Joe Rogan i Fighter and The Kid

jeśli nigdy nie słuchałeś ich podcastów to polecam jeszcze jak są w trójkę razem z Bryanem. :)
Ten Brayan to często się myli w sprawch UFC, tzn widać że nie ogląda i nie siedzi w temacie tak jak Joe czy Brendan.
 
Ten Brayan to często się myli w sprawch UFC, tzn widać że nie ogląda i nie siedzi w temacie tak jak Joe czy Brendan.
on się myli ogólnie często, ale jest w tym dosyć zabawny. słucham non stop JRE/TFATK i Bryana łatwo określić jako osobę. bullshit talker. :lol:
 
Ja dopiero dziś się biorę za podcast po UFC 194. Lance musi poczekać, szok że udało mu się go ściągnąć do programu.
 


Wyszło dużo lepiej niż się spodziewałem. Rogan trochę za mocno wchodził w dupę koksiarzowi ale mimo wszystko dobry odcinek. Lance "musiałem całkowicie zmienic swój styl życia, sprzedać samolot itd" haha
 
Czy podcasty Rogana to jedene z najbardziej popularnych w necie w ogóle ? Z chęcia bym sie zapoznał z jakimiś inymi niekoniecznie związanymi z mordobiciem.
 
Czy podcasty Rogana to jedene z najbardziej popularnych w necie w ogóle ? Z chęcia bym sie zapoznał z jakimiś inymi niekoniecznie związanymi z mordobiciem.
Polecam radiolab, scifri, usefull science - nauka, technika, ciekawostki. O mma fighter and the kid i youre welcome with Chael Sonnen. Z komediowych the church of whats happening now.
 
Rogan z Schaubem myślą, że Szewczenko jest Polką... :crazy:
 
Last edited:
Rzeczywiście mega spoko, też przegapiłem. Tego jest za duuuuużo hehe.

Wczoraj łyknałem ten, mega śmieszny i mega obrzydliwy, dojebali takie tematy że mała bania


Haha, typowy Segura. Posłucham na dniach. :-)
 
Niestety nie za dużo o MMA. Dobre pół godziny zamułki o nowym serialu Netflixa. Z ciekawszych rzeczy Tony opowiadał o swojej miłości do Jędrzęjczyk i wzrokowej konfrontacji z chłopakiem JJ, Przemkiem Butą haha
 
Wczoraj łyknałem ten, mega śmieszny i mega obrzydliwy, dojebali takie tematy że mała bania

Słuchałem w niedzielę, nie mogąc się zabrać do roboty :) Odcinek kozacki, aż sobie zapisałem, żeby w ciągu następnego weekendu (czyli tego, który zaczyna się dzisiaj) spróbować dorwać nowy standup Segury, o którym mówią - "Mostly Stories".
 
Słuchałem w niedzielę, nie mogąc się zabrać do roboty :) Odcinek kozacki, aż sobie zapisałem, żeby w ciągu następnego weekendu (czyli tego, który zaczyna się dzisiaj) spróbować dorwać nowy standup Segury, o którym mówią - "Mostly Stories".

Jest już w zatoce jakby co. Też czeka na odpalenie, na razie ogarniam starsze materiały tego gościa, jest mega zwyrolem :D
 
Jest już w zatoce jakby co. Też czeka na odpalenie, na razie ogarniam starsze materiały tego gościa, jest mega zwyrolem :D
Dobrze wiedzieć :) Ale jak usłyszałem, że to jest na Netflixie, to mi się zachciało założyć konto i sprawdzić czy mamy to dostępne z Polski :)
 
Back
Top