Joanno Nie Idź tą Drogą ! - List otwarty

PFMMA

Oplot Challenge
Featherweight
Droga Joanno,

Piszę w imieniu swoim, ale jak myślę także każdego innego prawilnego fana MMA w Polsce, mocno zbulwersowanego wydarzeniami ostatnich dni. Zdradziłaś nas, nasze wartości i ideały. Teraz już nigdy nie będzie jak dawnej.

Pamiętam gdy ogłaszano powstawanie dywizji słomkowej. Wszystko przez tego pupilka UFC Rondę, której sukces sportowy i medialny namówił Zuffe do rozwoju kobiecego MMA. Na szczęście pomysł był żenujący, bo mistrzynie miał wyłonić sezon programu TUF (WTF?), więc w sumie nikogo to nie obchodziło. Wgrała jakaś Amerykanka, co prawda nie walcząca jakoś widowiskowo, ale przynajmniej była nijaka, co idealnie wpasowywało się w koncepcję całej dywizji, która właściwie nie wiadomo po co powstała. Ale pojawiłaś się Ty i wszystko się zmieniło.

Okej, przyznaję początkowo cieszyłem się z twoich sukcesów. Co prawda poszczęściło ci z tą Gadelhą, i dostawałaś łatwe zestawienia z jakimiś grapplerkami które łatwo było zbić, ale już w walce z tą Valerie wyraźnie zobaczyłem że wcale nie jesteś taka dobra!!! I te rekordy ciosów znaczących ustanowione ze złamaną dłonią wcale tego nie zmienią!!! Bo każdy znawca wie że jesteś jednopłaszczyznowa, i tylko kwestią czasu jest to kto to obnaży.

Twoją zmianę na gorsze obserwujemy już od dłuższego czasu. Nie wiem dlaczego postanowiłaś zgodzić się na umowę sponsorską z Reebokiem? Czy nie wiesz jak oni źle traktują fajterów? Płacą jakieś marne grosze, nie pozwalają nosić jeansów, no i karają tych co się nie chcą dostosować !!! A najgorsze w tym jest to że zniknęły te wszystkie super koszulki ze smokami, wielkimi czachami i gotycką, zajebista czcionką czyli to co każdy prawdziwy fan lubił najbardziej. To że Reebok coś w Tobie dostrzegł nic mnie nie interesuje, powinnaś obrócić się na pięcie, a koszulkę z oplutym logiem Reeboka wstawić na insta by stać się ikoną na jaką prawdziwi fani MMA zasługują.

Ważenia z twoim udziałem też coraz bardziej żenujące. Po co te prezenty? Dlaczego chcesz się wyróżnić? Dlaczego nie możesz być jak wszyscy inni? Nie wiesz że to dzięki takim jak ja, piętnaście razy dziennie zmieniającym IP, i głosującym co dzień dostałaś miejsce w 10 najlepszych sportowców w Polsce? Więc właściwie to był sukces nasz, środowiska, wiernego i zdeterminowanego. Oczywiście do momentu gdy trzeba kupić bilet na jakąś gale. Z tym bywa rożnie, ale nie o tym jest tu dyskusja!

Czarę goryczy przelały wydarzenia ostatnich dni. Widziałem konferencję prasową nad którą ewidentnie unosił się duch Rudego Conora. Ty tez niestety uległaś jego działaniu. Dana powiedział wszystkim co się stało! W jego świecących oczkach widziałem wyraźnie znaki dolara, więc nie mam powodów by mu nie wierzyć. Ponoć rzuciłaś w Claudię butelką wody, po czym doszło do bójki między wami. Co prawda szczęśliwie nie było już kamer, i stało się to tuż przed rzeczoną konferencją prasową ale to nawet gorzej!!! Biedny Dana, zapominał żebyście na konferencji nie siedziały tak blisko siebie, bo nie daj Boże doszłoby do jakiś ekscesów pomocnych w promocji walki. Wszystko zepsułyście. Teraz, o zgrozo ktoś być może w reszcie zobaczy ten program, którego od paru ładnych lat nikt nie ogląda. To tez Twoja wina. Na dodatek ostatnio, w poście na swoim insta, udzieliłaś wparcia Rudemu Conorowi!!! Że go szanujesz za to czego dokonał i w ogóle. Nie wiesz kto to jest? To największy pupilek UFC, jego wszytkie wygrane to wynik fartu i bezpiecznego prowadzenia za rączkę przez Dane, na szczęście jego czas dobiega końca, gdyż Nate Diaz pokazał mu że ani nie ma BJJ, ani cardio, a na dodatek bije jak baba !! Nigdy nie był dobry. Wszystko osiągnął przez niewyparzoną buźkę, i obrażanie innych. Czy chcesz skończyć jak on?

