No też mi Malik się prawdziwszy wydaje od Sentina. Diho jest asłuchalny, ale rzeczywiście wydaję się być w porządku na codzień.
 
Trochę przesadzasz... Kanye jest dobry, może trochę ponad przeciętny jeśli chodzi o rap, ale nie robi nic, aż tak niesamowicie wielkiego, po prostu robi rzeczy, na które czarnuchy wcześniej nie wpadały. Nie ma w tym nic co zmieni świat, nie jest żadnym wizjonerem. Nie przyszło Ci do głowy i całemu ślizgowi, że może on od początku miał gotową nazwę płyty, gotowe kawałki, tylko zwyczajnie dawał błędne info, żeby wywołać właśnie taką sensację? Nie lubię go za bycie aroganckim chamem, za muzykę szanuję, robi rzeczywiście coś innego od reszty, ale hype wokół niego jest za duży i lekko niesłuszny.
zupełnie sie nie zgadzam
i nie jest ważne czy miał to zaplanowane od dawna czy nie bo zmienia gre i zbudował tak wielki hype że ja pierdole
numery sa genialne
jest to największa premiera XXI w
 
być może ulegam nakręconemu hypowi ale się jaram tą otoczką i tym że nie jest to zwykła rzecz która wycieka i zanim będzie oficjalna premiera już każdy ma na to wyjebane
tracki tak jak pisałem wyżej są genialne i jak to wczoraj oglądałem live to ciary i łzy z oczu prawie momentami :lol:
 
być może ulegam nakręconemu hypowi ale się jaram tą otoczką i tym że nie jest to zwykła rzecz która wycieka i zanim będzie oficjalna premiera już każdy ma na to wyjebane
tracki tak jak pisałem wyżej są genialne i jak to wczoraj oglądałem live to ciary i łzy z oczu prawie momentami :lol:
Jak dla mnie to zdecydowanie ulegasz nakręconemu hypowi, żadna premiera XXI wieku, na bank nie sprzeda nawet 1/10 z tego co Adele za "21". Ale rozumiem o co Ci chodzi, ja mam tak przed walkami Conora :lol: Trzeba przyznać, że kawałki wczoraj dał zajebiste i czekam na oficjalny odsłuch CD w dobrej jakości. "Yeezus" mi fajnie siadł, ale nie wracam do tych kawałków na codzień, może z tą płytą będzie inaczej. Fajnie Young Thug wczoraj wleciał, w chuj go lubię, a jeszcze rok temu hejtowałem ostro i miałem za asłuchalnego :D
 
a jak sie smialem z Sentino to sie pruli do mnie
plyta Kaniego gdzie do kupienia?

pewnie bylo, ale fajne
niech Kaz cos wyda, bo jakis fizyk by sie przydal...
 
Jak dla mnie to zdecydowanie ulegasz nakręconemu hypowi, żadna premiera XXI wieku, na bank nie sprzeda nawet 1/10 z tego co Adele za "21". Ale rozumiem o co Ci chodzi, ja mam tak przed walkami Conora :lol: Trzeba przyznać, że kawałki wczoraj dał zajebiste i czekam na oficjalny odsłuch CD w dobrej jakości. "Yeezus" mi fajnie siadł, ale nie wracam do tych kawałków na codzień, może z tą płytą będzie inaczej. Fajnie Young Thug wczoraj wleciał, w chuj go lubię, a jeszcze rok temu hejtowałem ostro i miałem za asłuchalnego :D
nie zgadzam się zupełnie, Adele po prostu puściła album, a to że popowy szajs (w większości szajs, Adele może nie szajs ale nie lubie, bardzo nie lubie i nie czaje hypu na hello) ma większy popyt od rapu jaki by nie był jeżeli chodzi o tych największych artystów to nie ulega wątpliwości ale to specyfika gatunku który jest na siłe wszędzie wpychany (chociaż poza tymi paroma fejmami popowymi typu Adele, Taylor Swift czy Riri to raperzy sobie lepiej radzą no i jest ich więcej na wysokim poziomie niż artystów popowych, a to też definuje sprzedaż albumów bo jak popatrzysz ile płyt rapowych wychodzi wartych uwagi w stanach w roku a ile popowych to jest kolosalna różnica - a to też wpływa na sell rate rapowych płyt) i nijak się tym nie da określić wielkości premiery, zresztą nie wiadomo ile Kanye sprzeda także się wstrzymajmy
 
