Jestem MMARocksem i nie mam lat 13-tu :D

Swiadomosc, ze Andrzej Janisz i moze czasem Pawel Nastula tu zagladaja jest budujaca. Inaczej bylbym chyba najstarszym czytelnikiem :)
 
@VaeVictis - młoda dyscypilna to i młodzi fani. Z resztą Internet też jest dość młodym medium i w większości przyciąga ludzi młodych.



Z tego co widze to ja też zaliczam się do tych starszych na forum :( nawet Mamed jest ode mnie młodszy ;)
 
28 lat - jakbym nie liczył, to nie chce być mniej.



MMA intresuje się od wielu, wielu lat. Pierwsze gale UFC oglądałem na kasetach video, kiedy dostępo do internetu był w Polsce jedynie marzeniem. A takiego bardzo mocnego bakcyla złapałem chyba po pierwszej walce Cro Cop vs Wand, czyli jakiś 2002 r. I kurwa trzyma mnie do dziś ;)
 
23



Ja zaczełem oglądać MMA od jednej z gal KSW, ale nie tak jak wielu, od walk Pudziana ale od pierwszej walki Salety na KSW 7.
 
Ale fajny wątek (tyle przez urlop mnie omija)



Cześć jestem Grzechu, mam 30 lat i jestem alkoholikiem.
 
He he jedni zaczynali od Fedora a inni od Pudziana a ja jestem starszy od jednego i od drugiego więc sa szanse że oni zaczynali ode mnie ;)
 
Moje pierwsze ksw. Po obejrzeniu tego zrozumiecie dlaczego mialem na poczatku MMA za cos beznadziejnego i na jakis czas zrazilem sie do tego sportu. Dla niecierpliwych-od 3:00 zaczyna sie arcydzielo



http://www.dailymotion.com/video/x7sc77_grand-opening-x-ksw_sport
 
Myślałem, że tylko ja tego nie widziałem a tutaj surprise :-)



Jestem w szoku po obejrzeniu tego. Nie wiem jak można było zrobić taką wioske. OMG :-)
 
@up



Pamiętam to, na tej gali zaczynałem swoją przygodę z MMA. :-) Ale moja reakcja na to, była mniej więcej w tym stylu: " :-)... ja pierdole, co to jest... ? Chuj tam, nieważne, oglądam dalej. " Ale przyznam, że i tak nie przebije to tych tancerek na środku ringu z jakiejś poprzedniej konfrontacji.
 
//emotikona.pl/emotikony/pic/2smiejsie.gif Ale sie uśmiałem
2smiejsie.gif




Dawno, bardzo dawno tego nie widziałem



Dana nie może pochwalić sie takim arcydziełem filmowym a K&L mogą :-)
 
lat 23:p pierwsza gala KSW 12 i walka dobra ze zlem haha :-)co ciekawe jako ostry janusz myslalem ze najman wygra :-)pierwsza cala gala ufc :UFC on Ful 6 Franklin vs Cung LE i ta pizda na glowe frankina. 15 gal Pride z otworzenia :-)







a co to tego to posmiewisko z hajsa i lewego hhahaha i borek jak mowi do do jakiejs pindy zeby sie ogarnela na after party haha



otwarcie gali jak pogrzeb i te znicze
 
MASAKRA... co to jest!!! Gdybym coś takiego zobaczył w TV od razy był wyłączył. Chorzy ludzie do dziś po części coś im z tego zostało
 
Rasta Telewyżon, Bob Gibbon, hahahahaha. xD



Kawul z ekipą mogliby założyć kanał na YT z tego typu humorem, ukręciliby jeszcze więcej szmalcu.
 
Widziałen to ale jakoś nie przywiązałem do tego wagi, dlatego nie utkwiło mi to w pamięci.
 
Wychodzi, kto od pudziana oglada! (tez od wtedy ogladam, wiec to zaden atak :-))
 
E tam, ja pamiętam pierwszą transmisje KSW, jeszcze strojach tradycyjnych, a tego nie pamiętam. Może wyparłem?
 
Back
Top