Uwierz mi, wcale nie chcesz zarabiać więcej pieniędzy. Zdrowie zostawione w klatce i na trankingach, oraz długa rozłąka z rodziną nie są tego warte. Walczysz przede wszystkim dla nas, dla fanów. I to nas masz zadowalać zawsze i wszędzie. Po pierwsze nie możesz być pupilkiem UFC. Jeśli myślisz że zarabiasz godziwe pieniądze to się mylisz. Wiem lepiej. Łysy ma ale skąpi wszystkim. Tobie tez. Po drugie nigdy nie okazuj pewności siebie. Nie możesz obrażać innych mówiąc czy pokazując że to Ty jesteś najlepsza. W końcu skąd możesz to wiedzieć? Nie powiesz mi chyba że to wynik lat ciężkiej pracy i owocnej rywalizacji w KBX i Muay Thai? Właściwie wystarczy że nauczysz się kilku prostych zwrotów, wiesz, że tam szanujesz wszystkich, że miałaś najlepszy camp w życiu, że dasz z siebie wszystko, ewentualnie wypomnisz o Bogu i będzie okej. Pamiętaj że wszystko inne to już trash talk. Passe. Bierz przykład z Demetriusa Johnsona. On też dźwiga na barkach promocję całej swojej dywizji. Ale robi to zdecydowanie lepiej niż Ty. Co prawda sprzedaje 120 tys PPV, ludzie opuszczają hale przed jego walką, i co galę pytają go dlaczego nikt nie chce oglądać muszych w akcji, ale DJ przełyka to jak prawdziwy mistrz, jest skromny i ma charyzmę ręcznika papierowego ale wie że mistrz UFC musi cierpieć, za to ma nasz szacunek. To dzięki takim jak on a nie Rudy Conor, sport staje się popularniejszy a zawodnicy mogą więcej zarobić.

W związku z wszystkim powyższym, My prawdziwi fani MMA, pielęgnując to co w Polakach najszlachetniejsze oznajmiamy, że w Twojej nadchodzącej walce z Gadelhą stajemy po stronie Brazylijki. By sprowadziła Cię na ziemię, tak jak Nate sprowadził Rudego Conora, tak byś zrozumiała i naprawiła swoje błędy. W przeciwieństwie do Ciebie ona nigdy nie powiedziała na Twój temat złego słowa, nigdy nie podawała dalej żadnych tweetów mówiących o tym że jest prawowitą mistrzynią UFC, oraz że przeleżała, tzn, pokonała Cię ostatnim razem gdy walczyłyście, a jej prawdomówności może się równać jedynie jej nienaganna w pełni naturalna sylwetka. Poza tym jesteśmy zdania że lepiej gdy w Stanach Polska kojarzy się z polskimi dżołkami, niż sukcesami sportowymi. A nawet jeśli nie Ty, to jesteśmy pewni że już za moment, już za chwilę będziemy mieć kolejnego mistrza w UFC. To wbrew pozorom nic trudnego. Całe szczęście już nikt z naszych nie mówi po angielsku tak dobrze jak Ty. To najlepsza odtrutka na zarazę zwaną duchem Rudego Conora.

Prawdziwy Fan MMA
 
Przyznaje, ze calosci nie czytalem, rzucilem zaledwie okiem. Sugeruje rozpoczecie zbierania podpisow albo nawet zalozenie jakiegos stowarzyszenia.
 
Ja przeczytałem, raczej troll.

Mam taką nadzieje.
Bo nie wieże , że ktoś to na serio napisał .Szczególnie to ,że niedługo będziemy mieć kolejnego Polskiego mistrza.
Chyba prawdziwemu fanowi MMA się organizacje pojebały :lol:
 
259.gif
 
Przeczytałem całe. Tekst to taka parodia fanów, którzy mają pretensję do Asi o trashtalk i nadmiar pewności siebie. Pomysł fajny, niestety wykonanie średnie.
To pewnie ten crt14 co jest podesłany na Cohones od niej.
 
Słabe. Jeżeli ktoś miałby pisać list otwarty, to nie nie kryłby się pod nickiem, nie podpisywał się "prawdziwy fan MMA". Albo robisz coś takiego i podpisujesz się własnym nazwiskiem, albo nie zawracaj gitary i nie siej fermentu, którego w internecie i tak jest za dużo.

/I tym mądrym wpisem zamykamy temat <CLOSE>
 
Twoją zmianę na gorsze obserwujemy już od dłuższego czasu. Nie wiem dlaczego postanowiłaś zgodzić się na umowę sponsorską z Reebokiem? Czy nie wiesz jak oni źle traktują fajterów? Płacą jakieś marne grosze, nie pozwalają nosić jeansów, no i karają tych co się nie chcą dostosować !!! A najgorsze w tym jest to że zniknęły te wszystkie super koszulki ze smokami, wielkimi czachami i gotycką, zajebista czcionką czyli to co każdy prawdziwy fan lubił najbardziej. To że Reebok coś w Tobie dostrzegł nic mnie nie interesuje, powinnaś obrócić się na pięcie, a koszulkę z oplutym logiem Reeboka wstawić na insta by stać się ikoną na jaką prawdziwi fani MMA zasługują.
Zajebiste :D Podoba mi się ta roszczeniowo moralizatorska postawa.
 
Last edited:
1000 % to ctr14 dałbym sobie łeb obciąć ! To on tu jest od PR Asi a może to nawet Ona bo wkleja fotki o 2 ,3, 4 w nocy wtdy gdy są u USA (gdy u nich jest dzień) !!! To odpowiedz na to że robiliśmy sobie jaja pisząc #teamGadelha. Oni są mocno przeczuleni na swoim punkcie
 
Jestem jedynym poza Matszo który ogarnął, że to troll? :lol: Przecież wy nawet Danie White'owi nie wierzycie, a uwierzyliście w list otwarty NA COHONES? Come on... nawet ja nie jestem tak naiwny! :lol:
 
Back
Top