Last edited:
wielkość premiery definuje szum jaki jest wokół tego, Adele puściła album, fajnie ale nara Hello lata wszędzie i wbiło miliard wyświetleń ale na reszte płyty każdy wykłada lache
 
Malik Montana
Niejednokrotnie stawałem w ogniu za bratem z duma na twarzy o czym wie całe miasto jednak jego decyzja biznesowa czyli podpisanie umowy u Flera który jest frajerem na papier zeznając na policji nie pozwala mi na stawaniu za tym dalej bo byłoby to sprzeczne z moimi zasadami i to w co wierze.To tak w skrócie długa wypowiedz zwięzle.

MALIK OSTATNI PRAWILNY NA SCENIE PROPS

 
SŁUCHAJCIE LUDZIE SENTINO W WYWIADZIE NIEMIECKIM POWEIDZIAL OSOTATNIO ZE WSPOLCZUJE LUDZIOM KTORZY ZYJA W POLSCE I ZE ON JEST BERLINCZYKIEM I ZAWSZE CZUL SIE NIEMCEM A OSTATNIO NAWIJAL JESZCZE, ZE JEBAC ZACHOD. OJCIEC SENTINO JEST ZNANYM PRAWNIKIEM W NIEMCZECH STAD SEBASTIAN MA TYLE PIENIEDZY. MIMO WSZSYTKO DORABIAL JAKO ZIGOLAK CO MOZNA SPRAWDZIC W JEGO STARYCH KAWALKACH NIEMEICKICH GDZI EO TYM NAWIJA. CZYLI UPRAWIAL SEKS ZE STARYMI KOBIETAMI ZA PIENIADZE. NATOMIAST MALIK MONTANA ZNANY JAKO MOSA GHAWSI TO SYN WLASCICIELI JEDNEJ Z WIEKSZYCH ARABSKICH RESTAURACJI NA DRODZE DO WARSZAWSKIEGO OKĘCIA. JEGO RODZICE DOROBILI SIE W LATACH 90 SPORYCH PIENIEDZY I MOSA OD DZIECKA ZYJE JAK ARABSKI KROL, NIGDY NIE ZAZNAL PRACY A RAPUJE ZE MIAL CIEZKIE DZIECISTWO. WYPROWADZIL SIE NA WARSZAWSKIE WRZECIONO W LICEUM GDZIE DOSTAL OD RODZICOW PRYWATNE MIESZKANIE. WCZESNIEJ POZOWAL NA ANGIELSKIEO SPIEWAKA I NOSIL SIE INACZEJ NIZ TERAZ BARDZIEJ JAK RAPER. NAWIJA ZE JEGO OJCIEC UCIEKL Z MATKA Z AFGANISTANU W WIEKU 16 LAT A JEGO MATKA JEST POLKA WIEC NIE WIEM JAK MOGLA STAMTAD UCIEC. sebastian w dziecinstwie sluchaj just 5 i backstreetboys i rodzice oplacali mu lekcje spiewu bo chcial byc jak swoi idiole.
beka, ale w sumie brzmi to bardzo prawdopodobnie i rozwiązuje kwestie hajsów, pasków gucci i warsztatu wokalnego sebastiana zigolaka zwanego sentino :lol:
 
czyli wychodzi to co pisalem o tym calym Sentino i Maliku, ze mialem racja
chociaz co Maleka poki co nie mam zadnych wiekszych problemow, bo to ze jest bogaty mi nie przeszkadza, a kilka kawalkow dobrze wpada w ucho
@Overhood i ktos jeszcze mocno mnie atakowali, a wyszlo na moje :yahoo:
Sentino to kurwa i tyle w temacie
 
