Joe Rogan i Fighter and The Kid

Joe Rogan said:
You know what that is? It is the people who are mean and nasty and insulting after fights are the weakest aspects of humanity. they are the people who are scared and terrified and they know they could never do that. So when someone does do that and faulters they just: " Fuckin loser, Go fuckin kill yourself" because that is their own deamons, their own insecurity, their own ...the knowledge they could never do that in million years. So when someone does it and fails all their insecurities come flying out of their stupid fuckin' mouth or their fingers. That's what it is.

When I went on instagram and twitter last night. I was reading that mean shit that people where typing about Rhonda. I knew what the fuck that is. That is THE WEAKEST ASPECTS OF HUMANITY. If we could plug those people out of our culture the World would be a waaay better place. And if the people listening to this. If you are one of those people you need to fuckin' go for a walk, reckognize who you are because that's why you did that. Both of these women put EVERYTHING THAT THEY ARE on the line and for you to insult them when they came up short... The reason why you are doing it is because you are CUNT. You are cunt of EPIC PROPORTIONS. There is no way around that, there is no " I may not be. I actualy know something" No! You don't know SHIT. You are a cunt. Because IF YOU DO KNOW SHIT you would just look at it and you would reckognize the sacrifice and the drama of it all and the danger of it all and you would have respect for it.

Nic dodać nic ująć. Powinno wisieć jako regulamin przed komentowaniem czy to w sieci czy w tv czy w gazecie czy gdziekolwiek indziej.
 
Nic dodać nic ująć. Powinno wisieć jako regulamin przed komentowaniem czy to w sieci czy w tv czy w gazecie czy gdziekolwiek indziej.
idac tym tropem to niczego nie mozna by krytykowac, zadnych filmow, piosenek, ksiazek niczego. BTW Ja krytykowalem Ronde od zawsze przed i po jej walkach bo po prostu nie pasuje mi ona jako czlowiek, tyle.
 
idac tym tropem to niczego nie mozna by krytykowac, zadnych filmow, piosenek, ksiazek niczego. BTW Ja krytykowalem Ronde od zawsze przed i po jej walkach bo prostu nie pasuje mi ona jako czlowiek, tyle.

Nie to nie znaczy to co napisałeś tylko znaczy że, jak we wszystkim, trzeba znać granicę. Nie należy obrażać i ubliżać. Po prostu wyrażaj swoje zdanie w cywilizowany niezawistny sposób jeżeli uważasz że już musisz. Chodzi o komentarze pokroju " Bardzo dobrze jej/jemu Należał się mu ten knockout" Nikomu się nie należy cięzki knockout! To może mieć nieodwracalne skutki dla zdrowia. Nikomu się nie należy złamana kość czy nie daj Boże zerwane więzadła to są powazne uszczerbki na zdrowiu które często oznaczają dłuuugą rehabilitacje która Cię wyklucza z normalnego funkcjonowania, zycia. Mówienie czegoś takiego jest bez pomyślunku i żadnej refleksji i jestem w 100 % pewien że osoba która to piszę jest niespełna rozumu.

EDIT: SZczerze przyznam że też nie jestem fanem zachowań Rhondy. Uważam że niejednokrotnie, również w ostatniej walce pokazała brak dojrzałości jako człowieka i jako zawodnika mma i najprawdopodobniej to się zemściło.
 
