Jestem MMARocksem i nie mam lat 13-tu :D

No ja grałem codziennie w piłę w zasadzie, ale i nieraz uczyliśmy się rzutów i poddań z pro-wrestlingu;) Tyle, że nie zdawaliśmy sobie sprawy, że rzucającemu trzeba wręcz pomóc, a poddający wcale nie musi dusić czy powodować bólu i musieliśmy targać sobą stawiającym opór i klepać, gdy naprawdę bolało ;) Wtedy myśląc o tym nawet nie wiedziałem, że taki biznes powstaje gdzieś tam sobie powoli :)
 
27,



Podpieliśmy nowego neta do wspólnej sieci komputerowej około 2003 roku i kumpel podjarany nowym szybszym łączem ściągał różne dziwne rzeczy , między innymi podesłał mi kilka ściągniętych gal UFC , nie pamiętam , jakie dokładnie ale między nimi była 1 i na jednej z nich walczył Don Frye i rzucał jakimś kolesiem niemiłosiernie (ale wtedy nie spodobało mi się to UFC), a troche później ściągnał gale Pride na której walczył Emelianenko ze Schiltem i potem trochę się tym zainteresowałem i zacząłem śledzić walki Fedora , a za jakiś czas dodatkowo Cro Copa.
 
A więc policzona wiek podało:



59 osób - najmłodsza wśród nich 15 lat a najstarsza 49 lat :)







Średnia wieku na cohones to 23 lata i 9 miesięcy ;D
 
Poza tym czy wszyscy napisali prawde
cool.gif


Voranek skąd masz taką pewność?:p
 
@cRe: 30 to do 30-35 :)



@AL: w poprzedni weekend pilem, ale w ten chyba tez gdzies wyjde :) A powazniej to mozna by takie badanie robic co jakis czas i sprawdzac jak to sie zmienia :)



@Fresh: i ponizej pewnego wieku automatyczny ban? :)
 
Ja nie jestem a banowaniem, zwlaszcza z pwodu wieku, nie odbeiram ludziom młodym zdolnosci madrego wypowiadania sie :)
 
@Sledzik



Calo,Comber i pewnie Cactus kłamali.:-) Nie wierzę,że władca Internetu jest taki młody.
 
Może jestem "late for party", ale też się zadeklaruję: 28 lat, pierwszy kontakt z mma to obejrzane u kumpla nagranie z "walk w klatkach", które krążyło w ogólniaku owiane taką aurą jakby to były nielegalne walki na śmierć i zycie :) Teraz zidentyfikowałem to nagranie jako walkę Wanderlei - Belfort. Ale wtedy jeszcze się nie wciągnąłem, chyba pozostawałem dalej pod wrażeniem JCVD i filmów karate jak większość ludzi w latach 90-tych. Na poważnie zacząłem oglądać gdzieś w okolicach ufc 110 - 115, jak Cain pokonał Big Noga a Mamed walczył w Japonii z Santiago. Obejrzałem parę gal, potem ściągnąłem sobie wszystkie walki GSP i Silvy i wciągnęło mnie jak jakaś telenowela.
 
28lat



pierwsze walki mma jakie pamiętam to czasy Pride ok. 2001roku. Z netem było ciężko wiec między kumplami krążyły płyty z galami , filmiki HL , jakieś kompilacje nokautów itp. Regularnie gale na żywo oglądam od 2008
 
Napisałem na piewszej stronie tylko swój wiek (28 lat) teraz rozszerze temat. Pierwsze MMA jakie widziałem to KSW 7, gdzie walczył Saleta. Niewiedziałem o co tam chodzi, wygladało to jak walka na ulicy. Walka Salety była zbyt krótka by cokolwiek powiedzieć o tym nowym dla mnie wtedy sporcie. Dopiero po KSW 12 wciągnąłem się w ten sport i zacząłem szukać czegoś wiecej, niż to co jest w Polsce.



Pierwsze UFC 116 Lesnar vs. Carwin obejrzane w OS, (było pierwszą galą UFC transmitowaną w tym kanale) Później zacząłem ściągać wcześniejsze gale i tak od UFC 81 obejrzał wszystkie. MMARocks czytam od początku 2012, zarejestrowany na stronie niedawno.