Malik > Sentino
ogolnie podobno na koncercie mega spoko gosciem okazal sie Diho, widac ze jara sie rapem, ale slabo mu to wuchodzi... czlowiek z niego podobno ok, wiec trzmam kciuki za niego :D
btw chlopaki nic nie dostlai za koncert w Szczecinie hahaha
 
Malik > Sentino
ogolnie podobno na koncercie mega spoko gosciem okazal sie Diho, widac ze jara sie rapem, ale slabo mu to wuchodzi... czlowiek z niego podobno ok, wiec trzmam kciuki za niego :D
btw chlopaki nic nie dostlai za koncert w Szczecinie hahaha
zobaczyli gangsterow to spierdolili i zapomnieli zaplacic :lol:
 
czyli wychodzi to co pisalem o tym calym Sentino i Maliku, ze mialem racja
chociaz co Maleka poki co nie mam zadnych wiekszych problemow, bo to ze jest bogaty mi nie przeszkadza, a kilka kawalkow dobrze wpada w ucho
@Overhood i ktos jeszcze mocno mnie atakowali, a wyszlo na moje :yahoo:
Sentino to kurwa i tyle w temacie
Ty, ale ja Cie ani razu nie zaatakowałem, odbijałem tylko Twoje argumenty, ale Cie nie zwyzywalem przecież. Ale jeśli chodzi o atakowanie to Ty robiles to często i ostro ale wyszło na Twoje. Stronę czy dwie temu dokladnie sam o tym pisałem. Chuj trudno, wierzyłem w prawdziwość Sentina i jarałem się jego twórczością, ale jest pozerem i tyle. Malikowi natomiast nie ma co zarzucić, widać ze coś znaczy i nie pucuje się w każdym kawałku ile zarabia i z czego jak to robił Sentino. A co do jego zachowania wczoraj to pisał na fb dzisiaj, że zachował się tak bo nie będzie bronić kogoś kto uciekł i trzyma sie z rozjebusem na którego jest papier (Fler), bo to niezgodne z jego zasadami. Pozatym musi coś tam znaczyć skoro Paluch z Sentino ruszył odrazu, a do Malika nic a nic, pomimo wielu zaczepek, tak samo Sage edytujący swojego posta po wpisie Malika + obsrany diox. Sentino jak dla mnie jest skreślony totalnie, chyba, że zrobi coś czym zyska u wszystkich ale wątpię.
 
wielkość premiery definuje szum jaki jest wokół tego, Adele puściła album, fajnie ale nara Hello lata wszędzie i wbiło miliard wyświetleń ale na reszte płyty każdy wykłada lache
Jeśli chodzi o to ile dookoła było szumu to rzeczywiście Kanye chyba tą premierą rzeczywiście pobija rekordy. Płyta pewnie się sprzeda w większej ilości niż jakakolwiek rapowa w ciągu ostatnich 2-3 lat, ale patrząc na inne gatunki to raczej zostanie w tyle. Chociaż co do szumu wokół premiery też bym się spierał. W stanach jest inaczej niż w reszcie świata i tam na tą płytę czekało w chuj osób, ale np. u nas raczej tylko osoby siedzące dosyć mocno w rapie, bo wątpie, że słuchacze jakichś polskich kajmanów czy zbuków czekali na nowość od Kanye :lol: Podobno już można w necie odsłuchać. Jak masz jak to podeślij linka.
 
T.L.O.P. jest genialne, nie ma słabego numeru
dawno nie było płyty którą jarałbym się w całości
 
Przesłuchałem T.L.O.P. Jak wjeżdża Abel w FML to dosłownie ciarki mam, zdecydowanie numer 1 na tej płycie :pray: Real friends, famous, waves, fml przebijają reszte, najlepsze kawałki. Gdzie ten nasz śmieszny polski rap przy tym :lol:
 
Back
Top