Jak za darmo to biere, czyli wyjątkowej klasy promocje

wiem, ide na abstynencje. Co sadzisz o tym?
jak nie umiesz sam ramu dołożyć to możesz lutować.

ja bym wolał tego

 
TANIA WKRĘTARKA W JULI 99 zł 150zł
12 V 1,5 Ah 20 Nm z walizkę i osprzętem z gównolitu

KLIK KLIK

Jak ktoś potrzebuje do podstawowych zastosowań, to ma niezłe opinie. Mi się akurat rozleciał akumulator z 12V parksida (nowy kosztuje 90 zł, a za wkrętarke+aku+walizka+ładowarka płaciłem koło 100zł), więc zalutowałem na fakturkę :redford:

EDIT. no i 9,9 dostawa do paczkomatu.

 

Kindle Paperwhite 4 (niebieski, zielony, czerwony) 350zł


433245_1.jpg


 
TANIA WKRĘTARKA W JULI 99 zł 150zł
12 V 1,5 Ah 20 Nm z walizkę i osprzętem z gównolitu

KLIK KLIK

Jak ktoś potrzebuje do podstawowych zastosowań, to ma niezłe opinie. Mi się akurat rozleciał akumulator z 12V parksida (nowy kosztuje 90 zł, a za wkrętarke+aku+walizka+ładowarka płaciłem koło 100zł), więc zalutowałem na fakturkę :redford:

EDIT. no i 9,9 dostawa do paczkomatu.

dobre to to?
@szplin ?
 
dobre to to?
@szplin ?
Nie znam nikogo kto tego używa. Nie spodziewałbym się cudów, ale nie potrafię powiedzieć czy to totalny gównolit czy jakoś daje radę. Gdybym sam miał wybrać coś za podobną kasę, to wziąłbym parkside, bo jednak łatwiej tu o reklamację i dużo ludzi używa, więc ocen jest sporo, z których wynika, że jak trafisz na dobry egzemplarz to do domowego użytku daje radę. A jak trafisz na zły to idziesz z paragonem do sklepu i wymieniają na nowy, i tak przez 3 lata
 
dobre to to?
@szplin ?
zalezy do czego potrzebujesz i z czym porównujesz. W porównaniu do ręcznego wkrętaka, zajebiste, do jakiegoś markowo sprzętu, takie se.
Dam znać jak mi przyjdzie.

Nie znam nikogo kto tego używa. Nie spodziewałbym się cudów, ale nie potrafię powiedzieć czy to totalny gównolit czy jakoś daje radę. Gdybym sam miał wybrać coś za podobną kasę, to wziąłbym parkside, bo jednak łatwiej tu o reklamację i dużo ludzi używa, więc ocen jest sporo, z których wynika, że jak trafisz na dobry egzemplarz to do domowego użytku daje radę. A jak trafisz na zły to idziesz z paragonem do sklepu i wymieniają na nowy, i tak przez 3 lata
Ceny trochę się zmieniły w ostatnim czasie i obawiam się, że w tej cenie nie kupisz teraz nawet podstawowego 12V parksida. Chyba, że gołe body, i to też będzie ciężko.
 
Odradzam coś bez sds. Niby można, ale czy warto? No chyba że bardzo budżetowo ma być,to zmienia postać rzeczy
Właśnie sds to podstawa ale nie wiem ile można optymalnie na dobry i sprawdzony produkt przeznaczyć? Do 700 zł da radę?
 
To jakieś plastikowe zabawki. Nie lepiej kupić coś wiecznego?
Wiadomo, ze gowno-drewno. Ale talerze 15-20kg to za duże i za ciężkie dla niego, muszę szanować podłogę ;) .A poza tym cena... znudzi mu się to komuś oddam.
 
Back
Top