Kącik hip-hopowy. #rapsy

W końcu coś o płycie. Kurwa czekałem na to ale w 2012/2013...

gowno, jego czas przeminal

tuta jeden dobry kawalek od niego (bez VNMa)

ktos bierze plyte Malika? bo w sumie zaczyna mi sie podobac Prada ladnie buja
12400501_944818828907087_4091001733790025997_n.jpg
 
mega chujowy ten set w ovo sound radio dziś ale 1 sztos się pojawił

remix Wu-Tang Forever zrobiony przez Rockyego do którego nawet podobno rok temu klip kręcili ale coś nie wyszło
czekam na wersje bez cenzury
 
Wow


Fajny klimat, ale mi się wydaje, że z nimi wszystkimi było by jak Rockym. Tak samo Bones, którego wrzucał tu @Instinct . Wbili by do mainstreamu i by się rozmyli. Nic nie przebije mixtejpu Rockyego niestety.
 
Lovella też linkowałem kiedyś ale on wydał 1 materiał i to jest typ który faktycznie wydaje mi się że by przepadł i możliwe że przepadnie bo nie jest jakoś mega płodnym artystą a żeby zebrać fejm z takiego poziomu na jakim on jest teraz to jednak trzeba nakurwiać materiał.
swoją drogą to brzmi on bardzo podobnie do Bonesa tylko że Bones to nie jest typowy raper on zajebiście śpiewa, zajebiście drze ryja też - jest wokalistą kompletnym (Lovell to samo rapowanie nic więcej), mało takich jest wgl na świecie.

Bones by nie przepadł, on jest prekursorem tego stylu w obecnych czasach i robi rozpierdol, ale on ma swoja faze i on się na main nie nadaje i mówi że nie chce mimo że miał propozycje z paru wytwórni - on ma po prostu swój lot wydaje płyty jak z karabinu i nie chce być niczym ograniczany - z głodu nie umiera, ma za co jarać trawe więc mu do szczęścia nie potrzeba :lol:

co do Rockyego to mimo że ja lubie jego obie płyty które wyszły na legalu to czekam aż on wróci do takiej nawijki jak w tym Yamborghini High czy w tym remixie Wu-Tang Forever zajebiście że ten remix wyszedł, kiedyś było o nim mówione nawet klip chyba w styczniu kręcili ale coś nie pykło.
 
Last edited:
ten tyga to najgorsza parówa na scenie ever razem z meek millem
ja się ostatnio jaram strasznie płaczkiem, czekam na VFT6


 
Jebać Drake'a!! :lol:

Po przecętniej płycie Meek Mill w końcu coś zajebistego wypuścił.
 
Jebać Drake'a!! :lol:

Po przecętniej płycie Meek Mill w końcu coś zajebistego wypuścił.

Jak dla mnie to ostatnia płyta Meek'a jest właśnie dojebana, od bangerów po spokojniejsze kawałki. Meek Mill potrafi pięknie polecieć:


 
Back
Top