Jakie jest Wasze zdanie na temat kobiet w sportach walki???

sluchaj,moze poprostu jestesmy na innych poziomach intelektualnych<peace> oczywiscie ty jestes na o wiele wiele wyzszym


miało być ironicznie, jednak twój następny komentarz udowodnił że masz racje :) a twój żartobliwy (raczej sarkastyczny) zwrot rodem z brooklińskiego getta jest równie kiepski jak większośc twoich komentarzy w tym temacie!
 
sluchaj dziewczynko,ty poprostu nie potrafisz zrozumiec,ze ktos ma inne zdanie niz ty. a nigga please to zes pewnie teraz wygooglowal i zgrywasz cwaniaka bo wczesniej to byles oburzony,ze cie od czarnuchow wyzywam,madrusiu z pierdziszewa
 
Już mamy pierwszy pojedynek na konwencie - tsatsiki vs Plastrowy.



W jakiej kategorii wagowej chcecie się bić? Ważenie odbędzie się dzień przed, na domowej wadze. Zdjecie wagi jako dowód.



Szukamy jeszcze 6 par i będziemy mieli gale MMARocks na konwencie.
 
to jako walkę wieczoru proponuję Venom vs TJ. Na koniec we freakshow TBA vs Kokos jako substytut Najmana.
 
noooo, znowu masz rację, moje pytanie dlaczego mnie tak nazwałeś wynikło z nieznajomości przeze mnie tego ziomalskiego powiedzonka:-) bez wyszukiwarki byłbym dalej "ciemny", tak jak twoje teksty :-) nie ma co ten temat wędruje do ulubionych :-)
 
Back
Top