Last edited:
Nie to nie znaczy to co napisałeś tylko znaczy że, jak we wszystkim, trzeba znać granicę. Nie należy obrażać i ubliżać. Po prostu wyrażaj swoje zdanie w cywilizowany niezawistny sposób jeżeli uważasz że już musisz. Chodzi o komentarze pokroju " Bardzo dobrze jej/jemu Należał się mu ten knockout" Nikomu się nie należy cięzki knockout! To może mieć nieodwracalne skutki dla zdrowia. Nikomu się nie należy złamana kość czy nie daj Boże zerwane więzadła to są powazne uszczerbki na zdrowiu które często oznaczają dłuuugą rehabilitacje która Cię wyklucza z normalnego funkcjonowania, zycia. Mówienie czegoś takiego jest bez pomyślunku i żadnej refleksji i jestem w 100 % pewien że osoba która to piszę jest niespełna rozumu.
nie no nie przesadzaj, to, ze ktos napisal, ze cieszy go ten knockout, w sensie porazki nie znaczy od razu, ze zyczy komus "nieodwracalnych skutkow dla jego zdrowia". Popadasz w jakies skrajnosci i nadinterpretujesz slowa innych, przypisujac im jakies swoje przypuszczenia niekoniecznie zgodne z prawdziwymi zamiarami autora. Mam nadzieje, ze ta porazka nauczy,po prostu Ronde troche pokory a nie zrobi z niej kaleke. "Cieszy te KO" w sensie, ze jest to przegrana najwyrazniejsza jaka moze byc a tylko taka moze sklaniac do refleksji.
 
nie no nie przesadzaj, to, ze ktos napisal, ze cieszy go ten knockout, w sensie porazki nie znaczy od razu, ze zyczy komus "nieodwracalnych skutkow dla jego zdrowia". Popadasz w jakies skrajnosci i nadinterpretujesz slowa innych, przypisujac im jakies swoje przypuszczenia niekoniecznie zgodne z prawdziwymi zamiarami autora. Mam nadzieje, ze ta porazka nauczy,po prostu Ronde troche pokory a nie zrobi z niej kaleke. "Cieszy te KO" w sensie, ze jest to przegrana najwyrazniejsza jaka moze byc a tylko taka moze sklaniac do refleksji.

Stary no nie . Uwierz mi nie życzy się komuś takich rzeczy. Po prostu nie . Może dlatego że jakby to powedzieć...hmm.. kiedyś ciebie to spotka i wtedy już inaczej będziesz mówił. Ale to ma szerszy kontekst. Co się działo jak Janek przegrał? Oglądasz jego walki? Po co? Bo Dostarczają ci emocji i rozrywki? Tak? To jak możesz zawodnika ze swojego kraju wyzywać od najgorszych k... i ch... ? Jak? No nie ma wytłumaczenia dla takich zachowań! Albo jest jedno takie jak napisał Rogan. Jesteś słabym maluczkim człowiekiem który przelewa w takich komentarzach swoje niepowodzenia i porażki.
 
Stary no nie . Uwierz mi nie życzy się komuś takich rzeczy. Po prostu nie . Może dlatego że jakby to powedzieć...hmm.. kiedyś ciebie to spotka i wtedy już inaczej będziesz mówił. Ale to ma szerszy kontekst. Co się działo jak Janek przegrał? Oglądasz jego walki? Po co? Bo Dostarczają ci emocji i rozrywki? Tak? To jak możesz zawodnika ze swojego kraju wyzywać od najgorszych k... i ch... ? Jak? No nie ma wytłumaczenia dla takich zachowań! Albo jest jedno takie jak napisał Rogan. Jesteś słabym maluczkim człowiekiem który przelewa w takich komentarzach swoje niepowodzenia i porażki.
ale o czym ty tu teraz piszesz? gdzie ja tu kogos od k... i ch... wyzywam/wyzywalem?
 
Świetny ten najnowszy podcast. Jestem po pierwszej godzinie i mocno się wciągnąłem. Jak Joe nagrywa z ludźmi związanymi z MMA (White, Cerrone, Kennedy czy Stann) to po prostu miód na uszy.
 
