Jak za darmo to biere, czyli wyjątkowej klasy promocje

Tablet graficzny HUION New 1060 Plus (wysyłka z Niemiec) @TomTop 185,71zł


434381_1.jpg


 
TANIA WKRĘTARKA W JULI 99 zł 150zł
12 V 1,5 Ah 20 Nm z walizkę i osprzętem z gównolitu

KLIK KLIK

Jak ktoś potrzebuje do podstawowych zastosowań, to ma niezłe opinie. Mi się akurat rozleciał akumulator z 12V parksida (nowy kosztuje 90 zł, a za wkrętarke+aku+walizka+ładowarka płaciłem koło 100zł), więc zalutowałem na fakturkę :redford:

EDIT. no i 9,9 dostawa do paczkomatu.

Przyszła mi dzisiaj. Konstrukcja bardzo podobno do parksida (muszę sprawdzić czy akumulator nie będzie pasować). Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne jak za te pieniądze.
 
wiem, ale nie zawsze mi to dziala:/ chociaz mam ta apke. Tutaj co mi wysylasz to kurde wczoraj ile minelo 5h i cena juz 2,500 zamiast 1,800.
ten z 16gb za 1999zł był bardziej opłacalny, ale poszedł jeszcze szybciej. Jak chcesz coś kupić taniej to musisz przynajmniej co 1h sprawdzać inaczej będzie ciężko.
 
ten z 16gb był bardziej opłacalny, ale poszedł jeszcze szybciej. Jak chcesz coś kupić taniej to musisz przynajmniej co 1h sprawdzać inaczej będzie ciężko.
tylko ten z 16 gb na netlixa, office, jakies filmy i cohones to chyba za duzy, ten byl spoko, jakby mi zabraklo pamieci to bym zalutowal 2x8 w przyszlosci i git. A tak to co robie to 8gb mi zupelnie wystarczy, dodam, ze teraz dzialam na 3gb, a gdzies w torbie lezy 4 gb ;)
 
tylko ten z 16 gb na netlixa, office, jakies filmy i cohones to chyba za duzy, ten byl spoko, jakby mi zabraklo pamieci to bym zalutowal 2x8 w przyszlosci i git. A tak to co robie to 8gb mi zupelnie wystarczy, dodam, ze teraz dzialam na 3gb, a gdzies w torbie lezy 4 gb ;)
8gb wystarczy, ale nie wiadomo, czy będzie 2x4gb, czy 1x8gb. Przy pracach biurowych nie ma znaczenia, ale w grach jest duża różnica na korzyść 2 kości.
 
8gb wystarczy, ale nie wiadomo, czy będzie 2x4gb, czy 1x8gb. Przy pracach biurowych nie ma znaczenia, ale w grach jest duża różnica na korzyść 2 kości.
w tym wlasnie byla 2x4 i w to bym celowal, Nie jestem jakims januszem, ale jednak poradzic sie ciebie zawsze lepiej.
 
Panowie, muszę kupić dla guwniarza telefon. W tamtym roku spróbowałem i kupiłem mu smartfon, ale to był definitywny falstart. Odjebało mu kompletnie a mi zaraz po nim, telefon skończył żywot. Teraz potrzebuje do szkoły. Co byście polecili? Szkoda mi kasy, więc warunkiem koniecznym niska cena.
 
Panowie, muszę kupić dla guwniarza telefon. W tamtym roku spróbowałem i kupiłem mu smartfon, ale to był definitywny falstart. Odjebało mu kompletnie a mi zaraz po nim, telefon skończył żywot. Teraz potrzebuje do szkoły. Co byście polecili? Szkoda mi kasy, więc warunkiem koniecznym niska cena.
Samsung Solid :heart:
 
Samsung Solid :heart:
Podoba mi się Twój tok myślenia.
Szczerze mówiąc to nawet i na to nie zasłużył.
Jednak babka z historii używa jakiś aplikacji z uczniami i pisała że posiadanie telefonów bardzo ułatwiłoby jej pracę. Wydaje mi się że nie do końca wygodne byłoby korzystanie z Solid-a.
 
Back
Top