Joe Rogan i Fighter and The Kid

to jest specyficzne poczucie humoru ale Count Dankula mnie rozjechal tym "manifestem" na poczatku :)
Generalnie o #stormarea51 - wreszcie sie dowiedizalem skad to sie wzielo (a w tym watku tez chyba byla o tym mowa)


No i Old Scottish Proverb - "After 8 pints everything seems like a great idea." hehehe

"Let's storm Epstein's island - he cant molest all of us" - hahah jprdl, rapy jitsu.
 

Machado u Rogana

Rogan mówiący, że luta livre też było dobrym stylem grapplingu, tylko nie tak wszechstronnym jak jiu-jitsu a po sekundzie Machado stwierdzający, że w luta livre już wtedy mieli leglocki :antonio: - co za głowa z tego Rogana, ja pierdolę. Jeszcze jak mówił, że od zawsze się interesował historią sztuk walki :jarolaugh:W ogóle fragment o LL jest nieprawdziwy i Machado powtarza typową propagandę BJJ. Ale ogólnie OK odcinek.
 
Wkleje tu. Całkowicie darmowy special od Schulza. Zajebiście lubię tego typa. Jak ktoś Rogana słucha to go raczej kojarzy.

 
Cos ciekawego w podcascie z Carmackiem?
Genialny odcinek właśnie przesłuchałem. Carmack przejął całkowicie odcinek Rogan się prawie nie odzywał. Potwornie inteligentny typ. Pod koniec Joe już był zajebiście przytłoczony jego inteligencją. Zresztą chyba tylko raz przeklnął a jak Rogan mało przeklina to znak, że czuje się znacznie głupszy. Sam zresztą to powtarza xD
 
Genialny odcinek właśnie przesłuchałem. Carmack przejął całkowicie odcinek Rogan się prawie nie odzywał. Potwornie inteligentny typ. Pod koniec Joe już był zajebiście przytłoczony jego inteligencją. Zresztą chyba tylko raz przeklnął a jak Rogan mało przeklina to znak, że czuje się znacznie głupszy. Sam zresztą to powtarza xD
Carmack współpracuje z Elonem, chciałbym zobaczyć podcast z tą dwójką.
 
To chyba za duzo powiedziane? W sensie takim, ze wspomnial ze raz byl na spotkaniu jakims, i ze rzucal pomyslami? Czy czegos nie dosluchalem?
Tak masz rację, chcieli potem żeby brał czynny udział ale do tego nie doszło. Chodziło mi głównie o to że się znają.
 
Od czasu do czasu fight companiony to jest złoto nawet jak pieprzą bzdury trochę mi się już stęskniło. Eddiego śmiech mnie niszczy xD
dla mnie to zawsze jest zloto a Eddie to super gosciu #nohomo
 
Back
Top