Joe Rogan i Fighter and The Kid

Dzięki, mam ochotę go obejrzeć bo trochę to wszystko się kłoci z mocno popularną ostatnio dietą Paleo
Mark tlumaczy u Rogana bezsens diety paleo. Zaden owoc czy warzywo ktore dzis spozywamy nie istnialo w paleolicie.
 
panowie pija wino, pala jointy i omawiaja ost gale ufc, dobre jajca :D ok 1.20 callen kaleczy kopnięcie boczne i rogan pokazuje mu jak sie to robi ^^
 
Polecam wczorajszy zajebisty epizod z Ruttenem. Sporo smaczków i ciekawostek na temat wielu zawodników (niezła pompa z twarzy Wanda).

 


Ciekawy odcinek z byłą dziewczyną Big Browna

Plus meeeega ciekawy podcast z Kyle Kingsburym, głównie na temat...jedzenia :)



2lw7txd.jpg
 
Last edited:
Mam pytani.. Kiedy wy to wszystko oglądacie? jeden podcast rogana trwa parę godzin. Słuchacie w samochodzie, autobusie?
 
Mam pytani.. Kiedy wy to wszystko oglądacie? jeden podcast rogana trwa parę godzin. Słuchacie w samochodzie, autobusie?

Tak, ja głównie w pracy lub w trasie. Szczególnie na długich trasach wrzucam 3-4 podcasty pod rząd i mogę jechać 10 godzin :D
 
W najnowszym FATK chlopaki mieli niezla spine o wzrost Conora :D
Pozniej o wage i wzrost Lawlera :) polecam :)

Btw @Szady @Dzihados zmiencie tytul na Fighter bo nie moglem wyszukac tematu.
 
@baju nie do końca się z Shaubem zgodze, ale już niech będzie.
ale za to z Brayanem:facepalm: co on za kocopoły pierdoli no ale już sie do niego przyzwyczaiłem :D
Za to w 29:10 - lepiej bym tego nie ujął.

Problem z ich podcastem jest taki, że się chłopaki często nakręcają, przeważnie Brayan na temat w którym im brakuję wiedzy ( przykład brayana np mma - myli kategorie, zawodników itp) Najlepsze przyklad to jak mówią, że Conor poszedł o dwie kategorie do góry... lol przecież Nate do 155 lbs.
 

Nie wiedziałem, że Eddie ma taką wiedzę z "praktyk" spiskowych, trochę porozkminiali UFC196 a potem klimaty "spiskowe" , zwłaszcza końcówka w wykonaniu Eddiego zamiata. Polecam !!
 

Nie wiedziałem, że Eddie ma taką wiedzę z "praktyk" spiskowych, trochę porozkminiali UFC196 a potem klimaty "spiskowe" , zwłaszcza końcówka w wykonaniu Eddiego zamiata. Polecam !!

Eddie ma szalpizdy na punkcie teorii spiskowych, juz nie raz u Rogana albo w fight companion lecial grubo z tematem.
 
Muszę częściej słuchać podcastow z jego udziałem, a tak poza tym to nie są teorie w zdecydowanej większości ale tuszowane historie i praktyki .pzdr
 
Muszę częściej słuchać podcastow z jego udziałem, a tak poza tym to nie są teorie w zdecydowanej większości ale tuszowane historie i praktyki .pzdr
posłuchaj poprzednich z Eddiem, niektóre to jakiś kosmos. :lol: tutaj ich zwała z sasquatchów i yeti mnie rozjebała, jutro dosłucham całość.
 
posłuchaj poprzednich z Eddiem, niektóre to jakiś kosmos. :lol: tutaj ich zwała z sasquatchów i yeti mnie rozjebała, jutro dosłucham całość.
Po polewce z bigfootow porozmawiali sobie na poważniejsze tematy,
Ja zawsze zgrywam to sobie na telefon do odsłuchu i rzeczywiście jak Joe puścił nagrane odgłosy rzekomych bigfootow to zgniłem.
 
Last edited:
@baju jak tam ostatnie odcinki TFAK? Ja odpuściłem ostatnio temat
trzymają poziom chociaż czasem słuchanie tych samych tematów jak Reebok czy sterydy... ciężko. :)

ogólnie z Chuckiem must see



tutaj z tą dupką Schaub ma takie napięcie... haha! też był niezły.



do tego jeśli nie widziałeś z Segurą to koniecznie, jego udawanie Murzynów... klasyk.

 
Back
Top