Kącik hip-hopowy. #rapsy

ja pierdole jaki przegryw z tego typa :D rzucilem szkole w chuj, w rapie ci pizdo nie wyjdzie i wypierdolisz pod most albo bedziesz siedziec na garnuszku u mamusi, beka z laka

Ogarnijcie typa z prawej jak mu szlugi wypadaja :D Kurwa dla kazdego tu lepa kurwa na odmule, a ta tepa dzida co sie prezy do kamery to w izolatce powinna siedziec :D
 

Ogarnijcie typa z prawej jak mu szlugi wypadaja :D Kurwa dla kazdego tu lepa kurwa na odmule, a ta tepa dzida co sie prezy do kamery to w izolatce powinna siedziec :D

HAHAHAHA kurwa zaśmiane na głos jak mu te szlugi z mordy wylatywały, co za idiota :lol: Nawijają jakby byli jakimiś hustlerami i codziennie ich wieczór wyglądał tak (48:13):

a są w 7 chłopa z jedną typową dajką :rofl:
 
az wstyd sluchac rapu jak takie gowno wychodzi i same lajki ma
ta oryginalna fryzura ...odpalilem drugi kawalek, ta fryzura to nie przypadek
maxresdefault.jpg
 
Akurat fryzura to czyjaś dowolna sprawa i nie wpływa ona ani trochę na muzykę, więc to bezsensu już czepianie się. Fryzura na samuraja jest popularna od dłuższego czasu i najwidoczniej się im podoba, dlatego sobie noszą taką.
 
Akurat fryzura to czyjaś dowolna sprawa i nie wpływa ona ani trochę na muzykę, więc to bezsensu już czepianie się. Fryzura na samuraja jest popularna od dłuższego czasu i najwidoczniej się im podoba, dlatego sobie noszą taką.
dobra przyznaj sie, ze masz samuraja
przeciez ta fryzura jest popularna od roku i nagle wszyscy zaczeli ja nosic jak typowe ofiary mody
 
Nie mam samuraja, całe życie chodziłem ścięty na 3mm, a od roku boki i tył tak samo, jedynie góra ma z 3-4cm i jest elegancko zaczesana, także samuraja nie mam, ale podoba mi się ta fryzura. Chociaż wolałbym slick backa jak G-Eazy, niż top knota, ale to temat o rapie więc nie ma co spamować. :smile:

Taka klasyka mi się przypomniała.
 
Akurat fryzura to czyjaś dowolna sprawa i nie wpływa ona ani trochę na muzykę, więc to bezsensu już czepianie się. Fryzura na samuraja jest popularna od dłuższego czasu i najwidoczniej się im podoba, dlatego sobie noszą taką.
kolejny samuraj łak
beka z tych gosci konkretna, kopie kopii
juz wole Zbuka niz ich
 
Nie wiem co Cie tak ta fryzura boli :D Też mi się nuta nie podoba ale nie ma, aż takiej tragedii, mogło być gorzej.
no smiesza mnie te nowe "rapery" wszyscy takie same fryzury, ten sam podjebany styl i nawijka, bity i wszystko co sie da, tylko tyle
 
no smiesza mnie te nowe "rapery" wszyscy takie same fryzury, ten sam podjebany styl i nawijka, bity i wszystko co sie da, tylko tyle
Za to wśród "starych" są sami oryginalni i każdy z nich się mega od siebie różni. :lol: A pod koniec lat 90 i na początku tego wieku jak wyglądali raperzy? Każdy taki sam w baggy jeansach, nawijkę też mieli podobną. Zresztą co Ty mówisz o wtórnych raperach skoro wrzucałeś tutaj niedawno TPSa :rofl: Wśród tych patusów każdy jest klonem, każdy wygląda tak samo i nawija to samo, w każdym bicie prawilne skrzypce albo pianinko. A refren w tym czymś co wrzuciłeś brzmi dokładnie tak "śmierć kurwom i frajerom, wolność ludziom i złodziejom, nie mów nic nikomu, jebać policję"... Nie wiem ile masz lat, ale kiedyś się z tego wyrasta i dostrzega jakie to komiczne i liczę, że też tak zrobisz.
 
Za to wśród "starych" są sami oryginalni i każdy z nich się mega od siebie różni. :lol: A pod koniec lat 90 i na początku tego wieku jak wyglądali raperzy? Każdy taki sam w baggy jeansach, nawijkę też mieli podobną. Zresztą co Ty mówisz o wtórnych raperach skoro wrzucałeś tutaj niedawno TPSa :rofl: Wśród tych patusów każdy jest klonem, każdy wygląda tak samo i nawija to samo, w każdym bicie prawilne skrzypce albo pianinko. A refren w tym czymś co wrzuciłeś brzmi dokładnie tak "śmierć kurwom i frajerom, wolność ludziom i złodziejom, nie mów nic nikomu, jebać policję"... Nie wiem ile masz lat, ale kiedyś się z tego wyrasta i dostrzega jakie to komiczne i liczę, że też tak zrobisz.
nie pisalem o ulicznym rapie, tylko o gimborapie
tpsa dla jaj wrzucilem, czasami lubie sobie prawilnych nut, co nie znaczy sie, ze z nimi utozsamiam
w sumie lepszy prawilny rap, niz gimby co wszystko kopiuja i wszyscy tak samo nawijaja, dresy sa bardziej autentyczne
 
Myślę, że warto sprawdzić płytę Bezczela która będzie w marcu, " Teraz albo nigdy ", może być dobry materiał, a po "Utopii" Pawbeatsa w ciemno ufam, że jego kolejna płyta producencka będzie SZTOSEM
 
"U mnie wszystk gra" było spoko, fajny refrenik, jednak ten kawałeczek Soboty, Bezczela i Mathea mi nie podchodzi. Wcale.


Natomiast to mi się podoba.
 
mnie zastanawia czy Step kupuje wyswietlenia, kto tego slucha? nie znam od nich dobrego rapera, a tam wszyscy po kilka milionow wyswietlen
 
"widzę masz getry i masz gwiazdki, jesteś takie ejsap trochę... z białej-podlaskiej" Bałagane haha :D
 
Mam prośbę do Was. Potrzebuję polskich rapsów. Temat: gniew, wkurwienie. Na ostatnie dni się mi to przyda.
 
Back
Top