A to moje prywatne zbiory, gal nie ma dużo, bo zbieram te z komentarzem J&J, ulubionego zawodnika chyba nie musze przedstawiać...



90030202228703113998.jpg
 
22 lata



Wiem, że będzie to MEGA rozpierdalające, ale co mi tam - nie wstydzę się tego. To, że zainteresowałem się MMA zawdzięczam w sumie Pudzianowi. :-)



Rok 2009, grudzień. Chodziłem wówczas do policealnej i z kumplem poruszyłem temat debiutu Pudziana w KSW, o którym się wówczas głośno mówiło. Kolega był wielce przekonany, że wygra Najman. :-) Postawił nawet na niego parę dyszek. Ja tam byłem święcie przekonany, że wygra Mariusz i wówczas to było coś w rodzaju MUST WATCH dla mnie. W dniu gali czułem podekscytowanie, kurewsko byłem ciekawy jak to będzie wyglądało. Obejrzałem całą galę KSW. Spodobały mi się poprzednie walki jak i main event. No i się zaczęło. Kolejne gale KSW były dla mnie nie do przegapienia, oglądałem wszystkie walki i poznawałem fighterów. Później zaciekawiło mnie UFC, Strikeforce, Bellator, MMA Attack itp.



Gdyby wtedy KSW 12 było w ppv nie wiem, czy bym kupił dostęp, czy też szukał linków. Być może sprawdziłbym tylko wynik i MMA nie przyciągłoby mojej uwagi.
 
"Może jestem "late for party", ale też się zadeklaruję: 28 lat, pierwszy kontakt z mma to obejrzane u kumpla nagranie z "walk w klatkach", które krążyło w ogólniaku owiane taką aurą jakby to były nielegalne walki na śmierć i zycie :) Teraz zidentyfikowałem to nagranie jako walkę Wanderlei - Belfort. Ale wtedy jeszcze się nie wciągnąłem, chyba pozostawałem dalej pod wrażeniem JCVD i filmów karate jak większość ludzi w latach 90-tych."







Miałem tak samo, a przekonanie utwierdził tylko film klatka, który puscili nam w liceum na wychowawczej czy religii. Później było UFC 106, a komentarz Rogana wskazujący na złozony aspekt techniczny tego co robią zmienił moje postrzeganie MMA, które okazało sie być cieżkim sportem, a nie napierdalanką niewyszkolonych idiotów.
 
"Może jestem "late for party", ale też się zadeklaruję: 28 lat, pierwszy kontakt z mma to obejrzane u kumpla nagranie z "walk w klatkach", które krążyło w ogólniaku owiane taką aurą jakby to były nielegalne walki na śmierć i zycie :)


Jak miałem ~15 lat to chyba po raz pierwszy widziałem fora, blogi itp poświęcone MMA. I rzuciłem tylko okiem o co tam chodzi i pomyślałem sobie "Za brutalne, nie interesuje mnie to" :-)



No i jak widać, za parę lat temat wrócił jak bumerang.
 
34



edit: pierwszy "kontakt" z MMA-->kolezka pokazal mi kiedys filmiki z sherdoga.com,byly to czasy gdzie praktycznie nikt nie mial neta a jak mieli to modemy tel. ja mialem 56k.Jakis bodajze2001/2002 r
 
Wiem, że będzie to MEGA rozpierdalające, ale co mi tam - nie wstydzę się tego. To, że zainteresowałem się MMA zawdzięczam w sumie Pudzianowi. Laughing



Co to za różnica odkąd interesujesz się mma:) Nie widzę w tym nic wstydliwego ziom:-)
 
Rocznik jak w nicku - 93


MMA zainteresowałem się w okolicach debiutu Lesnara w UFC, póżniej bardziej się w to wkręciłem po walce na KSW Pudziana z Najmanem....
 
Ja MMA mocno zainteresowałem się po walce Khalidov - Skupień w 2005. Rocksów czytam oddawna, zarejestrowany niedawno.







Wiek 28 lat.
 
23, pierwsze Prajdy przez Nastulę oczywiście (w 2005), i szybko nadrobiłem inne. Pierwsze UFC - 63: Hughes vs. Penn (rok później)
 
Back
Top