Jestem MMARocksem i nie mam lat 13-tu :D

16 - choć już bliżej mi do 17. Chyba najmłodszy tu jestem. :-)



MMA bliżej przyglądam się od debiutu Irokeza - to UFC 127 było. Wcześniej to tak KSW, ale to tylko przy okazji gal, jakoś specjalnie się tym nie interesowałem, tam głównie od walki Khalidova z Acacio w 2009.
 
@EXsize - tez zbieram z polskim komentarzem i niektorych nie mam, np UFC131 JDS vs Carwin - masz jakies zrodlo gdzie mozna to dostac z polskim komentarzem?
 
Brasil, niestety akurat ta gala UFC131 JDS vs Carwin, u mnie jest z komentarzem Rogana i Goldberga. Nie ma nigdzie tej gali z polskim komentarzem, szukałem wszędzie. Masz może którą z tych gal UFC 116, 119 do 129 z Orange Sport ?
 
Znam tego chomika, pobrałem z niego kilka brakujących gal. Cóż, widocznie nie ma już szans by dostać gdziekolwiek te pierwsze gale UFC z OS



VoRaNeK w dziale Szukasz walki? Spytaj tu! pisał, że ma walke Lesnar vs. Carwin z OS..
 
Dobry, a ja jestem 22 letnim studentem, MMA zacząłem śledzić odkąd trafił tam Lesnar, dziękuję za uwagę, pozdrawiam :-)
 
np UFC131 JDS vs Carwin - masz jakies zrodlo gdzie mozna to dostac z polskim komentarzem?





niestety akurat ta gala UFC131 JDS vs Carwin, u mnie jest z komentarzem Rogana i Goldberga. Nie ma nigdzie tej gali z polskim komentarzem, szukałem wszędzie


:-)



klik



reszta tutaj



klik
 
Chyba zona miala racje,ze w moim[podeszlym]wieku ludzie sie takimi rzeczami[udzielaniem na forum]nie zajmuja.Dla ciekawosci podczas corocznego zlotu"junkie nation"[sluchacze i forumowicze mma junkie ]srednia wieku w tym roku byla ok.35lat.Tak ze Polska nalezy do mlodziezy[nawet sie zrymowalo]
 
21 lat i w ogóle liczba 21 opisuje także mój drugi ważny parametr if you know what i mean :))))))))
 
799px-Beni_Hassan_tomb_15_wrestling_detail.jpg




A to pamiętacie? ja tam trenerem byłem
 
W sumie teraz mam 17, a wszystko zaczęło się rok temu od lipcowej gali Silva - Sonnen 2. Już rok w mma ;)
 
Pamiętacie kiedy się zaczęło? Szacun. Jakbym chciał naciągnąć to w jakoś w 89/90 bo trenowałem jednocześnie judo, karate kyokushin, hokej i....taniec towarzyski żeby być przekrojowy. Serio
 
lat mam 20



a mma zacząłem sie interesować gdzieś w okolicach ksw 9, bo wiedziałem ze znajomy sie wybierał na galę wiec troche poczytałem, pooglądałem (głownie mameda i crocopa) ale tak solidnie sie wkreciłem dopiero na początku ery pudziana.







pierwsze walki mma oglądałem jeszcze wczesniej na extreme sports, ale wtedy w ogole mnie to odrzucało bo nie bardzo rozumiałem o co w tym chodzi
 
24, na bieżąco z mma od UFC EVANS vs MACHIDA bodajże 98, niestety ominął mnie PRIDE, poza walkami Nastka :) ! ogólnie coś ktos zrobil z moim kontem bo wczesniej mialem 200+ komentarzy i wygrałem nawet koszulkę od pittbulla :D od roku ćwiczę grappling, mma niestety nie dla mnie :) pzdr wszystkich mmarockserów.
 
Nie sądziłem że jest taka rozbieżność wiekowa. Fajnie się patrzy, gdy osoby w wieku 35 lat potrafią znaleść chwile czasu, by wypowiedzieć się na forum.







Pzdr ! :)
 
Ja zawyżam statystykę. 36 w tym roku. A wsiąkłem w 2006 roku za sprawą kolegi pracy. Okazało się ,że był ze Szczecina i trenował m.in z Cipkiem w Berserkers Team . Wkręciłem się od tamtej pory dosyć konkretnie. Nadrobiłem wszystkie UFC od nr 1 (to były gale ! wyglądały jak turnieje z Dragon Balla :-)) i oglądam reguralnie od 70-tej którejś.Do niedawna udzielałem się trochę na macie ale zmiany, zmiany i mało czasu na przyjemności:-)
 
Pietagoras, śmielej pisz bo nas gimbusiarnia:-) wytępi ; ) oczywiście żartobliwie to piszę, wielu 17-latków ma tu większe pojęcie nad wieloma rzeczami niż ja:-) eh ta gramatyka:-) Orestos wybacz : D
 
Pisałem wcześniej, że złapałem bakcyla od szczecińskiego berserkera. Jako ciekawostkę wrzucam walkę rankingową Przemka. Pierwszą i ostatnią, ale za to do przodu:-) . Połamał przeciwnikowi żebra:-).



Nie walczy więcej w MMA ze swoich własnych przyczyn. Oczywiście dodam, że cały czas trenuje BJJ ma purpurę, jeździ regularnie na zawody i w większości przypadków wraca z trofeami :-)



Niestety jakość filmiku nie zachwyca, ale może kogoś zainteresuje.
 
Back
Top