Jak za darmo to biere, czyli wyjątkowej klasy promocje

Razer Naga X myszka komputerowa MMO 199zł



430839_1.jpg


 
  • Like
Reactions: Olo
Android TV 4k - Box Canal + (Netflix, HBO, Youtube, Android, Kodi, Goggle asystent) + 2 miesiące Canal+
allegro 169 zł + 32 monety (32 zł)

>KLIK KLIK<

Szukam aktualnie, jakiejś przystawki do drugie telewizora ( nie mam tam smarta ). Zastanawiałem się między chromecastem za 300 zł, a zwykłym mi stickiem za 100-150 zł. Dopiero dzisiaj dowiedziałem się o istnieniu tego boxa od canal+, ale tak naprawdę to jest normalny Android TV box w super cenie (nawet jest asystent google z pilota). Z monetami allegro wychodzi 135 zł. Nie ma żadnego abonamentu canal+ i urządzenie jest nasze. Opinie ma bardzo dobre, więc ja go lutuje.
Używa go ktoś albo jakiejś innej przystawki do TV?


 
Android TV 4k - Box Canal + (Netflix, HBO, Youtube, Android, Kodi, Goggle asystent) + 2 miesiące Canal+
allegro 169 zł + 32 monety (32 zł)

>KLIK KLIK<

Szukam aktualnie, jakiejś przystawki do drugie telewizora ( nie mam tam smarta ). Zastanawiałem się między chromecastem za 300 zł, a zwykłym mi stickiem za 100-150 zł. Dopiero dzisiaj dowiedziałem się o istnieniu tego boxa od canal+, ale tak naprawdę to jest normalny Android TV box w super cenie (nawet jest asystent google z pilota). Z monetami allegro wychodzi 135 zł. Nie ma żadnego abonamentu canal+ i urządzenie jest nasze. Opinie ma bardzo dobre, więc ja go lutuje.
Używa go ktoś albo jakiejś innej przystawki do TV?

czytałem, że bardzo dobry. Wrzucałem to kiedyś

 
No to albo mi umkneło, albo wrzucałeś zanim zacząłem tu zaglądać. Wydaje się śmieśnie tani do konkurencji, bo to pólka cenowa mi sticka. Może dlatego, że ten canal+ nie ma wifi, którego ja akurat nie potrzebuje, bo wyprowadziłem sobie ethernety pod telewizory. Najwyżej wezmę sobie tego do sypialni, a do "głównego" TV poczekam na jakiegoś nowego chromecasta ( z tym, że tam mam tizena więc nie ma jakiegoś parcia )
 

Mysz Dream Machines DM1 S2 @Morele 75zł


431124_1.jpg


darmowy paczkomat/poczta polska w aplikacji
  • Rodzaj przewodowa
  • Sensor PMW 3360
  • Częstotliwość odświeżania pozycji 1000Hz
  • Podświetlenie wielokolorowe
  • Liczba przycisków: 7
  • Model sensora: PMW 3360
 
Android TV 4k - Box Canal + (Netflix, HBO, Youtube, Android, Kodi, Goggle asystent) + 2 miesiące Canal+
allegro 169 zł + 32 monety (32 zł)

>KLIK KLIK<

Szukam aktualnie, jakiejś przystawki do drugie telewizora ( nie mam tam smarta ). Zastanawiałem się między chromecastem za 300 zł, a zwykłym mi stickiem za 100-150 zł. Dopiero dzisiaj dowiedziałem się o istnieniu tego boxa od canal+, ale tak naprawdę to jest normalny Android TV box w super cenie (nawet jest asystent google z pilota). Z monetami allegro wychodzi 135 zł. Nie ma żadnego abonamentu canal+ i urządzenie jest nasze. Opinie ma bardzo dobre, więc ja go lutuje.
Używa go ktoś albo jakiejś innej przystawki do TV?

Ja mam coś takiego. Dałem 120 zł.
Działa elegancko. Z tym że to jest jakiś android na tablety a nie typowo Android TV i np. nie ma HBO go. Ale jak masz canal plus to nie ma problemu bo jest zajebista apka i. Ma w sobie HBO jak masz w abo. Ogólnie chodzi elegancko. Dokupiłem tylko pilota z klawiaturą i tuchpadem za 20 zł chyba. YouTube, TVP Sport, C+, Player chodzą bez zarzutu.
IMG_20210830_234641.jpg
 
Pójdzie w 5 oknach jednocześnie.
Już bym kupił, ale jak zawsze muszę czytać komcie i narzekają na jakość wykonania, liche tuchpad i klawiaturę. No i głośna pracę podczas zwykłego użytkowania. Ale to chyba "normalne" w tych gejmingowych lapkach ....
 
Już bym kupił, ale jak zawsze muszę czytać komcie i narzekają na jakość wykonania, liche tuchpad i klawiaturę. No i głośna pracę podczas zwykłego użytkowania. Ale to chyba "normalne" w tych gejmingowych lapkach ....
to normalne.
 
tylko przetestuj go ostro w wymagających grach, a nie disco elysium :). Przynajmniej przez te pierwsze 14dni.
Odpalę FMa z przynajmniej trzema ligami xD
A tak poważnie, na coś konkretnego zwracać uwagę czy wyjść z założenia, że jeśli się nie kopci to działa?
 
Back
Top