dla takiego totalnego paranoika jak ja(Niemcy, masoni, zydzi, sluzby itd) Czlowieka, ktory stara sie podwazyc wszystko co da sie podwazyc ten odcinek JRE jest po prostu, kurwa wspanialy 100/100 jeden z lepszych a mam ich na koncie naprawde sporo. PO-LE-CAM!!! #ThingsThatMakeMeGoHm... BTW nie , to niekoniecznie teorie spiskowe, bez obaw. Potwierdzaja sie tu slowa, ktore kiedys powiedzial mi pewien profesor fizyki, ze ludzie sa swiecie przekonani, ze wiedza duzo o swiecie ich otaczajacym a tak naprawde to tylko przypuszczenia, ktore nie wiadomo czy sa prawda czy nie. Jakos strasznie zapadlo mi to w pamiec, mimo tego, iz bylo to jakies cwierc wieku temu, zastanawialem sie dlugo nad tym i musze przyznac, ze belfer mial racje...
 
dla takiego totalnego paranoika jak ja(Niemcy, masoni, zydzi, sluzby itd) Czlowieka, ktory stara sie podwazyc wszystko co da sie podwazyc ten odcinek JRE jest po prostu, kurwa wspanialy 100/100 jeden z lepszych a mam ich na koncie naprawde sporo. PO-LE-CAM!!! #ThingsThatMakeMeGoHm... BTW nie , to niekoniecznie teorie spiskowe, bez obaw. Potwierdzaja sie tu slowa, ktore kiedys powiedzial mi pewien profesor fizyki, ze ludzie sa swiecie przekonani, ze wiedza duzo o swiecie ich otaczajacym a tak naprawde to tylko przypuszczenia, ktore nie wiadomo czy sa prawda czy nie. Jakos strasznie zapadlo mi to w pamiec, mimo tego, iz bylo to jakies cwierc wieku temu, zastanawialem sie dlugo nad tym i musze przyznac, ze belfer mial racje...


Dzięki, biore się za słuchanie :)
 
ktoś się postarał. dobrze to zmontował.


fakt, ze zmontowane ale wszystko pasuje. Rogan swoim pierdololo sam sie mocno przyczynil do tworzenia tego mitu, ze Ronda to najlepszy fighter ever. Slyszac te stwierdzenie zawsze lapalem sie za glowe. 0:48-1:02 Otoz to, to sie tyczy jak ulal Rondy wiec moze przestac sie dziwic reakcji mnostwa ludzi na jej porazke. Po prostu wyszlo na jaw to o czym wszyscy wiedzieli a Joe i Dana to chyba sami sobie schlebiali myslac, ze ludzie dali sie nabrac na te ich bajkeczki o pyzie.
 
według mnie po tej walce to powinna być największa beka z Rogana a nie z Rondy. 50% kogucich by poległo:lol: ale i tak go bardzo lubię.

 
Last edited:
Ok przesluchalem ten odc. nagrywany podczas lotu i ogólnie dobrze się słuchało za wyjątkiem tego stwierdzenia, że hejterzy Rondy to najgorsza czesc spoleczenstwa; ogolnie cale tlumaczenie strasznie z dupy i ocieka hipokryzja, mogli sobie darowac, bo zepsuli mi frajde ze sluchania
 


Bardzo ciekawy odcinek podczas sobotniej gali UFC w Seulu. Gadają oczywiście o Rondzie, Jonesie, konkurencji - Bellatorze itd.
 


Bardzo ciekawy odcinek podczas sobotniej gali UFC w Seulu. Gadają oczywiście o Rondzie, Jonesie, konkurencji - Bellatorze itd.


Jak dla mnie to najsłabszy fight companion. Warta uwagi kłótnia o Joannę - czy da radę udźwignąć ppv?
 
Schaub się zna (podcast z 28.XI) :)
#brendanknowsbest
- mówi, że Ronda na bank ma złamaną szczękę - nikt nie wierzy
- mówi, że Fury pojedzie Kliczkę - wszyscy wątpią
:D
 
Schaub się zna (podcast z 28.XI) :)
#brendanknowsbest
- mówi, że Ronda na bank ma złamaną szczękę - nikt nie wierzy
- mówi, że Fury pojedzie Kliczkę - wszyscy wątpią
:D
Brendan wbrew pozorom mądry gość. Lubię go słuchać. :-)

@defthomas ogólnie było okej, ale nawet fajnie się słuchało, dużo można wynieść.
 
Back
Top