Jakub Mauricz - król dietetyki ;-)

Jebany niezlo rejestracje ma :D
Zastanawiam się, jak to zrobił, bo:
Co więcej, także treść, która zostanie wytłoczona na tablicach rejestracyjnych podlega ograniczeniom. Przede wszystkim, elementem składowym spersonalizowanej tablicy rejestracyjnej jest znacznik województwa, np. W0, W1, etc..:travolta: Znacznik jest nadawany z urzędu, a właściciel pojazdu może zdecydować o ciągu znaków występujących po znaczniku. Przy czym na indywidualnej tablicy po znaczniku musi występować od 3 do 5 znaków. Nie więcej niż dwie ostanie litery (dopuszcza się stosowanie tylko liter bez polskich znaków) można zastąpić cyframi.
 
Co Mauricz polecał jako środek dla osób które piją dużo kawy ? - ponoć jak się ten suplement trochę pobierze to 1 kawa znowu kopie zmista wypitych 7 dziennie
 
pewnie jakis różeniec czy inny różanecznik z dupy
dzięki, pomogło mi to odszukać w tym temacie takie oto spis słów Mauricza:
"- adaptogeny (np. różaniec górski, żeń-szeń, owoce noni, astragalus) są to substancje "zerujące" odpowiedzi waszych receptorów, po ludzku: jeśli będziesz je brał pare tygodni i na ten czas wyzbędziesz się stymulantów, receptory się wyzerują i efekt będzie jakbyś pierwszy raz w życiu pił kawe ;)"

ktoś to może potwierdzić ?
 
dzięki, pomogło mi to odszukać w tym temacie takie oto spis słów Mauricza:
"- adaptogeny (np. różaniec górski, żeń-szeń, owoce noni, astragalus) są to substancje "zerujące" odpowiedzi waszych receptorów, po ludzku: jeśli będziesz je brał pare tygodni i na ten czas wyzbędziesz się stymulantów, receptory się wyzerują i efekt będzie jakbyś pierwszy raz w życiu pił kawe ;)"

ktoś to może potwierdzić ?
Jesli odrzucisz kawe na pare tygodni bez rozenca to będzie to samo. Bralem roznego rodzaju adaptogeny, dzialanie na granicy placebo jesli chodzi o mnie
 
Nie
dzięki, pomogło mi to odszukać w tym temacie takie oto spis słów Mauricza:
"- adaptogeny (np. różaniec górski, żeń-szeń, owoce noni, astragalus) są to substancje "zerujące" odpowiedzi waszych receptorów, po ludzku: jeśli będziesz je brał pare tygodni i na ten czas wyzbędziesz się stymulantów, receptory się wyzerują i efekt będzie jakbyś pierwszy raz w życiu pił kawe ;)"

ktoś to może potwierdzić ?
Nie różaniec tylko różeniec... Jak na pare tygodni wyzbedziesz się stymulantów to żadne adaptogeny nie będą potrzebne.
 
Sulbutiamina 200mg co 2 dni przez 2 tygodnie i faktycznie działa, ale nie próbowałem bez niej, więc nie wiem czy faktycznie duża różnica. Chodzi o czyszczenie receptorów dopaminowych.
 
Dobrze, ze koles nie jest dyktatorem wtedy caly swiat mialby przeyebane :pjelen: . Taką mitomanie to sie chyba u psychiatry leczy ?
 
Mauricz już nie jest królem dietetyki. Teraz wszedł na level boga neurologii.
Po drodze był jeszcze mistrzem gastrologii jak uważał że lepiej wyleczy GSP niż jego lekarze.

Więcej osób teraz dostrzega, że wcale nie jest taki wspaniały jak wcześniej uważano. I dobrze.
 
Mauricz król dietetyki, a podobno ma ledwo licencjat. Jak można komuś takiemu ufać? Dobry marketing nie jest zły. Swoją drogą, wszystkie komentarze negatywne, dowodzenia naukowe niezgodne z jego wpisami są momentalnie usuwane.
 
Mauricz król dietetyki, a podobno ma ledwo licencjat. Jak można komuś takiemu ufać? Dobry marketing nie jest zły. Swoją drogą, wszystkie komentarze negatywne, dowodzenia naukowe niezgodne z jego wpisami są momentalnie usuwane.
Nie każdy się zna na tyle, żeby wiedzieć komu ufać a komu nie. Ja nie wiedziałem na przykład przez długi czas że to taki chujek. Bo niby skąd ?!
 
Cóż za spektakularny strzał w stopę. Dowalić taką głupotę, że nawet Janusze zorientują się, że to niemożliwe :wow:
Myślę, że Mauricz przez wielu dotychczas uważany za profesjonalistę zostanie zrównany z poziomem Ziemby.
 
Tych wszystkich idiotów co to się dają tym coachom nabierać to nawet mi nie żal i niech ich doi do woli, ale żeby wykorzystywać zdesperowanych ludzi do reklamy własnego biznesu,wtedy trzeba już być ścierwem bez ludzkich odruchów. Dla Pana Mauricza i tej jego karyny mam darmową radę: rozpędzić się z 50 metrów i przywalić głową w ścianę. Jak po tym nie zmądrzeją to jeszcze raz, i tak powtarzać tę czynność aż do skutku. :wall:
 
Zaraz sie okaże, ze jak rzucę pieczywo to jeszcze urosne z 10cm albo wyrośnie mi trzecia noga.
 
Back
Top