Kącik hip-hopowy. #rapsy

nie chce nikogo obrażać, ale kurwa ile Wy macie lat, że śledzicie tych polskich rapowych debili, jaracie sie ich kawałkami i dyskutujecie co tam w ich życiach ? Przecież jedyne co oni mają do powiedzenia to że było im źle, a teraz jest dobrze bo mają na ćpanie, wódke, a w klubach wszyscy ich znają i lecą na nich panienki kogo to kurwa obchodzi że gość ma teraz na wynajem i kupił czapke gucci ?
Jak słysze takiego blache, żabsona czy innego szpaka to ja już bym wolał, żeby Kaczyński nagrywał rap bo czułbym mniejsze zażenowanie podczas "sprawdzania".

Kurwa a najgorsze jest to, że 3/4 małolatów szanuje w chuj i bierze przykład z takich ułomów, mówiąc "ALE ON SIE ZAROBIŁ I WYBIŁ RISPEKT DLA NIEGO JEBAĆ CIE, TERAZ RUCHA PEWNIE DUPKI."
Ostatnio obczajałem profil na fb "Hype". Typ mało se nie zwali jak 69 wyda 100 tys na pasek do spodni, a quebo wrzuci nowe foto, a to podobno dorosły człowiek.
O CHUJ CHODZI ???
:juanlaugh:
 
No ale kto sie wczuwa i dyskutuje? Przesluchalem kawałek, bo liczyłem na coś ciekawego. Pierdolił coś o wywozeniu go w bagażniku. Sytuacje kojarzyłem, bo kiedyś o tym wspominał ktoś na fb. Nie śledzę polskiego rapu, a tym bardziej życia polskich raperów. Zagranicznych zbytnio też nie. Poprostu @HubiSSJ3 sie spytał to my odpowiedziałem. Do takich informacji nie musisz znac na wylot życia jakiegoś grajka. To tak jakby ktoś się spytał Ciebie "McGregor został poddany w 3 czy 4 rundzie przez Khabiba?". Nie trzeba śledzić całego ich życia, żeby to wiedzieć, bo to publiczna informacja, która przewija się w wielu miejscach.

Zresztą na tej zasadzie mógłbym napisać "na chuj Ty śledzisz mma, ogladasz walki i czytasz artykłu czy nowe posty w tych tematach? Pojebało Cie? Ile Ty masz lat, że takie rzeczy Cie interesują?"
Nie mówiłem konkretnie o Was, pytam ogólnie. Śledzenie sportu i śledzenie sceny muzycznej, a wczuwanie się w życie tych ludzi to 2 kompletnie różne rzeczy. Ja ostatnio zauważałem wśród mlodych sluchaczy wzrastającą tendencje do życia życiem polskim raperów i podniecania się tym i po prostu kompletnie nie jestem w stanie zrozumieć, jak można się jarać ich życiem na tyle, że zapomina się o swoim. Boli mnie to jak Ryśka, ale nie, że ma szanse uczciwie zarobić, ale dlatego, że marnują czas i dla własnego dobra powinni to osrać.
WIEM ZE TO NIE MOJA SPRAWA, ale kurwa świat byłby chociaż trochę lepszy :jon:

pobrane.jpg


A JAK JUŻ O PEI WSPOMNIAŁEM to będzie na płycie Young IGIEGO i Multiego :juanlaugh:
 
na tle tego nowego, spedalonego tzw polskiego HH, ten kawalek wypada IMHO bardzo dobrze. Juz w serialu mi podszedl. Podkladzik, mimo, ze prosty z jednym fajnym "wstrzykiem"robi robote. SZTYWNIUTKO SKURWYSYNY!
 
na tle tego nowego, spedalonego tzw polskiego HH, ten kawalek wypada IMHO bardzo dobrze. Juz w serialu mi podszedl. Podkladzik, mimo, ze prosty z jednym fajnym "wstrzykiem"robi robote. SZTYWNIUTKO SKURWYSYNY!

bit steez tekst oskar
 
Odpowiedz Białasa najlepsza z tego wszystkiego, Reset kiepsko a myśle ze miał potencjał żeby to dobrze rozegrać, Bedoes nie nadaje się na pisanie Dissów jeszcze nie ten czas, może za 10 lat.
 
Back
Top