Joanno Nie Idź tą Drogą ! - List otwarty

Jestem jedynym poza Matszo który ogarnął, że to troll? :lol: Przecież wy nawet Danie White'owi nie wierzycie, a uwierzyliście w list otwarty NA COHONES? Come on... nawet ja nie jestem tak naiwny! :lol:
Trollem można nazwać tarana. Ironia w tym tekście jest oczywista. On tylko przyjął taką konwencje tekstu żeby w prześmiewczy sposób przedstawić fanów, którym nie pasuje postawa Aśki. A to że nabrał parę osób, które myślą, że tekst pisał na poważnie to już plus dla niego. Tak jak pisałem bardzo fajny pomysł, gorzej z wykonaniem.
 
Trollem można nazwać tarana. Ironia w tym tekście jest oczywista. On tylko przyjął taką konwencje tekstu żeby w prześmiewczy sposób przedstawić fanów, którym nie pasuje postawa Aśki. A to że nabrał parę osób, które myślą, że tekst pisał na poważnie to już plus dla niego. Tak jak pisałem bardzo fajny pomysł, gorzej z wykonaniem.
Trzeba było się udać na praktykę do @Jakub Bijan :lol:
 
  • Like
Reactions: OD
No w moim imieniu to ty na pewno nie piszesz. Chyba wyszło że jestem nieprawilny...

To tak w odniesieniu do pierwszego akapitu

Temat można usunąć, nie niesie to nic poza żałością nad autorem
 
large.jpg
 
1000 % to ctr14 dałbym sobie łeb obciąć ! To on tu jest od PR Asi a może to nawet Ona bo wkleja fotki o 2 ,3, 4 w nocy wtdy gdy są u USA (gdy u nich jest dzień) !!! To odpowiedz na to że robiliśmy sobie jaja pisząc #teamGadelha. Oni są mocno przeczuleni na swoim punkcie
To ucinaj ten tępy łeb raz dwa, bo widzę że cię pierdoli po całości z tymi bredniami po raz nasty.
 
Zaraz po tym jak wygra walkę pogadamy.
Ale życzę mu tego jak najbardziej.
Nie ma tutaj o czym gadać. Temat został wyczerpany, w skrócie: wielkie oczekiwania, olanie przygotowań i brak motywacji złożyły się na rozczarowanie fanów.
Życzę mu jak najlepiej, jak również krytykowanemu Błachowiczowi, jednak po prostu nie wierzę, że są w stanie coś ugrać w mocnym UFC. Damian ma jeszcze szanse jeśli zacznie traktować sport poważnie.
 
Back
Top