Jedz tłusto i bądź zdrowy - ktoś czytał?

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
jedz-tusto-i-bd-zdrowy_85771.jpg


Jedz tłusto i bądź zdrowy


Czy ktoś czytał i może polecić tą książkę? Może jakiś inny pomysł z tej tematyki
 
Książki nie czytałem, ale kiedyś spotkałem się z kombatantem, w sile wieku, który biega regularnie i objechał Europę na rowerze i twierdził, że zdrowie zawdzięcza właśnie tłustemu jedzeniu.
 
No szukam czegoś dla siebie, coś trzeba zmienić w podejściu do żywienia lub zacząć dietę. Trochę się ruszam na basenie i rowerze ale jeśli chodzi o jedzenie to jest to taka szamka jak leci przeplatana pizzą / burgerem i piwem przy spotkaniach ze znajomymi.
 
Burger zależy jaki :D, są i burgery z ciemnego pieczywa z wołowinką, nie koniecznie nie zdrowe, a zajebiste.
 
Dużo jajek w urozmaiconej formie, wieprzowina pod różną postacia, czasem kurczak, jogurty greckie, mozarella to podstawa mojej diety. Jeśli chodzi o owoce to jem grapefruity, banany, a ze zbożowych ryż i kasze różnorakie. Mam się dobrze.
 
Jem tłusto i: mam chory kręgosłup, krzywą przegrodę nosową i przeziębienie. Także polecam każdemu.


PS Def Mauricz na dniach(wielkanocnych) ma książkę wydać
 
Z Kubą Mauriczem to jest tak że jak go słucham to muszę wrzucić to co mówi na Google Translate :D Strasznie to wszystko skomplikowanie brzmi, przynajmniej na razie hehe
 
Back
Top